Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawą do tego aby otrzymać 6xCanal+ na całą umowę z abonamentem za 49 zł jest posiadanie npremium przed fuzją. Ja posiadałem te kanały za free bo dostałem je na sześć miesięcy po przedłużeniu umowy z N. Tydzień temu zmigrowałem do nc+. Za 49 zł mam wspomniane 6xCanal+ na całą umowę oraz HBO za free na 6 miesięcy. Umowa na 12 miesięcy. O HBO musiałem się upomnieć ale po krótkiej chwili Pani mi dała te kanały.

 

 

 

 

 

Tak to powinno wyglądać ;)
Miałeś wcześniej czysty Kompakt HD bez C+ .Bo ja właśnie za Kompakt płacę 44 zł i chętnie wziął taką ofertę Universe + cały C+ za 49 zł.Jest szansa ?

 

 

Miałem dokładnie taki pakiet - czysty KOMPAKT HD. Płaciłem 44pln msc i nie miałem paczki c+.

Do tego jechałem na phillipsie DSR.

 

Czyli po tym co piszesz wygląda, na to że powoli zaczynają dawać wszystkim c+:)

Tak to powinno wyglądać od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam n'ke za 54 zl bez npremium i hbo, wypowiedzenie wyslane juz 2 tygodnie temu i zadnego odzewu od nich...no nic, zostaly 2 dni do konca kwietnia, jakie oferty mozna wywalczyc od nich?? widzialem ze ktos niby moze dostac za 69 universe + canal plus + hbo na 6 miechow.. albo za 49 universe + canal +.. to prawda ? moge smialo o to walczyc? btw multiroom za ile dostajecie?? 10zl/m ? no i dekoder, mam obecnie ten bialy , czyli pewnie jakis turbo box bede musial miec.. niby jest napisane ze za 149 zl jest czy iles tam, mozna wywalczyc za 0zl? albo cos kolo 0 zl:D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam n'ke za 54 zl bez npremium i hbo, wypowiedzenie wyslane juz 2 tygodnie temu i zadnego odzewu od nich...no nic, zostaly 2 dni do konca kwietnia, jakie oferty mozna wywalczyc od nich?? widzialem ze ktos niby moze dostac za 69 universe + canal plus + hbo na 6 miechow.. albo za 49 universe + canal +.. to prawda ? moge smialo o to walczyc? btw multiroom za ile dostajecie?? 10zl/m ? no i dekoder, mam obecnie ten bialy , czyli pewnie jakis turbo box bede musial miec.. niby jest napisane ze za 149 zl jest czy iles tam, mozna wywalczyc za 0zl? albo cos kolo 0 zl:D?

 

MR dostałem wliczony w cenie - 59 zł, universe, wszystkie C+(cały okres umowy czyli 12 miesięcy) i HBO(6 miesięcy)

 

jak chcesz MR na pewno czeka cię wymiana dekodera z tym podobno jest problem ale nie wiem dokładnie bo mi został ten co miałem. Ktoś pisał, że dostał za 49 zł, inni, że dostali informację, że nie mają na stanie turbo. Na uzupełniający (biały) czekałem niecałą dobę, na aktywację MR (koszt 49zł przy odbiorze uzupełniającego) kolejną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo za ile bedą pakiety.to miałem na myśli.

 

pozornie jak dla mnie to ten tuner daje większe możliwości(pomijając vodotryski),aniżeli adb.odtwarzanie plików np.mkv,nagrywanie na dysk i wrzucenie nagrań na kompa.własna lista i kanały jakie chcę sobie dodać nie czekając na łaske operatora np.Supertennis HD.i co ważniejsze w stanie czuwania jest naprawdę w stanie czuwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja, walczymy tutaj o każde 10 zł... a na przelomie roku to raptem 120 zł taniej powiedzmy.. w sumie w ogole zastanawia mnie takie targowanie, nie kojarzy by w czyms innym dalo sie tak negocjowac jak wlasnie w tv cyfrowej. No np nie wejde do sklepu i nie powiem czy sprzeda mi Pani ten chleb za 1 zl, bo jak nie to wychodze... ew. kupie to i to, ale Pani mi dorzuci mleko i masło to wtedy wezmę;) a tak naprawde kazdego dnia na byle g...o sie wydaję.. a taka telewizja za te kilkadziesiat zloty miesiecznie! to naprawde niewiele... raz pizzy nie zamowic to powiedzmy 30-40 zl i juz jest na tv prawie;p

