Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Z końcem lipca kończy mi się Umowa z C+. Pakiet który miałem (pewnie nie najbardziej korzystny) to superpremium + HBO + multiroom (dwie karty) za 109 pln.

Wypowiedzenie wysłane i zarejstrowane. Do tej pory miałem od nich dwa telefony, ale specjalnie nie przyglądałem się ofercie więc ich spławiłem.

Generalnie zależy mi na tym co miałem + ewentualnie jakieś pakiety filmowe (Cinemax, filmbox). Nie zależy mi na zbędnych bajerach vod, sprzęt od operatora itp. Mam kilka pytanek.

 

1. Czy dobrze widzę że te pakiety Univers. silver, gold i platinum różnią sie tylko ilością dostępnych kanałów z rodziny C+ - universe 0, silver 2, gold 4 i platinum 6

2. Jeśli to co napisałem w pierwszym punkcie się zgadza to oznacza, że nie ma sensu brać nic więcje niż Universe (plus oczywiście C+) - czy mam rację ??

3. Za ile chodzą pakiety Cinemax i Filmbox jako opcja dodatkowa do Universe ??

4. Ile minumalnie będę musiał płacić za taki zestaw: Universe + C+ (widziałem że ludzie dostawali za 49 pln - niżej chyba nie zejdę) + HBO (z tego co czytam to 25 bez negocjacji) i Multiroom (od C+ z dwoma kartami) - czyli wychodzi mi za pakiet 49 + 25 HBO = 74 pln do tego multiroom. Ile za to trzeba w tej chwili dać ??

5. Gdybym jednak chciał od nich jakiś dekoder (ale tylko taki co będzie chodził na kartach od C+ czyli np. PEACE) to czy jest szansa go dostać i jeśli tak to za ile, jak pisałem wypowiedzenie mam już wysłane wiec chyba nie moge do wziąć przed migracją w punkcie.

 

Będe wdzięczny za odpowiedź od ludzi siedzących w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkt nr2.oczywiście,że nie ma co brać wyższych,ale to już zależy co ci oni zaproponuja. universe z 6 canalami za 49 zł to jest jak narazie najniższa oferta jaka dostali,a najwyższa 69zł.jedna rada to nie nastawiaj sie odrazu na tą za 49 bo mozesz byc niemiło rozczarowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak trochę poczytałem i też dochodzę to takiego wniosku, że może być ciężko, (widzę, że niektórzy nie dostają tego nawet za 59pln) ale zobaczymy.

Jak nie da rady to trzeba będzie rozjerzeć się za czymś innym.

Jeśli negocjacje zakończą sie sukcesem to dam znać co mi zaproponowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powodzenia. Ale jeśli zależy ci na canal+ to tak naprawdę nie ma wielkiej alternatywy. Ten kanał pochodzi od canal+ cyfrowy/ teraz nc+. I jakiekolwiek rabaty tylko tu można dostać. W jakichkolwiek kablówkach, gdzie jest canal+ obowiązuję nienegocjowalna opłata za canal+. Każdy inny podmiot niż canal+ cyfrowy/nc+ udostępnia tylko ten kanał od nc+. I chodzbyś "stanął na głowie" :-) to gdzie indziej nie dostaniesz żadnego rabatu na canal+. Teraz różne kablówki oferują paczkę canal+ chyba za minimum 40zł+. Także niezbyt ciekawie. O cyfrowym polsacie z oczywistej racji nawet nie ma co mówić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przelaczysz sobie tuner na kanał 11 to uprawnienia szybciej ci sie odswieza :-)

Mam C+Platinum z HBO i Sundance zablokowany. Gdyby nie to że zepsuli ten kanał lektorem nie wahałbym się dołożyć 3 zeta za ten kanał. Ale tak to muszę przemyśleć sprawę.

Ja nie dam dodatkowych 3 zł za jeden kanał już dość płace za najwyższy pakiet w którym ten sundance powinien być w pakiecie. Mało im 140 ? Wiecej ani grosza nie dam a ich [beep]ość będę pamiętał przy następnej negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do 30.06/2013 Sundance był w promocji? Nie potrafię odkryć intencji nc+. Ludzie mają najwyższe pakiety a muszą dokupywać jeszcze poszczególne kanały... powinien być pakiet full, który by się zdecydowanie opłacał niż składak z opcji...
przecież jest pakiet full ''all inclusive'' ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Czyli do 30.06/2013 Sundance był w promocji? Nie potrafię odkryć intencji nc+. Ludzie mają najwyższe pakiety a muszą dokupywać jeszcze poszczególne kanały... powinien być pakiet full, który by się zdecydowanie opłacał niż składak z opcji...
przecież jest pakiet full ''all inclusive'' ;)

Nawet tan pakiet "All Inclusive" nie posiadał kanału sundance:

 

2013_03_25_093103_jpg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...