Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kiszę się w NC+, mam Cyfre+, a to dwie rózne oferty ! Czytanie nie boli :)

Poczekaj do ogłoszenia liczby abonentów NC+ to wtedy zobaczysz co jest bzdurą, a co faktem :lol2:

Jeżeli NC+ jest taka dobra, to po co chwalisz się w podpisie że masz jeszcze UPC i to z dwa razy droższym pakietem niz w NC+ :) nie wspominająć już żeby osiągnąć taką cenę pakietu NC+ który masz to musiałeś złożyć wypowiedzenie czyli już byłeś jedną nogą po za NC+

Pamietaj że każdy ma prawo do swojej opinii, a weryfikuje wszystko rynek :mrgreen:

 

Napisałem wyraźnie że w każdej chwili mogę przejść do NC+, ale jak będą tam te same kanały co teraz mam w Cyfrze co niestety nie będzie możliwe bo nadal NC+ nie ma CN,TCM,Travel, paczki CBSów, paczki Universalów i wielu innych które oglądam w Cyfrze+, więc nie mam zamiaru płacić więcej za mniej tylko za to że przejdę do NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, mają się nieźle, a jak się zacznie sezon piłkarski będzie jeszcze lepiej :)

To się dopiero okaże, jeśli w przeciągu najbliższego roku czy dwóch odważą się w ogóle opublikować liczbę abonentów (pewnie i tak dokarmioną użytkownikami Cyfrowego Domu).

Co do drugiej kwestii, to sprawa zahaczyła o UOKiK i dość mocno była wałkowana przez media, więc trudno tu mówić o wyolbrzymianiu.

Zresztą gdzieś widziałem opinię, że marka nc+ jest spalona i przez to promują się obecnie przede wszystkim marką Canal+. (co by się zgadzało spoglądając na reklamy wyprodukowane po tych dwóch startowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy Polsat wchłonie NC+ za śmieciowe pieniążki..

To chyba największa głupota spośród głupot jakie wypisałeś. A kto do tego dopuści? Na pewno nie UOKiK. Połączenie CP i nc+ spowodowałoby, ze CP zostałby monopolistą na rynku. Poza tym CP jest dość zadłużony, inwestuje w nowe rozwiązania - głównie usługę IN i usługami on-line. Wprowadza też promocje dla klientów PLUSA. Przyszłość jest w ofertach łączonych. Telewizja, Internet, Telefon, usługi on-line.

 

Co do kanałów. Jakoś mi nie żal tych co wymieniłeś. CBSy mają obraz jak ze starej kasety video, a kanały Universalu częstowały nas powtórkami "Strażnika Teksasu", "Dowodów zbrodni" czy "CSI". Oczywiście im więcej kanałów, tym lepiej, bo klienci jak widać maja różne gusta. Ale z drugiej strony, czy przejście klientów do CP było spowodowane brakiem np. CBS'ów? Wątpliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, mają się nieźle, a jak się zacznie sezon piłkarski będzie jeszcze lepiej :)

 

Oczywiście start mieli fatalny, wizerunkowo ucierpieli, ale ciągle mają najlepszą ofertę jeśli chodzi o sport, film, czy seriale. Mam wrażenie, że niektórzy mocno wyolbrzymiają skutki tego co się wydarzyło.

Jeśli chodzi o seriale to akurat CeP ma porównywalną, jeśli nie lepszą ofertę. Wszystkie AXN czy FOXy są tutaj i tutaj. CeP ma też HBO. Dodatkowo w CePie jest Universal HD. Canal+ i Seriali+ nie liczę, bo jak seriale są tam prezentowane (opóźnienia i jakość SD w Seriale+) dyskwalifikuje te opcje.

 

nie wspominająć już żeby osiągnąć taką cenę pakietu NC+ który masz to musiałeś złożyć wypowiedzenie czyli już byłeś jedną nogą po za NC+

To że złożył wypowiedzenie nie oznacza że był jedną nogą poza nc+. Taka strategia żeby wywalczyć lepszą ofertę. Bez złożenia wypowiedzenia tego by nie ugrał. W Nce od zawsze tak było :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

mam pytanie,

do końca lipca mam C+Kompakt HD, umowa trwała 12 m-cy. Z C+ jestem od lat 6. przez 9 m-cy płaciłem 41 zł trzy ostatnie 82 zł, moje wypowiedzenie zostało zarejestrowane w systemie. Wczoraj proponowali mi pakiet Gold za 99 zł potem zszedł konsultant zszedł do 85 zł.

Czy jest mozliwość wynegocjować sam pakiet z Univers z paczką C+ ? i za ile ?

wspomne tylko, że HBO. Cinemax i inne opcje dodatkowe mnie nie interesują, a dekoder HD chce zwykły bez nagrywarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam wrażenie, że niektórzy mocno wyolbrzymiają skutki tego co się wydarzyło.

