Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma platyny w takiej cenie ewentualnie jakies laczenie pakietow Universe lub Silver z 6 x canal+

platyna bez serwisow internetowych

bez nc go bo musialbym zmienic tuner pace hd na adb a za tym idzie

zmiana multiroom.zalerzalo mi na dwoch osobnych kartach jak dotychczas.Mily Pan powiedzial ze z nc go mozna korzystac tylko w przypadku korzystania z tunera adb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platyna bez serwisow internetowych

bez nc go bo musialbym zmienic tuner pace hd na adb a za tym idzie

zmiana multiroom.zalerzalo mi na dwoch osobnych kartach jak dotychczas.Mily Pan powiedzial ze z nc go mozna korzystac tylko w przypadku korzystania z tunera adb

Trochę bez sensu. W Silver akurat jest nc+GO :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ica pisze silver i canal plus premium tyle ze mam wszystkie kanaly z opcji platinum.poprostu brak tych serwisow ktore nie pojda na tunerze pace hd.kolega mial telefon i zaproponowali mu ten sam pakiet plus HBO w cenie 89

 

Wiec dobrze mowie ze to nie jest PLATYNA bo platyny w tej cenie nie daja, a to ze zawartosc programowa jest identyczna to jednak jest roznica wedlug nazewnictwa i dla nc+ :) (nie mowie to o roznicach w opcjach nvod nc+go itd - bo to oczywiste)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ica pisze silver i canal plus premium tyle ze mam wszystkie kanaly z opcji platinum.poprostu brak tych serwisow ktore nie pojda na tunerze pace hd.kolega mial telefon i zaproponowali mu ten sam pakiet plus HBO w cenie 89

 

 

A adnotacji Canal+ Film nie masz? Jeśli jej w ICA nie masz to być może za jakiś czas znikną kanały Canal + Film i Film2 . Jeśli obiecywali Ci cztery brakujące kanały z rodziny Canal+ do Silvera to radzę zadbać o to by w ICA była adnotacja kanały Canal+ Film i Canal + Premiere w opcji dodatkowej , inaczej mogą być szopki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy 31.08.2013 - wypowiedzenie wysłane. Dotychczas CANAL+ OPTIMUM HD, MR - 96,00 zł

 

Telefon z ofertą CANAL+ PLATYNA, MR - 109 zł lub CANAL+ SILVER, 6xCANAL, MR - 89 zł. Odrzucone.

 

Na moją propozycję że chcę UNIVERSE+, 6xCANAL, MR w granicach około 60 zł, Pani po konsultacji z przełożonym odpowiedziała że nie ma szans.

 

W jakiej granicy można wytargować CANAL+ SILVER, 6xCANAL, MR, ewentualnie HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy 31.08.2013 - wypowiedzenie wysłane. Dotychczas CANAL+ OPTIMUM HD, MR - 96,00 zł

 

Telefon z ofertą CANAL+ PLATYNA, MR - 109 zł lub CANAL+ SILVER, 6xCANAL, MR - 89 zł. Odrzucone.

 

Na moją propozycję że chcę UNIVERSE+, 6xCANAL, MR w granicach około 60 zł, Pani po konsultacji z przełożonym odpowiedziała że nie ma szans.

 

W jakiej granicy można wytargować CANAL+ SILVER, 6xCANAL, MR, ewentualnie HBO ?

 

 

Canal Plus Silver z 4 canal plusami i multiroom za 69-79 zł

Jesłi chcesz do tego jeszcze HBO to myślę że cena w granicach 79 - 89.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź :)

 

Jeszcze jedno pytanie, słyszałem że można z góry zapłacić za cały okres umowy (nie dotyczy mnie wtedy ewentualna zmiana cen w trakcie umowy). Tylko czy przekłada się to na jakiś dodatkowy rabat ?

 

Zawsze płacę za cały okres umowy z góry. Żadnego rabatu z tego tytułu nie ma. Co do zmiany cen masz rację. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...