Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak idziesz do sklepu na zakupy w czwartek a w piątek wchodzi promocja np. towary za pół ceny to też lecisz potem z reklamacjami że to nie fair i inni maja taniej? Trzeba było poczekać i tyle, ludzie płaca takie ceny jakie były w danym dniu dostępne, UOKiK nic tu nie pomoże...

 

to nie to samo.

to jest sytuacja, w której stoisz w jednej kolejce, w jednej chwili, w tym samym sklepie i jednemu oferuje się produkt z gratisem, bo ma zielone oczy, a innemu bez, bo ma niebieskie.

nie widzisz nierównego traktowania?

To nie jest ta sama kolejka - jedna kolejka jest z ludźmi, którzy złożyli wypowiedzenia, druga - z ludźmi z Cyfry+, którzy nie musieli i takich wypowiedzeń nie złożyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem nową umowę w marcu na 18 m-cy Prestiż HD+ MR 2 karty i Pace 500 z Hustlerem ,HBO GO ( nSport i MGM HD na 6 miesięcy) Płacę od kwietnia 154zł W umowie mam gwarantowany 13-th street i mógłbym wypowiedzieć umowę tylko czy warto ? Puki co brakujące kanały odbieram z CI Polsatu i TNK HD ale docelowo chce przestać doładowywać TNK HD a z CI Polsatu popisać umowę na Mini HD lub Rodzinny HD. Co możecie doradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc konsultat paczki Filmobox nie chciał już dorzucić. Skończyło się na:

 

* Universe

* paczka HBO na cały okres umowy

* paczka Cinemax na cały okres umowy

* paczka 6C+ na cały okres umowy

* History HD 6 mies za darmo - po okresie promocyjnym 1,99 zł

 

* multiroom od pierwszeo miesiąc 1x 10 zł za dekoder= 30 zł

 

CALOSC 59zł+30 przez pierwsze 6 mies pozniej +1,99 zł

 

Oferta jak dla mnie, patrzać od strony NC+ po kosztach..... ale co ja bede narzekał, mam więcej kanałów za 10 zł mniej niż dotychczas. Umowa oczywiście na 12 mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzeszeni jak dla mnie są tylko Ci con im się 31.03 kończyła umowa bi byli zmuszeni szybko coś dostać a Ci co mają dłużej umowę to kto im kazał przechodzić na takie warunki. Mi warunki nie odpowiadały więc nie przeszedłem. Teraz płacę 89 zł za Minifull z MRS i też nie płacze że niektórzy mają to za 69 zł. W tej chwili dają mi U+ 6C+ Hbo + MRS za 79 zł lub bez HBo za 74 zł ale czekam co się będzie działo bo do końca miesiąca mam czas nigdzie mi się nie pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak idziesz do sklepu na zakupy w czwartek a w piątek wchodzi promocja np. towary za pół ceny to też lecisz potem z reklamacjami że to nie fair i inni maja taniej? Trzeba było poczekać i tyle, ludzie płaca takie ceny jakie były w danym dniu dostępne, UOKiK nic tu nie pomoże...

 

to nie to samo.

to jest sytuacja, w której stoisz w jednej kolejce, w jednej chwili, w tym samym sklepie i jednemu oferuje się produkt z gratisem, bo ma zielone oczy, a innemu bez, bo ma niebieskie.

nie widzisz nierównego traktowania?

 

 

Nawet nie z gratisem tylko tą sam produkt jednemu oferuje się 49 a drugiemu za 129 zł To już jest kryminał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak idziesz do sklepu na zakupy w czwartek a w piątek wchodzi promocja np. towary za pół ceny to też lecisz potem z reklamacjami że to nie fair i inni maja taniej? Trzeba było poczekać i tyle, ludzie płaca takie ceny jakie były w danym dniu dostępne, UOKiK nic tu nie pomoże...

 

to nie to samo.

to jest sytuacja, w której stoisz w jednej kolejce, w jednej chwili, w tym samym sklepie i jednemu oferuje się produkt z gratisem, bo ma zielone oczy, a innemu bez, bo ma niebieskie.

nie widzisz nierównego traktowania?