 

To prawda, niektórzy przesadzają z parciem na 10zl ale nie zapominajmy że kwestia negocjacji cen jest proponowana przez samych konsultantów : mi mówili że 3 miesiące przed końcem umowy bo już będzie można (łaskawie) negocjować warunki na następny okres - wiec nie jest to wymysł klientów.

 

Ale podoba mi się ciekawa paralela ze sklepem, użyjmy wyobraźni:

Wyobraźmy sobie osiedlowy sklep gdzie kupujesz chleb i bułki, ale gdy chcesz kupić masło sklepikarz mówi ze musisz kupić pakiet chleb, bułka, masło i kefir mimo ze wcale go nie chcesz. Masła samego nie możesz dokupić! Mówisz OK, ale pan mówi dalej ze od razu musisz się zobowiązać na 15 miesięcy kupować u niego chleb, bułkę, masło i kefir. W razie rezygnacji zapłacisz kare kilkaset złotych... wiecej, jak nie wymówisz umowy to masz umowę bezterminową na te towary potem wypowiedzenie bułki, masła i kefiru będzie 3-miesięczne. Łykasz i to bo chcesz coś jeść. Po powrocie do domu spotykasz sąsiada który mówi że on dostał ten sam pakiet za 65% twojej ceny!

W miedzy czasie Sklepikarz wprowadził nowe pakiety teraz chleb i kefir są w podstawowym pakiecie ale bułka, masło w premium, i musisz dopłacić (chociaż miałeś umowę ważna terminowa na poprzednie pakiety to sklepikarz wypowiada ci umowę bo sam nie przewidział dla siebie kar umownych) przez pierwsze 6 miesięcy 20zl a pozostałe 6 miesięcy umowy 40zl. Twój sąsiad dostał znów lepszą propozycje - ale tobie mówią że nie możesz dostać tego co sąsiad bo wcześniej płaciłeś więcej! Itd itp

 

Nie wiem jak wam bo mi powyższe wydaje się mega absurdalne a mimo to na rynku TV operatorzy robią te numery na codzień - dlaczego? absolutny brak konkurencji, bo 3 cyfrowych operatorów na 40 mln ludzi to oligopol i tak naprawdę problem leży w chciwości operatora i sposobach oszustwa własnych klientów. Mam nadzieje że jak w sklepach spożywczych, gdzie jest pełna swoboda handlu tak i internet zrewolucjonizuje rynek TV. Do tego czasu bedą mieć nas w nosie (albo innej dziurce) i będziemy słono płacić.

 

Pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo C+ Superpremium HD... migracja na C+Silver + 6C+ + Multiroom na 2 Cameleony za 0 + dobranie Sagecoma HD za 0... calosc za 69zl... nie szczyt negocjacji, ale jestem zadowolony.

Orientuje sie ktos czy za dobranie tego Sagecoma bede musial placic oplate aktywacyjna 99zl? Wynajem 0zl, ale wlasnie nie dopytalem o oplate aktywacyjna konsultanta.

Jak mam za to bulic 100zl to wole dolozyc 300zl i kupic kolejnego Opticuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kszmigie, to nie jest wcale takie dziwne, że ludzie dają się wkręcać w nawet niekorzystny dla nich telewizyjny [beep], bo wszystko widzisz zależy tu od wieloletniej maestrii marketingu mediów.

 

Wmawia się przecież ludziom, że telewizja, to jest najlepsza rozrywka, a przy tym wypełniona treściami, których nigdzie indziej nie zakosztują.

Szczególnie jest to widoczne przy sprzedawaniu oferty sportowej, gdzie fani, najczęściej futbolu ligowego, są w stanie zapłacić niemal każde pieniądze, byle tylko móc w domu pogryzając chipsy patrzeć na zmagania swoich ulubionych drużyn.

