Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Ja dzisiaj migrowałem............ skończyło się na UNIVERSE +6x NANAL+ i 3x HBO za 59zł :brawo: . Mi pasuje :jupi:

masz jakieś potwierdzenie tej oferty np: na e-mail??Właśnie coś podejrzane to HBO na 18 miesięcy(przy tej kwocie 59 pln).....

ps.nie proponują ci czasem 6x ANAL :?::wink::lol2:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie słyszałem, nawet na 99,9% jestem pewien, że nie dają Universe+6xC+ na 18 miesięcy. Na taki okres wyłącznie Platinum. Swoją drogą zaraz znajdzie się taki geniusz, który otrzyma Max pakiet za 39 zł, he he, no ale pami.ętajmy, że my te nie potrafimy negocjować, jak co niektórzy i można mieć jeszcze taniej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam żebyście zadbali o to aby to co dostajecie przy migracji było dokładnie wpisane na waszym koncie w ICA. Ja wróciłem niedawno z wyjazdu, patrzę a tu czerwona plansza na kanałach HBO, chociaż dostałem je przy migracji na cały czas trwania umowy. Szybki mejl do doradców nc+ i w ciągu jednego wieczora HBO znalazło się należycie wpisane na konto i uruchomione na dekoderze :D. Ciekawe jaka niespodzianka za miesiąc ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

 

Pod koniec czerwca wypowiedziałem umowę z ostatnim dniem lipca. Od tamtej pory otrzymałem kilkanaście telefonów. Odebrałem chyba dwa razy. Aktualnie mam abonament z cyfry+ Optimum HD z całym pakietem Canal+ (umowa na rok - 9 miesiecy 53zl + 3 miesiace 107zl). Teraz po okresie promocyjnym place 107zl.

Po krótkich dość negocjacjach otrzymałem oferte pakiet Silver + 6x Canal+ i dekoder ten który mam dotychczas (wypożyczenie 0zl, dysk 250 GB) w cenie 69zl na 12 miesięcy. Mam pytanie - czy oferta ta jest warta rozważenia?

Zastanawiam się czy nie próbować zejść na pakiet Universe + 6x Canal+ (wychodzi chyba na to samo, a może w ten sposób będzie taniej). Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Na moje oko lukasznt jest w tym momencie niewiarygodny. Czekamy na jakis screen.

@lukasznt czekamy na screen 8)

ps.nie żebym ci zazdrościł :wink:

moja oferta mi w zupełności odpowiada i cenowo jak i programowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

 

Pod koniec czerwca wypowiedziałem umowę z ostatnim dniem lipca. Od tamtej pory otrzymałem kilkanaście telefonów. Odebrałem chyba dwa razy. Aktualnie mam abonament z cyfry+ Optimum HD z całym pakietem Canal+.

Po krótkich dość negocjacjach otrzymałem oferte pakiet Silver + 6x Canal+ i dekoder ten który mam dotychczas (wypożyczenie 0zl, dysk 250 GB). Mam pytanie - czy oferta ta jest warta rozważenia?

Zastanawiam się czy nie próbować zejść na pakiet Universe + 6x Canal+ (wychodzi chyba na to samo, a może w ten sposób będzie taniej). Proszę o radę.

może tak ceny podasz.jaka teraz i jak po migracji by była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapidziory,

 

oferta jest dobra. Co prawda dwa dni dostałem lepszą (patrz sygnatura), ale gdyby zamiast Universe+ zaproponowali mi to co Tobie, to również bym to przyjął.

To tylko 10 złotych różnicy, od Ciebie zależy czy jest sens o to walczyć. Oferta i tak bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapidziory,

 

oferta jest dobra. Co prawda dwa dni dostałem lepszą (patrz sygnatura), ale gdyby zamiast Universe+ zaproponowali mi to co Tobie, to również bym to przyjął.

To tylko 10 złotych różnicy, od Ciebie zależy czy jest sens o to walczyć. Oferta i tak bardzo dobra.

Dzięki za odpowiedzi,

 

ale rozumiem, że pakiet Universe+ 6x C+ = pakiet Silver + 6x C+? Pakiety te w wersji podstawowej różnią się tylko C+? Tak mi mówil konsultant...

Chyba jednak zdecyduję się jescze ponegocjować. Na forum jest kilka osób co mają to w cenie 59zl - a jeszcze czasami razem z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...