Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja dostałem dziś propozycję gold + wszystkie c+ oraz mr za 89 zł. Jak myślicie brać? Obecnie mam c+ optimum i wypowiedzenie do 30 kwietnia.

 

Na Twoim miejscu bym jeszcze poczekał,powinni zaproponować jeszcze lepszą ofertę. Chociaż z tego co czytam na forum to pełna paczkę C+ dla Cyfrowiczów oferowali dopiero za 99złdo tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mooler86:

"Jak Cyfrowicze wyślą więcej wypowiedzeń to dostaną takie same propozycje co N-kowcy. Albo to tylko kwestia czasu..."

Nie musi tak być - Nkowicze generalnie mieli tańsze zestawy, w C+ było trochę drożej - i tak pewnie zostanie.

W N można było mieć pełnego fula /z górką/ za 99-109 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem w N pełny full był za 99zł. W C+ były większe prawa sportowe,z tym też się zgadzam,ale ówczesna oferta dla Cyfrowiczów nie powinna się przedstawiać maks 10zł więcej, zakładając,że w C+ było trochę drożej. To mimo wszystko jak abo C+ wyślą wypowiedzenia to dostaną takie same warunki i wszyscy będą zadowoleni. Czego wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Total bzdury wypisujecie 6x Canal dostaj nkowicze . Nkowicze dostaja pisma ze moga pozostac na umowie nki do konca zawartej umowy. A ci co zawarli umowy npremium maja do konca swych umow zamiast kanalow Npremium maja 6 x canal. Czyli NC honoruje umowy zawate z N. E

Widzialem takie pisma i tyle reszta o tych silwer plus 6 x canal za 40 zeta to brednie wyssane z brudnego palucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak Nkowicze dostają takie oferty, to wszystko jest dobrze zaplanowane.

Cyfrowicze (przynajmniej większość) są w Cyfrze ze względu na piłkę nożną. A za to są w stanie zapłacić duużo.

A wiadomym jest, że jak ktoś był w n-ce to nie ze względu na sport.

Jakie było zdziwienie konsultanta, jak mnie zapytał co mnie interesuje a ja powiedziałem, że tylko i wyłącznie filmy (mam Prestiż w cyfrze). Gość zaniemówił i nie wiedział co powiedzieć. Po chwili dodał, że w takim wypadku nie są mi w stanie nic lepszego zaproponować. Ma dzwonić jak będzie coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem ofertę, czyli "Paczka z 6 C+ - Pakiet Dla Troli" :-), ale jej nie zaakceptowałem jeszcze. Może uda się taniej. Miałem npremium z HBO za 69, zaproponowali w zasadzie to samo za tyle samo czyli Universe plus 6 C+ plus HBO za 69zł. Czytając forum widzę że jednak faktycznie ważne jest to co ktoś miał wcześniej, czyli nie tworzą stałej nowej oferty dla wypowiadających tylko proponują różnym abonentom różne kwoty - takie jak mieli poprzednio, dodają - w skrócie - w zamian za 4 kanały npremium 6 kanałów C+.

 

Widzę jednak że niektórym udało się obniżyć nawet swoje abonamenty, dlatego nie zaakceptowałem jeszcze tej oferty, jak "ucieknie", bo jest tylko 2-3 dniowa to trudno. Przeżyje chwilę może na MUXach... choć bez nagrywarki to będzie ciężko oglądać TV... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmigrowałem z Cyfry Plus z pakietu Kompakt+ za 47 zł do NC+ do pakietu Universe+ za 49 zł (pakiet kosztuje tak normalnie 59 zł ale się targowałem z konsultantem 2 razy i za trzecim zgodził się na moje warunki!) umowa na 18 miesięcy. Do końca kwietnia płace normalnie 47 zł a od 1 maja już 49 zł. Pakiet kanałow zostanie mi aktywowany wciągu 24 h. W pakiecie jest 34 kanały HD. Sprzęt zostaje mój tzn dekoder Ferdek Ariva 150 Combo HD i karty Seca C+ nie wymieniam bo nie jest to przymusowe i tylko na życzenie abonenta jeśli chce nowy sprzęt.

jaki pakiet kanałów zostanie ci aktywowany - bo dzis wszystko co doszło do nc+ jest już odkodowane /taka promocja/ /bez premium oczywiscie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj spamowali telefonami. Zaproponowali Universe+ za 59zł. O MR i History już nie słuchałem nawet, bo od początku gość mijał się z prawdą w sprawie cennika. Gdy go sprowadziłem na grunt, stwierdziłem, że 59zł za pakiet, w którym 19% kanałów nie jest gwarantowanych umową, jest nieporozumieniem. Na jego pytanie wymieniłem kilka z tych stacji. Odpowiedź rozbrajająca: "Ale te kanały będą".