 

I tych paradoksalnie nawet najbardziej bym usprawiedliwiał, bo oni chociaż faktycznie zaspokajają konkretną potrzebę, którą gdzie indziej byłoby trudno zaspokoić, ale już tych, którzy zmamieni są bajkami o niebywale bogatej ofercie filmowej, praktycznie nie da się usprawiedliwić.

Cóż to bowiem za specjały, pojawiają się w najbardziej "ekskluzywnych" kanałach oferty nc+, czyli 6xC+?

Konia z rzędem temu co wskaże te perełki, dla których warto zapłacić za ten pakiecik.

 

W sumie, telewizja cyfrowa, obojętnie którego nadawcy dotyczą kanały z oferty, bazuje na powtórkach, co gdy ktoś dłużej z nią pobytuje, to musi się mu czkawką odbić, chyba, że już biedakowi telewizja wyssała mózg, więc nie jest w stanie tego obiektywnie ocenić.

 

Po co komu sto kilkadziesiąt kanałów w ofercie, skoro praktycznie ogląda z tego [beep]u może 20 i to też niecodziennie?

 

Dlatego właśnie, jeśli już musimy kupować hurtem cały ten szajs dla praktycznie kilku rodzynków na torcie, to cały pakiecik MUSI mieć cenę adekwatną do wartości całego tego ambarasu.

 

Chętnie zatem kupię w nc+ pakiecik 6xC+ za np. 60 złociszy (czyli tak jak to sobie chytrusy wymyślili), a całą resztę paskudztwa dokupię w CP, niech tylko ktoś mi da taką możliwość, albo przekona mnie, że jednak warto zapłacić za fulla w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego Cień

Dlatego właśnie, jeśli już musimy kupować hurtem cały ten szajs

No właśnie może nastanie kiedyś czas , że u operatora platformy czy nawet sieci kablowych będzie tak że mam życzenie i zamawiam przykładowo 6 x canal + wybrane interesujące mnie kanały.. BO od lat jest tak w moim przypadku by oglądać te 10 góra kilkanaście stacji mnie interesujących w miesiącu. To muszę brać pakiet prawie z górnej półki.. A tak wybrałbym te 10 do 15 kanałów które mnie interesują i za nie bym płacił.. Jak na razie w Polsce takie rozwiązanie to czysta fantazja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to unaocznić, pokażę czym w istocie różni się oferta nc+ od np. oferty CP:

 

Canal+ HD Polska

Canal+ Film HD Polska

Canal+ Film 2 HD Poland

Canal+ Family HD Poland

Canal+ Family 2 HD Poland

Canal+ Sport HD Polska

nSport

nSport 36

Planete+ HD Polska

Kuchnia+ HD

Domo+ HD

Ale Kino+ HD

MiniMini+ HD

Hyper+ HD

Teletoon+ HD Polska.

 

Zatem, gdyby nawet były to kanały typu premium, co dotyczy może 8-9 z wymienionych, to powinny być dostępne odrębnie.

 

Taka paczka mogłaby kosztować np. 60-70 PLN, a ile to kosztów najmu TP by odpadło i barowania się o byle co z CP.

 

A kto zainteresowany, kupiłby resztę w CP.

 

ps. Oczywiście do powyższego trzeba byłoby doliczyć paczkę TVN, co dawałoby już wcale ładny pakiecik.

 

... Jak na razie w Polsce takie rozwiązanie to czysta fantazja..

Owszem, dopóki sprzedawcy nie zmądrzeją i będą się nawzajem dublować, co zupełnie nie służy konkurencyjności produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja krotka historia:

- przedtem Superpremium + pace za 109,

- wypowiedzenie 4.04.13 ze względu na tcm,

- 7 telefonów z boku, brak oferty spełniającej moje wymagania (to samo co mam, ale z wymianą dekodera na mediabox za mniej),

- w sobotę zmęczyli mnie i przyjęta oferta, Platinum na 12 msc, HBO na 12 msc free, Filmbox na 6 msc free, wymiana na mediaboxa - 109 pln, mam koniecznie w poniedziałek lub wtorek zgłosić się do punktu po dekoder,

- dziś w punkcie okazało się, że nie jestem zmigrowany, nie mam przedłużonej umowy i nie ma dla mnie dekodera.

