Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro mam umowę do końca grudnia to wypowiedzenie do końca listopada, zgadza się?

 

jak wyślesz już teraz, to też będzie OK...

jak masz umowę do k. roku, to chyba warto czekać do samego końca na oferty, bo na święta można chyba będzie coś jeszcze lepszego wyszarpać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zonka dzisiaj załapałem ,poszedłem w moim miescie do APS zapytac czy maja pace 500 gb a facet mi mówi ze nie maja ich juz od kwietnia... i abym reklamowal i ewentualnie dzwonil z reklamacja i ewentualną zmiana na philipsa 250 bo takie ma ale mówi ze one się tną i w sumie to wiem bo 2 lata temu takiego miałem . A jak go poprosiłem aby sprawdził czy mam w systemie taki do odbioru to on powiedział ze nie moze takich rzeczy sprawdzic... prawda to ?

I mówi ze jak by miał ten dekoder to nie daje mi gwarancji ze potem mi nie przyjdzie za niego płacic...

 

 

No i sukces odebrałem dzisiaj dekoder z miasta obok mnie 9 km i bez problemów , Jeszcze Facet sam zadzwonił na infolinię potwierdzić że ten dekoder jest za 0 zł , a jak mu opowiedziałem wczorajszą sytuacje to skomentował że widocznie tam się nie starają bo owszem Pace 500 są trudno dostępne ale jak by się postarali to by je tam też mieli. Jeszcze jak mi dawał dekoder to widziałem że z 6 takich jeszcze miał . z punktami APS jest to tak samo jak z różnymi konsultantami telefonicznymi rozmowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 15:30 telefon od DUK (numer krakowski).

 

Koles mowi ze w ramach promocji happy hour oferuje mi Universe + i 6xC+ na 12 miesięcy (bez HBO i bez MR) za 59zł. Oferta wazna tylko przez 1h.

 

Mowie ze nie dam rady teraz rozmawiac bo jestem z chorym dzieckiem i za 1h moge oddzwonic. Koles mowi ze nie ma szans. albo teraz albo nie bedzie tej oferty.

 

i rzeczywiscie dzwonie o 16:40 i koles mowi ze byla ta oferta ale juz nieaktualna. Mi sie nie pali bo mam jeszcze 19 dni do konca umowy. Oczekuje cos ok.50-55zł za to i moze wydrę HBO jeszcze.

 

Mial ktos podobna sytuacje z ta promocja?

 

pzdr

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważna czy nie poważna to już mniejsza z tym zresztą nie Ona jedyna kombinuje by wyjść na swoje chociaż my tutaj na forum próbujemy im to w jakims stopniu utrudnić :wink:

Z drugiej strony chyba nie taka zła jeśli sporo osób migruje i są zadowoleni z oferty(większość płaci mniej a ma więcej niż przed migracją) więc może już skończmy z tym typowo polskim narzekaniem :/

 

ps. nie jestem pracownikiem ITI :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie doświadczyłem tego "wyprawiania". Mam więcej za mniej (w platformie od początku, jeszcze w ramach Wizji TV, później Cyfra+). Sporo zależy od sposobu "rozmawiania". Zapytałem, jakie są konsekwencje rozwiązania umowy i w tym samym dniu otrzymałem ofertę, która całkowicie mnie zadowoliła i jest tańsza i pełniejsza od poprzedniej. Spróbujcie, może przestaniecie w końcu narzekać. Podobnie jak Kolega powyżej, też nie jestem w jakikolwiek sposób związany z platformami cyfrowymi, jestem zwykłym abonentem, jak zdecydowana większość z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca pażdziernika z Cyfrą. Wypowiedzenie zarejestrowane. Proponują mi Universe+6xC++Pace za 59. Odmówiłem. Powiedziałem, że moja ostatnia propozycja to 49. Koleś twierdził wczoraj że to absolutny max i więcej nie zadzwonią bo niższe warunki to już dumping :) Dziś znów dzwonili ale nie mogłem odebrać:) A czytam ze spokojnie mozna wynegocjować 49 i jeszcze multiroom dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co my tu negocjujemy to i tak jakiś %o i nie wiem nawet czy 1% kiedyś osiągniemy - pozostali raczej są nabieranie przez konsuli na happy hours, czy tekst, ze innej oferty lepszej już nie będzie - więc z czytstym sumieniem można ich cisnąć... oni chyba już wiedzą, z kim mogą pojechać a z kim nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...