Ale tu nie chodzi o jakieś bzdety typu kolor oczu tylko o to kto za ile kupował do tej pory i czy jest skłonny dalej kupować czy nie. Jakbyś poszedł do sklepu kupić telewizor i gość przed Toba zapłacił 1000 zł, a ty powiesz że to drogo i jednak nie kupujesz albo idziesz do innego sklepu, to co w tym dziwnego, że zaoferują ci zniżke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Cyfry, umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane w lutym. Oferta z wczoraj na platinum (tylko to mnie interesuje) - 99 pln, umowa na 18 miesięcy. Nie chcieli dać na rok, a wziąłbym. Wczoraj, bo dzisiaj już nie, po tym jak niektórym zaoferowano umowy za mniej niż 70 pln na pakiety z C+ i HBO. Dziękuję, postoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili fulla N (WPT+npremium+hbo+cinemax+filmbox) z umowa na czas nieokreslony za 99 zl - wypowiedzenia nie wysylalem bo Julian zdazyl sie wycofac sie z przymusowej migracji i w tej chwili w sumie pasuje mi to co mam, ale chcialbym dobrac sobie do tego Multiroom i zaczynaja sie schody, bo zapewne bez migracji sie nie da.

Zadzwonie dzisiaj na infolinie zapytac co maja do zaproponowania w tej sytuacji, bo wczesniej byla tylko gola Platyna za 99, a reszta jak za zboze. Jezeli nic sie nie zmienilo to jeszcze jutro wysle fax z wypowiedzeniem i niech DUK sie stara.

Daj znać co załatwiłeś bo ja do mojej cyfry też dobrałbym multi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djdavid84

 

Mogę cię zapewnić, że ludzie z Cyfry z wypowiedzeniem nie mają takich warunków jak ci z N.

i to jest ta sama kolejka w tej samej firmie ktora sie nazywa nc+.

OK - w takim wypadku to jest [beep]two i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.

 

Chodzi mi o tych, którzy są na starych umowach i narzekają, że nie mają atrakcyjnych warunków migracji.

Jak się cyfrowicze zmobilizujecie, to efekt będzie moim zdaniem ten sam i też dostaniecie dobre warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Cyfry, umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane w lutym. Oferta z wczoraj na platinum (tylko to mnie interesuje) - 99 pln, umowa na 18 miesięcy. Nie chcieli dać na rok, a wziąłbym. Wczoraj, bo dzisiaj już nie, po tym jak niektórym zaoferowano umowy za mniej niż 70 pln na pakiety z C+ i HBO. Dziękuję, postoję.

 

NIe za 70 zł a za 49 zł to już dają z hbo+cinemaxami i history. Za tydzień N-kowcom będą dawać za 39 zł. Masakra jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak idziesz do sklepu na zakupy w czwartek a w piątek wchodzi promocja np. towary za pół ceny to też lecisz potem z reklamacjami że to nie fair i inni maja taniej? Trzeba było poczekać i tyle, ludzie płaca takie ceny jakie były w danym dniu dostępne, UOKiK nic tu nie pomoże...

 

to nie to samo.

to jest sytuacja, w której stoisz w jednej kolejce, w jednej chwili, w tym samym sklepie i jednemu oferuje się produkt z gratisem, bo ma zielone oczy, a innemu bez, bo ma niebieskie.

nie widzisz nierównego traktowania?

 

 

Nawet nie z gratisem tylko tą sam produkt jednemu oferuje się 49 a drugiemu za 129 zł To już jest kryminał :lol:

 

Universe + 6x C+ to nie Platinum. owszem jak patrzeć tylko na kanały to tak. Mi na przykład zależy na seriale+, nc+go i netvod+. Mogę to mieć jedynie przy platinum a tu z ceny za bardzo nie chcą schodzić. Universe + 6 x C+ nadal nie ma żadnych dodatków, Silver też nie, przy Goldzie pojawia się seriale+ a dopiero przy Platinum jest nc+go. I co z tego ,ze mam fajne oferty na universe, fajne na golda jak cenę platinum trzymają wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nawrot

ale to jest ten sam sklep nie inny. Myśl troche

A w którym miejscu ja napisałem że to inny sklep? Jedynie że oświadczam sklepowi że jest drogo i mogę iść do innego sklepu (czyli łopatologicznie rzecz biorąc wysyłam wypowiedzenie i stawiam ich przed możliwością że zamiast u nich mogę korzystać z usług kogoś innego)

