Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten [beep]ek nawet się nie przygotował. Część z wymienionych tu kanałów jest gwarantowana, np Fox czy Disney Channel.

Komuś już zaczyna przeszkadzać, że ludzie masowo migrują do nc+.

Jak o tobie pisali,że jesteś jeleniem to płakałeś,żeby admin dawał tym ludziom ostrzeżenia.Teraz sam nazywasz kogoś [beep]kiem.Pisałeś,że śmieszą cię skargi ludzi do UOKIK a okazało się że były to słuszne skargi.Pisałeś,że założyciel anty nc+ pracuje w APS Polsatu.Pisałeś,że lepszych ofert już nie będzie.Jak długo jeszcze te twoje mądrości będą nas śmieszyć?To co napisałeś o masowej migracji do nc+ przemilczę bo całkowicie się teraz skompromitowałeś. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak udało mi się. Silver z pełną paczką Canal+ i HBO na 12 miesięcy. Nie da się jednak tego załatwić z konsultantami NC+. Takie ofki można dostać tylko dzwoniąc do starej N do Krakowa. Pewnie jeszcze coś dałoby się wytargować ale nan niczym innym mi nie zależy a mam teraz wszystko to co miałem plus HBO taniej o 37zł.

Czegoś tu nie rozumiem silwer ma dwa kanały Canal plu Platyna ma 6 .. Czyli co ci dodali do tego srebra..???

Skoro masz wszystkie canal plus to masz platyne.. Bo nie wiem czym się rożni pakiet silwer w Twojej wersji z pełnym dostępem do wszystkich kanałów canal..?

Pewnie ci dali na 3 miesiące w ramach promocji dostęp do reszty kanałów z serii canal.. Coś chyba nie doczytałeś umowę...

 

 

Dokładnie tak jak pisałem wcześniej teraz można rzec, że są tylko dwa pakiety. Comfort i Platinum. Mój Silver to tak jak Platinum bez VOD, seriali i prapremier. Oferta ta dotyczy tylko abonentów N (nie jestem pewien ale chyba tylko tych co mieli nPremium), którzy złożyli wypowiedzenie. Dają ją nie na infolinii NC+ tylko na infolinii starej N w Krakowie. A promocja te jest reklamowana w poniższy sposób:

 

"Zostań z nami! Tylko teraz wszystkie kanały Canal+ za 0 zł na cały okres trwania umowy!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z konsultantką z numeru powyżej ona obsługuje abonentów z n i potwierdziła mi że takie oferty są dostępne dla klientów z n,ale nie dla klientów z cyfry + ja pier.... szok normalnie powiedziała że są 2 działy i ona mi nie może pomóc czyli my abonenci z cyfry + jesteśmy [beep]i w [beep]........Dobre, a na koniec powiedziała że jest jej mi szkoda no [beep]......nigdy więcej nc- i cyfry +

wolę płacić polsatowi niech się [beep]i.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:) Dziękując wszystkim forumowiczom za informacje dotyczące meandrów migracji do ncPlusss, które wykorzystałem w dzisiejszej rozmowie telefonicznej z konsultantem spieszę donieść iż:

Było....: - N za 99 zł + MR Premium od marca 2011 roku ( 12 pierwszych miesięcy za 99 zł, kolejne 12 za 119 zł);

wypowiedzenie złożyłem w lutym 2012 i w tym samym miesiącu przedłużyłem umowę na 6 miesięcy na: WPT+nPremium(4)+HBO+nSeriale+ NPremiumVOD

za 64 zł + 20 zł MRPremium;

8 kwietnia złożyłem wypowiedzenie w salonie nc+ - powód - likwidacja kanałów nPemium i brak akceptacji na zmianę oferty programowej;

11 kwietnia - potwierdzenie telefoniczne zarejestrowania wypowiedzenia;

12 kwietnia do dzisiaj - kilka telefonów z numeru zastrzeżonego - najczęściej "głuchych", kilka rozmów z konsultantami pod numerami: 12 294 78 79

i 12 294 78 00 - wątki rozmów - " nie mamy jeszcze przygotowanej dla Pana oferty rekomendowanej", " proponuje wycofanie wypowiedzenia - to najlepsza

oferta" " Pana propozycje zaczerpnięte z forum to stek bzdur....ludzie różne rzeczy piszą w necie.." >>>> a zawsze pytałem o: Platinium na 12 miesięcy z HBO

i MR Premium za 99 zł - niemożliwa niemożliwość...

