Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem gołe WPT. Powiedziałem kilka dni temu, czego chcę, czyli 6xC za 59 zł, i dzisiaj miałem telefon, że taka oferta jest. Dodatkowo poprosiłem o HBO i dostałem - mam wrażenie, że to jest elastyczność :) Pewnie gdybym znów zaczął stawiać nowe warunki, to może i bym dostał, ale ktoś musi ulec, a ktoś inny musi dołożyć.

 

michalp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Chudeusz

Ja wczoraj przedluzylem umowe (konczyla sie w maju 2014r) na 12mies .

2xPace PVR,multiroom,pelna paczka C+,HBO,i rozszezony pakiet Gold+

Stala oplata 89zl.

Dla mnie jest ok,byc moze idzie ugrac cos wiecej,ale nie mam czasu na targowanie sie o pare zlotych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dostałem dziś propozycję migracji: universe superpremium + 2x Pace - wszystko w cenie 119 zł miesięcznie. Niestety Pan Konsultant nie chciał dać multiroomu w tej cenie (nawiasem mówiąc Pan bardzo rzeczowy i nienachalny). Obecnie płacę 119 zł za C+ Superpremium, 2x Pace + darmowy multiroom. Umowa do połowy lutego, wypowiedzenia nie wysyłałem. Odmówiłem, bo nie chcę płacić więcej niż obecnie. Za ile można wyrwać taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem wypowiedzenie zaraz po fuzji Cyfry z N.Umowe jak wzesniej pisalem mialem wazna do maja 2014r .Sami zaczeli wydzwaniac (od 2-3 tyg),ale wczesniejsze propozycje byly nieatrakcyjne cenowo i na nic sie nie zgadzalem.Wczoraj jakis koles zadzwonil z ta oferta i sie zgodzilem.Wczesniej mialem umowe z Cyfra i pakiet superpremium 2xPace PVR,multiroom za 94zl.Teraz mam podobna oferte plus pare kanalow extra ktorych wczesniej nie mialem za 89zl.Karty tez sa 2 niezalezne wiec....aha i jeszcze jedno nie chce nikogo wprowadzac w blad ALE wydaje mi sie,ze obowiazuje 3 MIESIECZNY okres wypowiedzenia UMOWY wiec radze tego nie przespac.. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na mnie się chyba obrazili bo ostatni telefon to miałem chyba ze 2-3 tyg temu, do tej pory cisza.

Oferowali U+ 3xC+ za 74 zł - za dużo.

Obecnie N za 48, wypowiedzenie i umowa do końca roku.

Jak ich zaczarować żeby zadzwonili z dobrą ofertą? Troche się już niecierpliwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...