Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zibi-s moduł mam dzierżawiony ten ostatni CI+ i jak na tego przeniosa mi prawo własności to im tego PVR 500 GB odpuszczę.Wczoraj poszukałem korespondencje od nich z listopada 2011 roku gdzie mam napisane wyrażnie ze w ramach rekompensaty za niedziałajacy cam CI ver.11 daja mi 15 zł rabat na 99 m-cy na najem PVR 500 GB a mineło dopiero 24 m-ce.Powiem tak zostało mi jeszcze 70 m-cy takze albo 5 zł albo przeniesienie właśności za dzierżawiony cam CI+ na mnie.

 

Ofertę która mi zaproponował konsul U+ z C+ SPORT & FILM+ & MR za 74 zł wezmę na 99% tyle ze teraz płace 78 zł na miesiąc i nawet te 5 zł za PVR 500 GB mnie nie zbawi bo płacił bym 1 zł wiecej choć ciagle bola mnie te kanały ''niegwarantowane'' ;-)

 

Jutro puszcze im maila ze skanem ich pisemka i zobaczę co oni zrobia bo mam nawet dwa takie pisma które mówią o 99 m-cach za 5 zł PVR 500 GB :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeglądałem te forum od dwóch miesięcy i chcę się podzielić swoimi perypetiami. Zmigrowałem wczoraj, w ostatnim dniu obowiązywania umowy. Byłem abonentem cyfry 5 lat i z dekoderem hd philipsa płaciłem 67 zł za podstawę z HBO (6 m-cy 44zl, 6 m-cy 67). Pierwszy telefon dostałem dwa miesiące temu z ofertą na 12 m-cy Silver z hbo na 6 gratis za 69zł. Odrzuciłem, a Pani obrażona rzuciła słuchawkę. Później standard - wypowiedzenie i telefony z ich strony ze zbliżonymi ofertami. Jak już mnie to zaczęło drażnić to napisałem maila, że mnie interesuje universe 6C+ i Hbo za 49zł. I od tej pory się obrazili, telefony się skończyły. Musiałem zmigrować, bo spliterem dzielę na 3, z czego 2 są u moich rodziców piętro niżej. Mam wykończony dom na tip top i żadne kładzenie kabli nie wchodziło w rachubę do multiroomu. Musiałem zmigrować, nie mogłem czekać na wyłączenie sygnału i zadzwoniłem wczoraj wieczorem. O dziwo otrzymałem info, że nie ma dla mnie żadnej oferty i mogą mi obniżyć cenę na universe o 10 zł, do tego Hbo za 25zł. Już się miałem zgodzić, ale się rozłączyłem. Po pół godziny zadzwonił konsul z ofertą ostateczną universe 2c+ hbo na 12 m-cy 64zł. Już negocjacji nie było, tylko się zgodził po "rozmowie z przełożonym" na umowę na 18 m-cy.

Liczyłem na coś lepszego, ale nawet bym podpisał za 100 zł, bo i tak nie miałem wyjścia. Ogólnie taka była różnica tym razem przy przedłużaniu umowy, że konsule gburowaci i bezsensownie dzwonili do mnie z tą samą ofertą.

Dziękuję za pomoc forumowiczom, ja jestem zadowolony i życzę wszystkim zadowolenia z ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że dobrze zrobiłeś, abonentów są setki, a tych co dostali za symboliczną opłatę "wszystko" są tylko jednostki i glównie z forum.

Znam kilka osób które zmigrowały w kwotach abonamentu wyzszych niż są dla nowych na ulotkach, nie wspominając, że nawet nie słyszeli o takim forum.

Utrata MR z C+ i przejście na MR po n-ce to nieporozumienie i cofanie się do tyłu.

Dekodery po n-ce może i dobre, ale każdy ma swoje oceny i wymagania, ja osobiście wolę dobry TV z dekoderm DVB-S2 w którym dobrze działa moduł CAM C+ z kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ''nc+'' a przynajmniej ludzie z byłej ''n'' sa w przekonaniu ze ich MR to rewelacja tyle ze nie kazdy ma router wi-fi który czerpie non-stop prąd i nie każdy ma ochotę wyrzucać masę pieniędzy na okablowanie mieszkania a tym samym przy okazji być zdanym na jedna platformę cyfrowa.

 

Ich MR jest bardzo kosztowny jak ktoś nie ma niczego wydatek w okolicach 300-500 zł na dzień dobry.Do tego prądożerne box-y do tego prądożerny router do tego nie zawsze cudownie działający po wi-fi multiroom do tego zakup do dekodera adapterów wi-fi to sa koszty nie współmierne do tego co ten MR soba prezentuje.