 

Jest: rozmowa z dzisiaj godzina 14.25 - numer 12 294 78 79 - zagajenie...."Otrzymałem wczoraj esemasa z treścią :"Zostań z nami! Tylko teraz wszystkie kanały Canal + za o zł na cały okres trwania umowy..." czy mam rozumieć, iż przygotowali Państwo dla mnie nową, wspaniałą ofertę? - Miły konsultant - elegancko rozpoczyna od sugestii wycofania wypowiedzenia, ale po rzeczowej wymianie argumentów ( czytałem forum od kilku dni ....) zaproponował:

-UNIVERSE+

- "paczkę" CANAL + całą - 6 - jak mniemam

- HBO (3)

za 54 zł na 12 miesięcy

oraz MR Premium za 20 zł -

= 74 za całość

Odpytałem 3 razy - nie zająknął się :)

Jesteśmy umówieni na telefon jutro - konieczna konsultacja z żoną - wiadomo...my światem, a nami kobiety.

 

Uważam, że oferta jest bardzo dobra ( konsultant użył określenia - "Mała Platyna bez Canal+ VOD,Seriali +,TVP Premiery i NC +GO"

Proszę o opinie - na ewentualne pytania chętnie odpowiem.

Pozdrawiam - Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmigrowałem z Cyfry Plus z pakietu Kompakt+ za 47 zł do NC+ do pakietu Universe+ za 49 zł (pakiet kosztuje tak normalnie 59 zł ale się targowałem z konsultantem 2 razy i za trzecim zgodził się na moje warunki!) umowa na 18 miesięcy. Do końca kwietnia płace normalnie 47 zł a od 1 maja już 49 zł. Pakiet kanałow zostanie mi aktywowany wciągu 24 h. W pakiecie jest 34 kanały HD. Sprzęt zostaje mój tzn dekoder Ferdek Ariva 150 Combo HD i karty Seca C+ nie wymieniam bo nie jest to przymusowe i tylko na życzenie abonenta jeśli chce nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie podpalajcie sie tak, narazie migruja Nkowiczow, potem przyjdzie czas na migracje abonentow Cyfry, ale jak juz macie taka [beep]zke zeby migrowac od razu to wasz problem. Przeciez wam sie z grubsza nic nie zmienilo, nadal kto mial paczke Canal+ to bedzie ja mial do konca obecnej umowy, wiec gdzie wam sie tak spieszy i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmigrowałem z Cyfry Plus z pakietu Kompakt+ za 47 zł do NC+ do pakietu Universe+ za 49 zł (pakiet kosztuje tak normalnie 59 zł ale się targowałem z konsultantem 2 razy i za trzecim zgodził się na moje warunki!) umowa na 18 miesięcy. Do końca kwietnia płace normalnie 47 zł a od 1 maja już 49 zł. Pakiet kanałow zostanie mi aktywowany wciągu 24 h. W pakiecie jest 34 kanały HD. Sprzęt zostaje mój tzn dekoder Ferdek Ariva 150 Combo HD i karty Seca C+ nie wymieniam bo nie jest to przymusowe i tylko na życzenie abonenta jeśli chce nowy sprzęt.

Masz w tym Universie dodatkowo paczkę Canal+ x6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie podpalajcie sie tak, narazie migruja Nkowiczow, potem przyjdzie czas na migracje abonentow Cyfry, ale jak juz macie taka [beep] zeby migrowac od razu to wasz problem. Przeciez wam sie z grubsza nic nie zmienilo, nadal kto mial paczke Canal+ to bedzie ja mial do konca obecnej umowy, wiec gdzie wam sie tak spieszy i dlaczego.

Jestem z Nki ale popieram w 100% to co napisałeś. Nam też na początku mówili chcesz mieć cały pakiet c+ 99 i ani grosza mniej, bo taniej nie będzie.

Ale 400k wypowiedzeń zrobiło swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie podpalajcie sie tak, narazie migruja Nkowiczow, potem przyjdzie czas na migracje abonentow Cyfry, ale jak juz macie taka [beep] zeby migrowac od razu to wasz problem. Przeciez wam sie z grubsza nic nie zmienilo, nadal kto mial paczke Canal+ to bedzie ja mial do konca obecnej umowy, wiec gdzie wam sie tak spieszy i dlaczego.