 

Na ofertę standardową z punktu stwierdziłem, że spotkamy się przy zdawaniu sprzętu :)

Witaj Polsacie :)

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stosunku do:

 

- abonentów, którzy nie wypowiedzieli umowy: spółka ma poinformować, że usługi telewizyjne będą świadczone na dotychczasowych warunkach do końca okresu wynikającego z dotychczas obowiązującej umowy zawartej na czas oznaczony lub do czasu wyboru przez nich oferty "nc+".

 

- abonentów, którzy wypowiedzieli umowy: spółka ma poinformować, że do 31 maja mogą anulować swoje wypowiedzenie. Wówczas będą im świadczone usługi telewizyjne na warunkach obowiązujących przed wypowiedzeniem umowy do końca oznaczonego okresu lub do czasu wyboru przez nich oferty NC+

 

- abonentów, którzy wybrali ofertę NC+: spółka ma poinformować, że do 31 maja mogą odstąpić od wybranej oferty NC+. Wówczas będą świadczone usługi telewizyjne na warunkach obowiązujących przed dokonaniem wyboru oferty NC+ do końca oznaczonego okresu lub do czasu wyboru przez nich oferty NC+.

 

Ponadto Prezes UOKiK nakazała umieszczenie decyzji na stronie internetowej ncplus.pl. Za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów na ITI Neovision Urząd nałożył sankcję finansową - 10 mln 841 tys. zł. Określając wysokość kary wzięto pod uwagę, że spółka zaprzestała stosowania niedozwolonych praktyk oraz podjęła działania zmierzające do usunięcia negatywnych skutków. Decyzja nie jest ostateczna, przysługuje od niej odwołanie do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

Cytat z linku j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- abonentów, którzy nie wypowiedzieli umowy: spółka ma poinformować, że usługi telewizyjne będą świadczone na dotychczasowych warunkach do końca okresu wynikającego z dotychczas obowiązującej umowy zawartej na czas oznaczony lub do czasu wyboru przez nich oferty "nc+".

 

no to cool - ostało mi się jeszcze 447 m-cy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to unaocznić, pokażę czym w istocie różni się oferta nc+ od np. oferty CP:

 

Canal+ HD Polska

Canal+ Film HD Polska

Canal+ Film 2 HD Poland

Canal+ Family HD Poland

Canal+ Family 2 HD Poland

Canal+ Sport HD Polska

nSport

nSport 36

Planete+ HD Polska

Kuchnia+ HD

Domo+ HD

Ale Kino+ HD

MiniMini+ HD

Hyper+ HD

Teletoon+ HD Polska.

 

Zatem, gdyby nawet były to kanały typu premium, co dotyczy może 8-9 z wymienionych, to powinny być dostępne odrębnie.

 

Taka paczka mogłaby kosztować np. 60-70 PLN, a ile to kosztów najmu TP by odpadło i barowania się o byle co z CP.

 

A kto zainteresowany, kupiłby resztę w CP.

 

ps. Oczywiście do powyższego trzeba byłoby doliczyć paczkę TVN, co dawałoby już wcale ładny pakiecik.

 

... Jak na razie w Polsce takie rozwiązanie to czysta fantazja..

Owszem, dopóki sprzedawcy nie zmądrzeją i będą się nawzajem dublować, co zupełnie nie służy konkurencyjności produktów.

dobrze napisane.dodam tylko,że do takiej oferty łączonej,aby nie miec 2 pudełek pod tv nie może być tylko i wyłącznie parowanie,a jeśli już to z modułami (jak dotąd cp daje taką możliwość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mają mało kompetentnych konsultantów;d

Zadzwoniłem z zapytaniem czy dotarło moje wypowiedzenie i czy zostało zarejestrowane, na to Pani że dotarło 16 kwietnia ale jeszcze go nie zarejestrowali.

Największy bajer jest taki że ja żadnego wypowiedzenia nie wysyłałem;d

Dodatkowo za 68zł które płace teraz razem z mr premium może mi dać silvera z mr premium za 68zł;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...