Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj z migrowałem do nc+, miałem canal+start za 37zł,okres minimalny do maj2014!,przeszedłem na universe+za 59zł 4C+ Canal+,Canal+film,Canal+family,C+sport,na 18 miesiecy mysle ze jak na tak dlugi okres do konca okresu minimalnego oferta dobra

A masz do tego MR czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ostatecznie dostałem prawie to co chciałem. Za 59PLN mam Universe+ wraz z multiroomem na starych zasadach cyfry. W cenie wliczona jest dzierżawa za dwa dekodery (jeden stary sagem który oficjalnie kosztuje mnie 0PLN drugi z dyskiem za 20PLN).

 

możliwe, że można było by jeszcze powalczyć o c+ czy inne ale mnie to zadowala, zwłaszcza, że umowa była do końca sierpnia, a teraz zbyt gorący okres w życiu, żeby czekać do 31, zwłaszcza, że od 2 tygodni nie dostałem, żadnego telefonu z propozycją.

 

kolejna walka za 12 miesięcy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj z migrowałem do nc+, miałem canal+start za 37zł,okres minimalny do maj2014!,przeszedłem na universe+za 59zł 4C+ Canal+,Canal+film,Canal+family,C+sport,na 18 miesiecy mysle ze jak na tak dlugi okres do konca okresu minimalnego oferta dobra

A masz do tego MR czy bez?

bez MR, chcialem 6c+ ale sie nie dalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy,ale to jest naprawdę trochę nie ciekawa oferta. Ale każdy bierze to co uważa zastosowne.

może, jakkolwiek dla mnie jest ok. Druga kwestia jest taka, że wychodziłem ze starej oferty OptimumHD za 54PLN a multiroom był dobrany dosłownie dzień przed wysłaniem wypowiedzenia, co notabene zostało mi wypomniane przez konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Obecnie posiadam C+Optimum + mooltirom (2karty) do tego 2 dekodery od nich(pace500g i philips 250g).Przez 10 miesiecy płaciłem 58,50,dwa ostatnie 112zł.

Umowa do końca sierpnia.Interesuje mnie to co mam +HBO ,czyli np.universe czy silver +6C i HBO za ile to wszystko mogę dostać? ewentualnie bez HBO?

Proszę o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...