 

A jak ja mam umowe do końca kwietnia to co mam powiedzieć jak widzę co dostaja N-kowicz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie podpalajcie sie tak, narazie migruja Nkowiczow, potem przyjdzie czas na migracje abonentow Cyfry, ale jak juz macie taka [beep] zeby migrowac od razu to wasz problem. Przeciez wam sie z grubsza nic nie zmienilo, nadal kto mial paczke Canal+ to bedzie ja mial do konca obecnej umowy, wiec gdzie wam sie tak spieszy i dlaczego.

 

A jak ja mam umowe do końca kwietnia to co mam powiedzieć jak widzę co dostaja N-kowicz??

Do końca kwietnia jeszcze 2 tygodnie spokojnie.

Ja tam się nie podpalam uzależniony nie jestem, dadzą universe z full c+ za maks 64 wchodze nie, to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było WPT + nPremium w gratisie na 6-mcy za 54zł/64zł

Jest universe+ c+(6) + hbo 6-mcy gratis pózniej 20 zł umowa na 12 miesięcy

Zalejcie ich cyfrowicze wypowiedzeniami bo chyba tylko w taki sposób możecie ugrać ceny takie jakie oferuje się obecnie enkowcom. Doskonale rozumie waszą frustrację, mnie denerwowało że nie chcieli mi dać universe+ za 49zł/12-mcy przed 12 kwietnia, a co dopiero takie dysproporcje jakie teraz wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno bo teraz mogłoby się wydawać, że skoro dają całą paczkę Canal+ do wszystkich pakietów to ja biorąc Silver jestem osłem bo mogłem wziąć Universe, które jest 20zł tańsze a miałbym dokładnie to samo. Niestety nie mogłem bo nie można wybrać pakietu z ceną wyjściową tańszą niż płacimy obecnie. Ja obecnie płaciłem 69zł więc startować mogłem od Silver. Cena po targowaniu może już jednak być niższa niż płacimy obecnie.

 

 

P.S. do abonentów Cyfry. Dzwońcie po oferty na infolinię Cyfry. My n-kowcy tanie ofki dostajemy na infolinii N. Na infolinii NC+ (22 3104747) nie utargowałem nic taniej niz goły Silver za 69zł lub Platinum za 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno bo teraz mogłoby się wydawać, że skoro dają całą paczkę Canal+ do wszystkich pakietów to ja biorąc Silver jestem osłem bo mogłem wziąć Universe, które jest 20zł tańsze a miałbym dokładnie to samo. Niestety nie mogłem bo nie można wybrać pakietu z ceną wyjściową tańszą niż płacimy obecnie. Ja obecnie płaciłem 69zł więc startować mogłem od Silver. Cena po targowaniu może już jednak być niższa niż płacimy obecnie.

No nie wiem, ja niby też pierwsze dostałem Silver + 6xC+ plus Cinemax za 64 zł (płaciłem 69 zł z n premium) a teraz dostałem to samo za 59 zł ale już jako Universe w umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem:

Universe+

Paczki dodatkowe:

Canal+ (wszystkie)

HBO

History HD

 

Usługi dodatkowe:

Multiroom Standard -

SOFT TURBO- GRATIS (wreszcie pełne 500 GB)

 

Umowa na 12 miesięcy

Abonament - 70 zł miesięcznie za wszystko!

Jestem w 100 % zadowolony ponieważ jest to zdecydowanie taniej niż to co oferuje Cyfrowy Polsat, za podobny pakiet

 

Czyli wychodzi na to że mam Canal+ Platinum za 70 zł z multi i HBO bez vodów :)

 

Telefon dla abonentów N: 12 294 78 79 (dział utrzymania klienta, konsultant dostępny od zaraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno bo teraz mogłoby się wydawać, że skoro dają całą paczkę Canal+ do wszystkich pakietów to ja biorąc Silver jestem osłem bo mogłem wziąć Universe, które jest 20zł tańsze a miałbym dokładnie to samo. Niestety nie mogłem bo nie można wybrać pakietu z ceną wyjściową tańszą niż płacimy obecnie. Ja obecnie płaciłem 69zł więc startować mogłem od Silver. Cena po targowaniu może już jednak być niższa niż płacimy obecnie.

 

 

P.S. do abonentów Cyfry. Dzwońcie po oferty na infolinię Cyfry. My n-kowcy tanie ofki dostajemy na infolinii N. Na infolinii NC+ (22 3104747) nie utargowałem nic taniej niz goły Silver za 69zł lub Platinum za 99zł.

 

Możesz podać ten numer dla klientów Cyfry? Wiem, że tutaj był ale zbyt dużo szukania, ew. wyślij na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...