Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz ale box+ nie ma możliwości ustawienia własnej listy kanałów jak Twój obecny sagem.com a technicznie to to badziew i to badziew ;-) Dla mnie niczym sie nie róznia choc z tego co pamietam sagem.com ma lepszy obraz niz box+

 

Wazne box+ to dekoder sparowany z karta CONAX której nie obejrzysz na innym tunerze z czytnikiem uniwersalnym obsługujacym SECA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co panowie do tej nc+ ? Mnie jeszcze parę dni temu Comfort dawali za 19,90. Teraz wołają 29 !, he, he, nie dziękuję- postoję.... Zaabonowałem 6 x Canal+ za 15 zł (grudzień free, styczeń płatny i out). Takie to dziwne interesy robi się z julianowymi decydentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kolejny telefon od konsula, bardzo rzeczowy z DUK. Mam promo z PS3 i płace około 155 zł , po rozmowie plaltyna z multiroomem i sagemcomem za 99 zł i powiedział, że nie zejdą niżej bo płace za duży abo. Czy komuś mającego umowę z PS3 udało się zajść na niższą cenę ? Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari planowałem zejść na universe + 6xc++multiroom+ sagemcom i w granicach max 70 zł(choć ten zestaw chodzi też taniej ), się zamknąć ale nie wiem czy "system" zbliżoną ofertę im puści w stosunku do mojego poprzedniego abo z PS3, Chciałbym zejść niżej bo za 99 zł to niech mi rzucą ze 2x Pace i HBO obowiązkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję na stanowisku, że jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz. Tak znaczne obniżenie opłat w stosunku do aktualnej oferty mieści się w kategorii nikłych szans,ale bywały nikłe które się ostatecznie realizowały.

 

Rozważ sytuację również w kontekście "zostania na lodzie". Wybór nie jest prosty, ale czasu masz sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam umowę do końca grudnia, wypowiedzenie wysłane, obecnie w n (sześć pakietów) za 49 zł. Zależy mi na Universe+ z 6xC. Miałem już wczesniej telefony typu - że C+ to nic w porównaniu z Cinemaxami, które mogę mieć itp... Ceny zaczynały się od 84 zł za to, co chce mieć, ostatnio 79 zł, ale jeden miesiąc gratis, czyli realnie 74 zł. Plus HBO na kilka miesięcy. Cena, która by mnie zadowalała to 59 zł.

 

Co proponujecie:

- czekać na telefon z DUK?

- dzwonić i liczyć, że się trafi na "wlaściwego" konsultanta.

 

michalp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, trzeba więc czekać.

 

Wątków jest mnóstwo, tyle samo pewnie osób, które zmigrowały po lekturze tego forum. Czy można już określić, dlaczego jedne osoby dostają oferty za 49 zł, a inne 59 czy 69 zł za to samo? Inaczej negocjują? Konsultant sam decyduje, jaką rozpiętość zaoferuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria ;)

Czym mniej płaciłeś do tej pory tym masz szansę na niższy abonament po przedłużeniu umowy. Stanowczość i upartość. Podkreślanie że ci na tv nie zależy. Zawsze możesz zostać przy dvb-t, poza tym jest internet. Do tego czasami zapytaj się gdzie masz zdać sprzęt po zakończeniu umowy. Nie daj im powodu żeby poczuli że zależy ci na przedłużeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziś trzeci tel. z DUK, propozycja:

Comfort+ (z multi)

paczka Filmbox lub Cinemax (do wyboru)

paczka HBO na 3m

+ 1 miesiąc gratis abonamentu

Cena za w/w ofertę 29 zł/12m.

 

Odmówiłem bo chcę HBO na cały okres (ale konsultant powiedział, że nie ma szans na lepszą ofertę i że sygnał odłączą 31. 12)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...