Po prostu żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info z innego tematu dla tych co maja WPT bez npremium:

 

dla tych co liczyli na bonus do universe+ mam informacje że żadnego nie bedzie,dziś składałem reklamacje ws.history hd,polsatu hd,sport news,i espn,rozmawiałem z bardzo szczerym pracownikiem działu technicznego,co do reklamacji to powiedział że narazie uznawają tylko brak history hd bo faktycznie zapłaciłem za ten kanał extra a nie mam do niego dostępu i pewno dostane zwrot1,99 zeta,jeśli chodzi o polsat hd to mamy odpowiednik w sd,a polsat sport news i espn nie są gwarantowane i podczas migracji konsultant przeczytał nam formulke ze udostepniane są w promocji,wiec nie możemy miec żadnych roszczeń,na koniec zapytałem jak w końcu jest z tym bonusem do universe+ bo dzwoniłem wczesniej 3 razy i zawszw była inna odpowiedz,powiedzial że bardzo mu przykro ale dla universe+ nie bedzie nic,i to się nie zmieni.Tyle na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmigrowałem z Cyfry Plus z pakietu Kompakt+ za 47 zł do NC+ do pakietu Universe+ za 49 zł (pakiet kosztuje tak normalnie 59 zł ale się targowałem z konsultantem 2 razy i za trzecim zgodził się na moje warunki!) umowa na 18 miesięcy. Do końca kwietnia płace normalnie 47 zł a od 1 maja już 49 zł. Pakiet kanałow zostanie mi aktywowany wciągu 24 h. W pakiecie jest 34 kanały HD. Sprzęt zostaje mój tzn dekoder Ferdek Ariva 150 Combo HD i karty Seca C+ nie wymieniam bo nie jest to przymusowe i tylko na życzenie abonenta jeśli chce nowy sprzęt.

jaki pakiet kanałów zostanie ci aktywowany - bo dzis wszystko co doszło do nc+ jest już odkodowane /taka promocja/ /bez premium oczywiscie/

Od kiedy to dla cyfrowców bez migracji wszystkie kanały które doszły z n są odkodowane ?

Chyba nie wiesz co piszesz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfra+ jestem od 5 lat.Wypowiedzenie wysłałam już 2 kwietnia z powodu wyłączenia 13Street.Dla mnie było to najlepsze rozwiązanie, ponieważ miałam pakiet Optimum HD z płatnością 53,50 x 9 miesięcy i 3 miesiące x 107 zł.Od maja własnie miałam płacic po 107 , więc dla mnie super okazja.Od 10 kwietnia kilka telefonów, a w poniedziałek już "bombardowanie".Oferta zawsze powyżej Silver, bo miałam pakiet wyższy i na niższy nie można przejść itp. Ostatecznie ,po jakoby wielokrotnych konsultacjach z kierownikiem/hi,hi/ dostałam taką ofertę i ją zaakceptowałam: Gold/+HBO do końca roku za free/ i dekoder jaki miałam ,czyli PVR Pace 500 za 0 = 79 zł na 12 miesięcy. Nie byłam szczęśliwa , ale miałam dość nagabywania i twierdzenia,że taniej nie będzie.Zwłaszcza, że interesuję się głównie filmem .Teraz przeglądam to forum i okazuje się, że N-kowicze mają oferty 6 xCanal+ do Silvera za jakieś śmieszne pieniądze.Ja za mniej mam płacić 79 zł ,czyli ca 20 zł więcej niż do tej pory ,i do tego konsultant nie był uprzejmy mi powiedzieć, że na moim Pace PVR 500 nie będę mogła korzystać z niektórych przypisanych do GOLD-a bajerów, typu kolekcja seriali. Teraz waham się czy nie skorzystać z 10 dniowego okresu możliwości odstąpienia od umowy zawieranej na odległość, bo nauczona przez forumowiczów, wiedziałam, że muszę prosić o opóżniony termin rozpoczęcia nadawania nowego pakietu i mój GOLD będzie aktywowany od 1 maja. Niby skorzystałam na tym, że nie będę płacić przez 3 miesiące 107 zł, jednak czuję się kiepsko, bo mam wrażenie, że okazałam się "leszczem" łatwym do złowienia.Jeśli odstąpię od tej umowy ,to będzie bardzo mało czasu na jakiekolwiek ruchy, aby mimo to pozostać w nc+ i zostanie mi CP. Jeszcze jedno :dominację ITI widać już w tym co nadają do południa na C+Family : sporo starych seriali z N-ki typu "Twarzą w twarz" i jakieś inne gnioty ,więc brak Canal+ może być w przyszłości odczuwalny.Dzięki za dotychczasowe rady, ale chyba nie do końca się ich trzymałam i teraz jestem rozczarowana.Proszę też o radę, czy odstąpić od tak skonstruowanej umowy, czy przemęczyć się te 12 miesięcy :? Aha, niestety nie wiem, czy dzwoniono do mnie z DUK , nr telefonów zawsze różne.Ostatni, który zakończył się akceptacją oferty był z 22/3104546

 

------------------------------------------

Po co ma być prosto, skoro skomplikowanie też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o info, czy komuś udało się uzyskać cenę na All Inclusive poniżej 179 zł ( po 11 kwietnia) - obecnie C+ Presige+MR +Pace + własny dek.

 

Z góry dziękuję - Małgosia

 

Podtrzymuje pytanie koleżanki Małgosi. Dostał ktoś propozycję poniżej 179 zł na Full z MR 2 karty i Pace 500 na wynajem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...