 

I jeszcze słówko na temat tych z cyfry co też wysyłają wypowiedzenia. Po prostu czekajcie, nawet jesli macie umowy do końca kwietnia i na razie nic nie oferują to czekajcie nawet do ostatniego dnia, a jak będą dzwonić to mówicie że oferty które dostajecie sa nie fair bo nkowcy maja to wiele taniej, i jak nie będzie czuć że jesteście traktowani fair to nie przedłużycie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiaj poszedłem do APS i złożyłem wypowiedzenie z N na koniec kwietnia i jutro sobie zadzwonie i zapytam co zaprponują. Miałem WPT+Npremium+HBO+Cinemaxy za 69. Umowe mam do końca lipca. Jak nie dostanę w tej samej cenie oferty to wycofam wypowiedzenie pod koniec kwietnia i zostanę do lipca. Ale zobaczymy co jutro zaproponują. Narazie wypowiedzenie to przepustka do negocjacji. Jest jeszcze czas bo do 19 kwietnia jest termin wysłania więc jak ktoś ma mozliwość to powinien to zrobić i działać z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Cyfry, umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane w lutym. Oferta z wczoraj na platinum (tylko to mnie interesuje) - 99 pln, umowa na 18 miesięcy. Nie chcieli dać na rok, a wziąłbym. Wczoraj, bo dzisiaj już nie, po tym jak niektórym zaoferowano umowy za mniej niż 70 pln na pakiety z C+ i HBO. Dziękuję, postoję.

 

NIe za 70 zł a za 49 zł to już dają z hbo+cinemaxami i history. Za tydzień N-kowcom będą dawać za 39 zł. Masakra jakaś

Zazdrośc aż w oczy kole. najpierw narzekanie, że drogo teraz, że za tanio, polaczkowi nie dogodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło.

Mam N za 48 zł i C+ superpremiumHD za 99 zł.

Wypowiedzenie z N już dawno z C+ dopiero wczoraj!

Z C+ niestety po wielu telefonach nie ma ustępstwa - 129 zł czyli podwyżka 30 zł za to samo.

Przed chwilą telefon z N propozycja:

Platinum z HBO + Cimemaxy 6 mies. za 69 zł.!!!. Oczywiście Paczka C+ 6 i Planet z Minimini itd w zestawie.

Ponieważ mam z C+ multiroom zapytałem i o to.

Wymiana dekodera białego na inny za darmo. Turbo za 49 zł - jako drugi dekoder jednorazowo.

Multiroom 10 zł miesięcznie.

Czyli razem 79 zł., czyli taniej aż o 20 zł jak w cyfrze do tej pory i lepsze tunery!

Sundance HD jak się dogadają będzie bezpłatny.

Jak powiedział konsultant - to jest Platynka tylko bez wypożyczalni filmów ale za to z HBO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem rozmowę z Panią z nc+, propozycja Platinum + HBO + MR (na cameleonach) 139,- jak się zapytałem o Univers, paczkę C+, HBO, MR za ok. 80-90 zł bo vodotryski mnie nie interesują ponieważ chcę zostać na własnym sprzęcie (Ferguson, Pace), a abo nki poprostu teraz za taką cenę ten pakiet dostają - to mi nie uwierzyła :-( "bo to kosztuje tyle i tyle ...a to tyle i tyle, a ona i tak zrabatowała mi już o 50zł, że więcej się już nie da...itp" Zaproponowałem Pani że jednak zostanę ze swoim pakietem (C+HBO Superpremium) do 31.07.2013r. może wtedy będą mieli lepsze dla mnie propozycje i przestanął widzieć różnice między abo n i cyfry. :D

 

PS. jak pisałem w/w posta jeszcze chyba chciała zrobić jedno podejście - 2 sygnały i się rozłączyła (nie zdąrzyłem odebrać) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj nie macie racji bo mam możliwość powrotu do oferty cyfry ze względu na dwie reklamacje, które pewnie wygram. :brawo:

 

1. Brak możliwości odbioru kanałów POLSAt HD

2. Zawyżona kwota faktury- niezgodna z uzgodnieniami telefonicznymi

Nie rozumiem.... migrowałem do NC+, dostałem nową karte i mam MediaBox. POLSAT HD jest i działa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...