Te Twoje teorie są śmieszne.Przypomnij sobie kiedy pisałeś,że śmieszą Cię te wszystkie skargi abonentów do UOKIK.Jakoś UOKIK to nie śmieszyło bo okazało się,że abonenci mają rację. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli NC+ jest taka dobra, to po co chwalisz się w podpisie że masz jeszcze UPC i to z dwa razy droższym pakietem niz w NC+

Nie twierdzę, że nc+ to jakaś wyjątkowa platforma, wręcz przeciwnie, wiele ich działań było wręcz skandalicznych, ale z drugiej strony jeżdżenie po wszystkim tylko po to, żeby sobie poużywać, śmieszy mnie. Zwłaszcza jak ktoś wróży z fusów. UPC mam u siebie w domu (TV + NET, więc nie powinno dziwić, że drożej), nc+ u rodziców.

 

nie wspominająć już żeby osiągnąć taką cenę pakietu NC+ który masz to musiałeś złożyć wypowiedzenie czyli już byłeś jedną nogą po za NC+.

Wypowiedzenia składam zawsze i nie tylko w Cyfrze+. Podobnie robię w UPC, u operatora komórkowego itp. Nie moja wina, że w tym kraju wszyscy chcą doić konsumenta jak tylko mogą.

 

Napisałem wyraźnie że w każdej chwili mogę przejść do NC+, ale jak będą tam te same kanały co teraz mam w Cyfrze co niestety nie będzie możliwe bo nadal NC+ nie ma CN,TCM,Travel, paczki CBSów, paczki Universalów i wielu innych które oglądam w Cyfrze+, więc nie mam zamiaru płacić więcej za mniej tylko za to że przejdę do NC+.

Nikt Cię do tego nie zmusza. Ja mam sytuację odwrotną, płacę mniej niż w Cyfrze (-16 PLN), a dostałem więcej, bo interesują mnie praktycznie tylko kanały sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyobraźmy sobie że jakaś inna platforma wchodzi na nasz rynek i ma ligę angielską i hiszpańską itp. i co w tedy ? ach szkoda tylko że to marzenia :!:

To co napisałeś jest niemożliwe, ponieważ prawa są sprzedane i żaden inny podmiot nie mógłby wejść z taką samą ofertą. Inna sprawa jak się pokończą umowy, ale ja piszę o aktualnej ofercie.

 

Jeśli chodzi o seriale to akurat CeP ma porównywalną, jeśli nie lepszą ofertę. Wszystkie AXN czy FOXy są tutaj i tutaj. CeP ma też HBO. Dodatkowo w CePie jest Universal HD. Canal+ i Seriali+ nie liczę, bo jak seriale są tam prezentowane (opóźnienia i jakość SD w Seriale+) dyskwalifikuje te opcje.

To, że nie liczysz Seriali+, to jest już Twój problem. Też wolałbym w HD, ale faktem jest, że te seriale są w nc+ i nigdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina, moze... ale to nie ich wina. Problem premier regionalnych seriali USA jest globalny :). Wytwornia knuje tak aby na nim jak najwiecej zarobic, kwestie praw autorskich, tantiemow itd. itp. Armia posrednikow ktorzy musza zarobic. Po co dawac nc+ serial rownolegle z premiera w USA skoro rzuca go pol roku pozniej i niech sie bija [beep] o Dectera na wylacznosc. Sami sobie tym szkodza? Chyba nie skoro jest jak jest i to im sie oplaca... W dobie piractwa w PL ciezko ludziom dogodzic, co z tego ze dadza w SD za 5zl skoro masz w HD darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same seriale w wielu innych krajach oglądasz kilka godzin po premierze w USA normalnie, legalnie w TV i to często otwartej (takiej jak u nas TVN czy Polsat). Nawet zwykły tematyczny FOX potrafi u nas zaprezentować serial z kilkudniowym opóźnieniem a wielce szanowna encepence w super ekstra płatnej usłudze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale on mówi poważnie. Usługa taka jak Seriale+ (o określonym profilu, extra płatna) szybko wyzionęła by ducha w dowolnym, rozwiniętym kraju. Najczęściej trzecioligowe ochłapy, wielotygodniowe opóźnienia i koszmarna oprawa. Z czym niby ma to konkurować?

 

W dobie piractwa w PL ciezko ludziom dogodzic, co z tego ze dadza w SD za 5zl skoro masz w HD darmo.

Kilka lat temu myślano dokładnie tak samo w Stanach o filmach i muzyce. Kilka tęgich umysłów (Jobs, Hastings, itd.) zmieniło to całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o zarobki bo przykładowo HBO kosztuje u nas po normalnej cenie 25 zł miesiecznie wiec wiekszość stać bez problemów i tam jak są konkretne premiery seriali to w ten sam dzień co w USA lub z minimalnym poślizgiem np. jednego dnia. Oczywiście chodzi mi o głośne premiery, a nie powtórki. HBO produkuje dużo seriali i ma najlepsze układy więc może to robić, podobnie robi także FOX, ale Canal+ już nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że są gdzie indziej. W HD i kilka godzin po premierze a nie w badziewnym SD, w extra płatnej usłudze VOD miesiąc albo i pół roku po premierze. Kpina z widzów i tyle.

Myślałem, że rozmawiamy poważnie.

Bo rozmawiamy poważnie. To oferta serialowa Seriali+ VOD i Canal+ jest niepoważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...