Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3. 6C+ i HBO + multiroom + mediabox?

 

Zapomnij o mediabox !

 

Jeśli chcesz mieć oferty z 6 C+ w kwotach 49-59zł to nie ma mowy o mediaboxie.

Mediabox dostaniesz wtedy gdy zrezygnujesz z rabatów na C+.

 

Coś za coś. Taka jest niestety polityka dla abonentów Cyfry+

 

P.S. "Przerabiałem" ten temat z nimi przez dwa miesiące więc wiem jak to jest (wypowiedzenie było wysłane, 10 lat w Cyfrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie siedzę głęboko w temacie dlatego mam kilka pytań bo zaczynają atakować telefonami, a chciałbym wynegocjować jak najlepsze warunki - moja obecna sytuacja: abonent Cyfry+ od 2008 roku, umowa kończy się 31 grudnia br., pakiet: Kompakt HD, opcje dodatkowe: HD Kompakt (tak mam podane w ICA), miesięczna opłata: 38 zł, karta Cameleon, sprzęt własny - 3 Arivy 200 + splitter bezprzewodowy RF Link, wypowiedzenie jeszcze niezłożone, przy pierwszym kontakcie ze strony infolinii beznadziejna propozycja Comfort+ za 39zł. Teraz pytania:

 

1) czy mogę przy takich warunkach jak podałem wyżej otrzymać za 39zł pakiet Comfort+ + HBO?

2) czy mogę przy takich warunkach jak podałem wyżej otrzymać za 54,90zł lub 59zł pakiet Universe + 6C+ +HBO?

3) czy jeżeli do tej pory rozdzielałem sygnał splitterem we własnym zakresie i wszystko grało i chciałbym, żeby tak było nadal po ewentualnej migracji to potrzebny mi do czegoś Multiroom i powinienem się jeszcze o niego ubiegać, czy jeżeli pasowało mi dotychczasowe rozdzielanie splitterem to będzie funkcjonowało ono nadal i olać ten Multiroom?

4) czy w ogóle możliwe jest żeby pozwolili mi po ewentualnej migracji pozostać przy swoim sprzęcie, czy może wciskają na siłę swój sprzęt na wynajem?

 

Z góry dziękuję za rzeczowe porady bardziej obeznanych w aktualnej sytuacji i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

juz zmigrowałem - zadzwoniłem na infolinię by dowiedzieć się dokładnie kiedy była podpisywana wcześniejsza umowa by wpisać jej date na wypowiedzeniu i dostałem ofertę: Universe+ + HBO + dekoder box za 0zł - wszystko za 39zł miesięcznie na 18 miesięcy. Zgodziłem się. Na C+ oraz MR mi nie zależało. Chyba w miare ok oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panie i Panowie, potrzebuje porady i pomocy. Otóż z końcem października kończy mi się umowa z canalplus. Wypowiedzenie oczywiście wysłane. Sprawa przedstawia się następująco:

 

Do tej pory miałem Canal plus Optimum z peace pvr i multiroom. Teraz chciałbym pozostać przy tym samym i może dobrać do tego HBO zestaw.

Który z nowych pakietów mam brać pod uwagę? Dodam że płaciłem do tej pory 74zł za całość.

 

Znajomy ma ncplus ma pakiet Platinum z multiroomem i peace pvr i płaci 99zł za zestaw. Na stronie ncplus.pl nie widzę coś pakietu platinum. Dodam, że wszytskie kanały canal plus są oczywiście niezbędne dla mnie.

 

Proszę drodzy forumowicze o poradę jaki pakiet i za ile można ugrać i który będzie dla mnie odpowiedni?

 

Dziękuje serdecznie za wszelką pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...