Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją umowę przedłużałem na początku maja, przechodziłem z C+, wziąłem Universe z pełną paczką C+ i HBO na 12mieś za 59zł. Teraz chcę wziąć coś dla teściów, którzy mają chyba wszystkie kanały, umowa dawno temu przeszła na czas nieokreślony, z C+ są chyba od początku, mają własny dekoder - chyba starego mediaseta bez HD, płacą mnóstwo - ponad 140zł. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie dla nich to, co ja mam - jest szansa, po wysłaniu wypowiedzenia, na podobny pakiet, który ja dostałem w tej samej cenie z jakimś dekiem HD za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo słabo, jak na sytuację, gdzie miałaś złożone wypowiedzenie... Łącznie 74/mies to dużo i bez HBO... ja również mam złożone wypowiedzenie, umowa do końca lipca. Proponowali mi Universe z 4XCanal+ (bez film i film 2) + HBO na cąły okres umowy i to wszystko na 12 miesiecy za 69...powiedziałem, że poczekam na koniec miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem abonentem C+. Umowa skończyła mi się 30 czerwca. Z braku czasu zapomniałem wysłać wypowiedzenia. 5-tego dzwonili do mnie 2 razy. W sumie nie miałem czasu się z nimi męczyć i negocjować. Dotąd płaciłem 129pln za superpremium z Pace PVR i MR. Zaproponowali mi od następnego miesiąca:

Platynę za 109PLN

do tego MR 10PLN

HBO w gratisie

i wynajem dekodera 5PLN

razem 124PLN na 18 miesięcy.

No i za obecny miesiąc muszę zapłacić prawie 190PLN.

Teraz myślę że dałem się naciągnąć tym bardziej że jestem bardzo niezadowolony z dekodera.

W temacie "Migracja z Cyfry do nc" pojawia się wpis że MOŻNA to wyrwać za 99PLN, ale też nie widzę za bardzo postów to potwierdzających. Tu znów widzę różne opcje ale takiej nie spotkałem.

Na jaką realną cenę można za taki pakiet (Platyna+HBO+MR+PVR) w tym momencie liczyć? Za 99PLN mogę zostać.

Jednak na 95% jestem gotowy na wysłanie rezygnacji i paczkę z 60megowym netem z UPC. I tu bardzo ważne pytania. Mogę zrezygnować do 10 dni bez podania przyczyny (które jak teraz liczę minęło wczoraj) ale też nie otrzymałem jeszcze tej nowej umowy. Jeśli się nie mylę to jest też opcja rezygnacji w 14 dni po jej otrzymaniu? Jak to działa? Te 14 dni mam tylko wtedy jeśli umowa nie dotrze do mnie w ciągu tych 10-ciu czy jeśli nawet dotarłaby do mnie w tym czasie to i tak mam te 14 dni aby ją wypowiedzieć liczone od momentu jej otrzymania?

W jaki sposób mam zrezygnować? Wysłać 2 pisma? jedno z rezygnacją z przedłużenie umowy a drugie z rezygnacją ze starej umowy? Czy jedno pismo wystarczy? moglibyście zalinkować wzór? I jak będzie wyglądał mój pobyt w cyfrze jeśli wyślę tą rezygnację powiedzmy jutro? Odetną mnie z końcem miesiąca? Następnego miesiąca czy będę się musiał z nimi męczyć dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja już podpisałem nowa umowę Universe + 6x canal+(na cały okres trwania umowy) dołożyli jeszcze HBO na 6 miesięcy gratis za 59 zł.umowa na 12 miesiecy.

Najpierw proponowali mi platynę za 147 zł potem za 117 zł. i za 99 zł.

Wszystko odrzucałem i wysłałem wypowiedzenie i 4 dni przed terminem zwrotu dekodera zadzwonili z propozycja ta z 59 zł.

Pisze dlatego żeby inni użytkownicy NC + nie dali się robić w balona.

tylko wypowiedzenie gwarantuje dobre oferty!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu załatwiłem sprawę migracji

Coś w tym jest, że jak gościu trafi się miły, to i ofertę ma dobrą :lol:

Zadzwonił w piątek w zeszłym tygodniu, zapytał co mnie interesuje, zebrał materiał do analizy i obiecał oddzwonić wczoraj wieczorem. Jak powiedział tak uczynił i zaproponował Universe + 6XCanal + plus HBO na cały okres umowy. To wszystko za 69zł na 12 miesięcy. Powiedziałem, że w sumie to mógłbym w tym momencie zmigrować, ale gdyby mi zaproponował to samo za np 59 zł. Zgodził się bez najmniejszych problemów. Stwierdziłem więc, że nie mam już motywacji, by się jeszcze targować, gdyż mam to co chciałem (dobre filmy i moją Ligę Mistrzów), jestem kontent i dodatkowo jeszcze 10 zyli mniej niż dotychczas :brawo:

Poprosiłem również o przesłanie mi warunków na mejla. Wszystko otrzymałem, przeczytałem, jest tam Jego imię, nazwisko, mejl, kiedy i co zostało ustalone. W razie więc jakichś problemów mam solidną podkładkę.

Tak więc kończę moje podchody i życzę szczęścia pozostałym :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po napisaniu wiadomości do jednego z przedstawicieli nc+ tak jak obiecał już mam odpowiedni wpis "Canal+Premiere" ,dla przypomnienia dwie poprzednie fakturki nie miały takowego wpisu:

ps.jednak przedstawiciele czasami pomocni są 8)

20130716_074554.jpg

To chyba chyba jedyny dowód że mam 6xCanal+ no i jeszcze e-mail z potwierdzeniem posiadanej oferty 8) ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś patrzę... i patrzę... i nie mogę dojrzeć, gdzie te 6xC... :(

Czyżby to "Premiere" zawierało wszytkie C+? Jest to gdzieś w jakimś regulaminie opisane? :roll:

Wietrzę w tym jakiś podstęp... no bo po co by wymyślali nową nazwę, hę?! Mnie coś takiego przez telefon proponowali, ale nie mogłem się dogadać, czy to zawiera wszystkie C+. Paniusia wspominała coś, że to jest pakiet sportowy, coś o Eurosporcie... trochę błądziła w zeznaniach. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jakoś patrzę... i patrzę... i nie mogę dojrzeć, gdzie te 6xC... :(

Czyżby to "Premiere" zawierało wszytkie C+? Jest to gdzieś w jakimś regulaminie opisane? :roll:

Wietrzę w tym jakiś podstęp... no bo po co by wymyślali nową nazwę, hę?! Mnie coś takiego przez telefon proponowali, ale nie mogłem się dogadać, czy to zawiera wszystkie C+. Paniusia wspominała coś, że to jest pakiet sportowy, coś o Eurosporcie... trochę błądziła w zeznaniach. :evil:

 

w moim przypadku powinienem mieć wpis"Canal+Premiere" gdyż mam Gold a on standardowo ma 4xCanal+

w innych ofertach typu "Canal +Silver" wpis powinien wyglądać: "Canal + Film&Premiere" gdyż ma on standardowo 2xCanal+

ps.tak to mniej więcej wygląda dla byłych abo Nki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...