Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Migrowałem ze starego fulla. Dostałem platyne, hbo, cinemax i filmbox na 12 m-cy cena99 zł. W ICA mam tylko Platynę. Dzisiejsza odpowiedź na meila

Witam,

 

informuję, że opcje HBO, Cinemax oraz Filmbox zostaną uruchomione 01.05.2013r. od nowego okresu rozliczeniowego.

W przypadku pojawienia się pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

Dodam tylko, że opcje te miałem i mam

Wcześniej R4ozmowa kilkukrotna z Działem Promocji. za każdym razem podawali, co powinienem mieć i co mam , Podczas ostatniej rozmowy miła i rzeczowa konsultantka także kilkakrotnie wymieniała wszystkie opcja jakie mam. Na pytanie dlaczego ich nie ma w ICA odpowiedziała, iż nie będą tam wykazane, bo za nie nie płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dartman- dlaczego błąd, skoro ci wszystko jedno, ja sądzę, że będzie tylko gorzej. też mam starą umowę do stycznia. ale wolę nie ryzykować. Jeszcze raz: co z opłatami za dek(i) i ew. multiroomem? To wszystko wliczone w 99zł?

Mogłem zostać na umowie na czas nieokreślony i teoretycznie mieć to wszystko w tej samej cenie na powiedzmy dwa lub trzy kolejne lata.A ja głupiec zagalopowałem się i poza wycofaniem wypowiedzenia przeszedłem na umowę na czas oznaczony ( 1 rok}.

Za deka nie płacę i nie płaciłem. zastanawiam się cały czas nad multi stand. w cenie 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się zmigrowało:

 

Dotąd:

Canal+ Optimum HD z Multi za 105 zł miesięcznie

 

Od 1 maja:

Canal+ Silver + 6xC+ +MR (2 Cameleony - odebrane dzisiaj w starym punkcie Cyfry) + dekoder HD do odbioru w punkcie = 64 + 0 + 0 + 0 = 64zł.

Umowa na 12 miesięcy :D

 

a do kiedy miales stara umowe?? ja mam canal+ optimum hd tylko bez multi za 78 do lutego 2014. Wysylales wypowiedzenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...