Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@godunow

 

co Ty jakiegoś ataku dostajesz? Jaką Tobie ofertę zaproponowali?

 

Panowie karty na stół numery umów tych hiper super.. Umów full NC+ za 50 złotych..!! Ja mam umowę w podpisie za 99 zł + Hbo 6 za zero pisałem o tym wcześniej..

I koniec dyskusji w tym temacie. Zrozumiano..??

 

Ja tam płacę stówę, więc :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne

 

Prawdopodobnie oszustwo. /raczej totalny bajzel/

 

Silver w N dla emigrujących nie może być z MR i HBO bezpłatnym na całą umowę.

Oczywiście chodzi o tych co wysłali wypowiedzenie i dostali wspaniałą ofertę.

 

Jest dodana tylko paczka 6 C+!

 

Teraz sprawdzam na infoliniach.

 

--------------

Na razie kłótnia kierowników:

Kraków - dajemy takie oferty - są do tego upoważnieni specjalni konsultanci.

Warszawa - my nic o tym nie wiemy i nie jest to możliwe.

Warszawa, część konsultantów nie ma nawet do tego wglądu czy mam przedłużoną umowę w Krakowie.

Warszawa - nie mamy w systemie, nie naliczymy nawet kwoty na rachunku za maj. To niemożliwe.

Już 4 telefon - dzwonię dalej.

--------------

Zdenerwowany kier. z Wawy dzwoni do Krakowa. czekam cierpliwie na linii.

Kierownik - my zgłosimy ten problem. To nie może tak być. U nas nie ma Pan MR ani HBO. Może Pan złożyć reklamację.

Straszy mnie, że Jak Silver - to bez MR na 100 proc.

Odmawiam zgłoszenia reklamacji, uważam, że mam rację - a jak nie to sąd.

A z C+ już leży wypowiedzenie - bo mam i Canale.

Mój tel. znowu do Krakowa. Oni się tam chyba wygłupiają /z Wawy/.

Miła konsultantka mówi, że mam silver w specjalnym promo z zawartością pełną Platinum!

HBO też

Sprawdzają - już ma Pan zgłoszoną do realizacji wysyłkę tunerów - proszę oczekiwać kuriera.

Mogą przyjść oddzielnie a mogą i razem.

 

Jakaś totalna paranoja - ci z silverem i MR i HBO niech sprawdzą co mają na nr 22 310 47 47.

Wysyła sprzęt jednak Wawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem tu nowy, więc na wstępie mówię Cześć.

Mam pytanie, koło 29 marca wziąłem Pakiet Silver z canal + family za 64 zł.Teraz wyskakuje mi reklama, że wszstkie canal + sport, film do końca obecnej umowy.To jest taki gratis od nich, że do końca umowy z nc +, czyli jak podpisałem umowę na 18 miesięcy to przez 18 będę miał wszystkie canal + ? :):D

Witaj młody!

Ty jesteś migrujący, czy nowy?

Gdzie Ci ta reklama wyskakuje?! Nikomu nie wyskakuje, a Tobie wyskakuje? Dziwne... :shock:

Już ktoś tu o to pytał. Zacytuję swoją odpowiedź: YES YES YES :D:D:D

Możesz też dostać maila z potwierdzeniem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie pisze do tych co to hiper super oferty pobrali za 50 lub mniej złotych... I tyle w temacie .

Zawiść bije od Ciebie tak mocno, że śmierdzi po drugiej stronie monitora.

Reaguje na brednie takich jak Ty i tobie podobnych co to opowiadają że za 50 złotych dostali Wszystko w ofercie NC+ Chyba to jest proste do zrozumienia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie pisze do tych co to hiper super oferty pobrali za 50 lub mniej złotych... I tyle w temacie .

 

Uwaga ! Ja dostalem praktycznie to co masz w podpisie, tyle ze bez TVP prapremiery, ale za to z HBO na 12 miesiecy i z multiroomem za 89 zl ( bez mr za 79 zl ). Wiec plac i placz :) Albo sie w koncu ogarnij..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj wysłałem wypowiedzenie do N ze względu na koniec okresu minimalnego, który kończy się w lipcu. Dzisiaj zadzwoniłem sprawdzić czy wypowiedzenie dotarło. Jeszcze nie doszło, ale Pan zaproponował mi Canal+ Silver + paczka 6 C+ na cały okres umowy oraz HBO na 6 m-cy gratis (później mogę zrezygnować lub 20zł). Całość za 69zł + MRS 10zł. Umowa na 12 m-cy. Wcześniej miałem WPT + HBO za 59zł (zaznaczam, że BEZ NPremium!). Zgodziłem się.

Czytając forum wiem, że niektóre osoby dostały więcej w tej cenie, ale jako że nie miałem wcześniej nPremium i tak jestem zadowolony.

Dobra oferta... gdybyś dostał HBO na 12 m-cy , to max, które ostatnio można dostać przy migracji Enkowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemur miał rację, niektórzy nie rozumieją oferty, przecież Silver z pełną paczką Canal+ to to samo co ja dostałem za 49zł czyli Universe+ i 6x Canal+. Ludzie określenia Silver, Gold i Platinum tyczą się właśnie paczki Canal+, czyli można powiedzieć że ja dostałem i kolega wyżej Universe+ Canal+ Platinum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemur miał rację, niektórzy nie rozumieją oferty, przecież Silver z pełną paczką Canal+ to to samo co ja dostałem za 49zł czyli Universe+ i 6x Canal+. Ludzie określenia Silver, Gold i Platinum tyczą się właśnie paczki Canal+, czyli można powiedzieć że ja dostałem i kolega wyżej Universe+ Canal+ Platinum!

Te pakiety różnią się również dodatkami typu vod, nc+go, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zmigrowałem, dostałem to co w stopce (HBO i Cinemax na 6 m) za 109zł.

w rozbiciu gold z paczka za 79,- plus 30 za dekodery.

inna propozycja silver z paczką za 64,-, niestety nie ma mozliwosci w systemie dobrania nowych dekow ADB do silvera, a na tym mi zależało i spokojnie by mi to dali, no ale niestety system ma ograniczenia :/

aha, dodatkowo musze zaplacic aktywacje 98 za dwa boxy+, mediabox za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...