Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh napisałem, bo mam nadzieje, że może komuś pomogę, tak jak mi to forum pomogło w negocjacjach. Dodam jeszcze, że umowe miałem do końca maja i wypowiedzenie zlozylem w kwietniu. Dzięki za pomoc i powodzenia życze!

Ja cie rozumie i dobrze ze napisales jaka otrzymałeś oferte bo od tego jest ten watek, tylko ze na tym forum sa osoby ktore nie wierzą w takie propozycje wiec wiesz.... moze sie komus narazileś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś rozwiązanie to jest, tyle, że to Boże Ciało i moga nie pracować, a nie wiem, czy 31.05 juz nie bedzie po sygnale...

 

W Wielkanoc pracowali - tak tu czytałam. Sygnał powinien być. Ostatecznie jeden dzień przebolejesz :wink: Czekaj twardo do końca, powinno się opłacić. Radzę to, co sama bym zrobiła, gdyby 20.05. nie zadzwonili z dobrą ofertą po cały maju bez kontaktu z ich i z mojej strony. Miałam od nich jeden telefon 30.04. z przyzwoitą ofetą, którą postanowiłam przetrzymać by skruszała na jeszcze lepszą. I tak kruszała do 20.05. W międzyczasie 3 beznadziejne oferty przy okazji moich telefonów z awanturami o brak sygnału w maju na wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś rozwiązanie to jest, tyle, że to Boże Ciało i moga nie pracować, a nie wiem, czy 31.05 juz nie bedzie po sygnale...

 

Czytałem kiedys na forum ze poki nie oddasz dekodera, czyli w tym wypadku do 14 czerwca raczej spokojnie mozesz negocjowac "przedluzenie"(ale gwarancji nie daje). Z tym ze po 1 czerwca sygnalu nie bedziesz mial, ale sam planuje cos dzialac dopiero jak sygnal wylacza. Osobiscie i tak nastawiam sie by im podziekowac na dobre, brak cam-ow to dla mnie praktycznie deal-braker, ale dam im jedna szanse w czerwcu :D Poki co alternatyw zbytnio nie ma, UPC oferuje camy ale przy ich cenach..... wiec jak mi zapranuja przedluzenie tego co mam w cenie jaka placilem to moze dam sie przekonac by u nich przeczekac do lepszych czasow dla cam-ow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu głucha cisza, co mnie wkurza jak [beep]... nic nie dbaja o starego abonenta (7 i 8 lat) i 2 umowy, bo obie sa wypowiedziane...

wyślij email na doradca.c@info2.ncplus.com.pl, a w nim swoje dane, tj. numer abonenta i dane kontaktowe. W tytule napisz oferta migracyjna i powinni się skontaktować.

W moim przypadku pomogło :)... czekałem trzy dni i zadzwonili z ofertą za 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 miesiące nie dostałem faktury, będąc już w nc+. Dopiero przysłali mi ją wczoraj i do zapłaty za 2 miesiące (kwiecień i maj). Powiedziano mi też, że od czerwca powinienem już dostawać faktury regularnie co miesiąc

 

Dziękuję za odpowiedź.

O fakturę upominałeś się Ty, czy sami przysłali?

Sami mi przysłali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedys na forum ze poki nie oddasz dekodera, czyli w tym wypadku do 14 czerwca raczej spokojnie mozesz negocjowac "przedluzenie"(ale gwarancji nie daje). Z tym ze po 1 czerwca sygnalu nie bedziesz mial, ale sam planuje cos dzialac dopiero jak sygnal wylacza. Osobiscie i tak nastawiam sie by im podziekowac na dobre, brak cam-ow to dla mnie praktycznie deal-braker, ale dam im jedna szanse w czerwcu :D Poki co alternatyw zbytnio nie ma, UPC oferuje camy ale przy ich cenach..... wiec jak mi zapranuja przedluzenie tego co mam w cenie jaka placilem to moze dam sie przekonac by u nich przeczekac do lepszych czasow dla cam-ow.

Zgadza się. Ja też negocjowałem kilka dni po wyłączeniu sygnału i nie było problemów :)

 

wyślij email na doradca.c@info2.ncplus.com.pl, a w nim swoje dane, tj. numer abonenta i dane kontaktowe. W tytule napisz oferta migracyjna i powinni się skontaktować.

W moim przypadku pomogło :)... czekałem trzy dni i zadzwonili z ofertą za 49zł.

Potwierdzam tę metodę :)

Ja również nie dostawałem żadnych ofert, póki nie napisałem pod ten adres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do migrujących z n-ki

 

Chcę pomóc znajomemu zmigrować do nc+, bo on za bardzo nie ogarnia tematu, a ja z nką nie miałem wczesniej stycznosci.

 

Posiadany pakiet:

Pakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Sport i Motoryzacja

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

 

W ica, w kwota dokumentu: widnieje 58,00 PLN, więc chyba tyle płaci. Chociaż w kwocie do zaplaty widnieie 52.30.

Umowa od kilku miesiecy przeszła na bezterminową. Teraz pytanie. Na co można liczyć w takim wypadku i co trzeba zrobić, żeby zmigrować najkorzystniej i bezproblemowo. Chodzi mu szczególnie o zestaw z kanałami C+. Trzeba słać jakieś wypowiedzenia itp?

 

Pozdrawiam i proszę i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien przede wszystkim wysłać wypowiedzenie z uwagi na upływ okresu minimalnego. Dopiero wtedy bezie mógł negocjować korzystne warunki. Przy czym na początku będzie dostawał co najwyżej średnie oferty a naprawdę dobrą dostanie nie wcześniej niż 2 tygodnie przed rozwiązaniem umowy. Chociaż może mieć szczęście albo zmieni się sposób pracy konsultantów i dostanie dobrą ofertę już po zarejestrowaniu. wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Jeśli umowa kolegi przeszła na bezterminową, to pisanie wypowiedzenia z powoływaniem się na koniec okresu minimalnego traci sens. Gdyby kolega dziś skladał takie pismo, niech napisze, że rozwiązuje umowę z dniem końca okresu wypowiedzenia umowy.

 

Najlepiej złożyć takie pismo już jutro w punkcie. Wówczas okres wypowiedzenia będzie liczony od początku czerwca, czyli umowa zakończy się 31 sierpnia i tuż przed tym okresem można się targować.

 

Nie zaszkodzi jednak zadzwonić wcześniej, może coś dadzą, a nie trzeba będzie płacić ekstra za nieterminową umowę.

 

Poza tym podejrzewam, że w sierpniu takich ofert, jak dziś może po prostu nie być. Teraz jest jeszcze presja działań UOKiK, w sierpniu to już będzie po ptakach. Ale to tylko moje przypuszczenie. Patrząc na ostatnieruchy nc+ trudno jest coś logicznie rozważać.

 

ArtS

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...