 

Ja ma TV i dla tego mam tylko cam CI+ z Camelonem i PACE PVR 500 GB po to ze mam go w tzw. rabacie

 

Nie każdego będzie stać na ich super wysublimowany MR i jeżeli beda w przyszłości zmuszać byłych Cyfrowiczów aby sie przesiedli do MR po byłej ''n'' to gwarancje maja ze duzo ludzi im odpłynie przez ten pomysł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odpowiedni a jeśli moderator uzna to za ''spam'' to niech usunie ale trzeba pamiętać ze temat dotyczy zarówno migrujacych z ''n'' jak i Cyfry+ HD a usługa MR jest integralna cześcią oferty ''nc+'' ;-)

Jest dobrze.

Nie każdego będzie stać na ich super wysublimowany MR i jeżeli beda w przyszłości zmuszać byłych Cyfrowiczów aby sie przesiedli do MR po byłej ''n'' to gwarancje maja ze duzo ludzi im odpłynie

Zdaje się, że oni o tym wiedzą. Zapędzili się tymi innowacjami usługami i dumają. Dumają jak z tego wyjść? Mimo woli nastąpiła stagnacja. Z dekoderów nic nie oferują ani cenowo, ani jakimiś tam nowościami. Jeszcze trochę a ich MR zestarzeje się. Rozglądają się? Ale za czym? Nawet niespieszno im konferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o info za ile można wytargować opcje all inclusive+ z multiroomem na sprzęcie cyfry+ ( Pace + pionier sd) i jakich kanałow i wodotrysków na Pace nie zobaczę w tym pakiecie . Pytam bo taką ofertę mi proponowali za 150 zł . Do tej pory płaciłem 170 zł. Wypowiedzenie wysłane a umowa kończy się 31.12.2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzęcie Cyfry+ nie odbierają kanały Polsat HD, History HD(w All dostępny w wersji SD), Polsat Sport News(dostępny w NTC), Blue Hustler. Brak nc+GO oraz większości oferty VOD(dostępne Canal+VOD oraz Premiery VOD+). Podłączając Pace do netu dodatkowo działa serwis muzyczny Tuba.FM i Moje Polskie Radio.

 

Jeżeli ten Pionier jest dzierżawiony to może by go tak wymienić?

 

Za All Inclusive z MR oraz 2xPVR +-139zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzęcie Cyfry+ nie odbierają kanały Polsat HD, History HD(w All dostępny w wersji SD), Polsat Sport News(dostępny w NTC), Blue Hustler. Brak nc+GO oraz większości oferty VOD(dostępne Canal+VOD oraz Premiery VOD+). Podłączając Pace do netu dodatkowo działa serwis muzyczny Tuba.FM i Moje Polskie Radio.

 

Jeżeli ten Pionier jest dzierżawiony to może by go tak wymienić?

 

Za All Inclusive z MR oraz 2xPVR +-139zł.

 

 

Pioonier jest moją własnością . Używa go moja córka w swoim pokoju i jej w zupełności kanały sd wystarczają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioonier jest moją własnością . Używa go moja córka w swoim pokoju i jej w zupełności kanały sd wystarczają .

I własnością twoją pozostanie. A tak przy okazji migracji możesz otrzymać w bezpłatne użytkowanie dekoder HD. Myślę, że warto to wziąć pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 grudzień, początek okresu rozliczeniowego i oczywiście nie jest tak jak było ustalane przy zawieraniu umowy ;/

 

Umowę zawarłem telefonicznie w połowie listopada, ale na świadczenie usług od początku grudnia.

Pytanie - to 10 dni na zerwanie umowy miałem od momentu zawarcia umowy czy od 1 grudnia czyli od momentu startu świadczenia usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po ptakach ;/

Miało być 6 x canal+, a jest tylko 4 x canal+, byłem o tym przekonany podczas zawierania umowy, bo wyraźnie słuchałem kiedy babka czytała warunki.

Złożyłem reklamacje, ale coś czuję, że w rozmowie tak to zamotali że się pewnie na to zgodziłem, niestety dokładnie nie pamiętam.

Miałem nagrywać tą rozmowę, ale głupi wierzyłem że wyraźne słuchanie wystarczy. Oni na pewno nagrania nie udostępnią więc nie mam żadnych argumentów po swojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem

Umowa na 12m cena 79zł

Universe +

C+Gold (4C+ plus 2 gratis - razem 6C+)

MR

Pace PVR

Philips PVR

HBO 6 miesięcy

Umowę miałem do 31.12 ale co ciekawe nowa umowa będzie obowiązywać od 1.12 do 30.11.2014

 

To mam w ICA

pakiet

CANAL+ Gold

 

opcje dodatkowe:

Najem PVR (Multiroom)

Najem ultraBOX+

HBO

Kanały CANAL+ Premiere

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

 

NIc tam nie piszeo 2 dodatkowych c+ które wynegocjowałem - a może się mylę proszę o pomoc co dokładnie oznacza ten pakiet (dotychczas miałem pełną ofertę C+ i taką ofertę chcę mieć dalej na cały okres)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...