Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słówko podtrzymania na duchu dla abo cyfry, po prostu wysyłajcie wypowiedzenia i cierpliwie czekajcie, nie dzwońcie do nich, sami prędzej czy później zadzwonią. Ja wysłałem swoje wypowiedzenie po świętach z nastawieniem że nie jestem zainteresowany, więc w ogóle się nie upominałem, dziś telefon, Silver + 6xC+ Cinemax za 64 zł ( do tej pory wszystkie tematyczne plus n premium za 69 zł) i chyba się jednak zdecyduje zostać.

Tak więc po prostu czekajcie na sowich umowach, jak się boicie że do was nie zadzwonią to po prostu poczekajcie do ostatniego tygodnia umowy i wtedy dzwońcie, bo mam takie wrażenie że co poniektórzy niepotrzebnie się pieklą. Będzie dobrze, zawsze to w ten sposób działało i będzie działać dalej, bo lepiej dać nam pakiet po kosztach i mieć te kilkadziesiąt złotych przychodu niż nie zarobić nic. A dlatego nkowcy maja teraz tak dobrze bo my dostaliśmy listy i każdy słał wypowiedzenia, no to w końcu kopara im opadła. Jeszcze słówko na temat tego co można wytargować. Cena jest uzależniona od tego co płaciliśmy do tej pory, np. wydaje mi się że jakbym do tej pory płacił 59 a nie 69 to bym dostał jeszcze taniej, tak więc nie wiem czy ci co płaca teraz ponad 100 zł w cyfrze też dostana takie oferty ale i tak powinno być taniej niż dotychczasowe oferty.

Dlatego cierpliwości i bez napinek (chociaż osobiście sam mam ochotę coś napisać tym krzykaczom którzy brali platyne za 99 bo "ich stać" i "na pewno taniej już nie będzie" ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Wam winien podanie tego, co mi zaproponowano. Na początku historia zawirowań wokół mojej umowy:

  • miałem umowę w n z nPremium i History za 61 zł;
  • list od n - wysłałem wypowiedzenie. Proponowano mi Platinum za 99;
  • nc+ wycofuje się z automatycznej migracji. Ja wycofuję wypowiedzenie, chcę zostać na mojej umowie do jej końca (31. lipca);
  • jako, że do 31. lipca zostają trochę ponad 3 miesiące, składam (wczoraj) wypowiedzenie umowy z jej końcem (żebym nie był "zmuszony" do podpisania nowej przez "groźbę" przejścia na ceny niepromocyjne);
  • dzwonię do DUK (12 294 78 79) zapytać, czy zarejestrowali. Pan konsultant przedstawia mi ofertę:
    • Universe+ za 59 zł/mies.
    • Cały pakiet Canal+ (pytałem 3-krotnie, cała szóstka) za 0 zł na pełny czas trwania umowy.
    • History HD na 6 mies. za 0, później 1,99.

    [*]proponował powyższe na 12 miesięcy, start w maju. Zapytałem, czy można podpisać na 18 miesięcy. Stwierdził, że można, więc wziąłem tę ofertę na 18 miesięcy. Do października 2014.

 

Mam nadzieję, że przydadzą Wam się te informacje, choć ja dostałem to bez żadnego powoływania się na forum itp. HBO za 10 zł/mies. dać nie chciał, podobnie jak Filmbox za darmo na pół roku.

Reasumując, jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z nr tel 122-947-879 - sam zadzwoniłem, upewniajac się czy zostało zarejestrowane wypowiedzenie.

Propozycja:

 

Pakiet UNIVERSE

paczka HBO

Paczka CINEMAX

paczka 6C+

 

za 59 zł - umowa na 12 mies / dodatkowe paczki na caly okres trwania umowy + 30 zł za 3 multiroomu standard. Jestem w szoku. Konsultant ma dzwonic jeszcze o 12 i spróbuje wywalczyć jeszcze paczke FILMOXOW.

 

Dotychczas Mialem N - WPT+CINEMAX+HBO+NPremium w cenie 69 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z DUK

umowa na 12 miesiecy wszystkie pakiety tematyczne ( dawny świat HD , plus cała paczka canal plus ( Family 1,2 , Film 1,2 , sport i plus ) pytałem trzy razy czy to rzeczywiście te kanały a nie domo , i ale kino konsultant trzy razy powtarzał że to te , potwierdził że to się nagrywa , oraz HBO na 12 mies za free , HISTORY HD 6 mies free potem 1,90 zeta) dekoder Nbox recorder 500 Gb zostaje bez dodatkowych opłat wszystko to za 60,90zł..

Zmigrowałem :smile: .

Płacę taniej o 5 zeta mam to co chciałem. Da się ? da się a nie cyrkowac od 23 marca :crazy: .

Udanych negocjacji ja już mam dość tego zamieszania.

Dzięki wszystkim z anty nC+ to było coś :brawo: , socjologiczny fenomen, wiele mi ten portal pomógł.

 

 

ta cena jest bardzo dobra - jakby takie ceny od początku startu platformy były do wzięcia to teraz nie mieliby 400 tysięcy wypowiedzeń ale raczej 400 tysięcy nowych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nacieszyłem już dziś z mogracji na Platinium z HBO na 12 miesięcy (o której dziś trzy razy pisałem).

W ICA mowa tylko o gołym Platinium, co też potwierdzają trzej konsultanci (służę nazwiskami w razie potrzeby).

No to teraz czeka mnie jazda z reklamacją.

 

Do Wszystkich, którzy przeszli do NC+ i sprawdzają swój zamówiony pakiet W ICA:

już o tym pisałem :/ :uzgodnione przez Was z konsultantem dodatkowe programy zobaczycie w swoim ICA po 1 maja,

bo wtedy zostaną one oficjalnie właczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nacieszyłem już dziś z mogracji na Platinium z HBO na 12 miesięcy (o której dziś trzy razy pisałem).

W ICA mowa tylko o gołym Platinium, co też potwierdzają trzej konsultanci (służę nazwiskami w razie potrzeby).

No to teraz czeka mnie jazda z reklamacją.

 

Do Wszystkich, którzy przeszli do NC+ i sprawdzają swój zamówiony pakiet W ICA:

już o tym pisałem :/ :uzgodnione przez Was z konsultantem dodatkowe programy zobaczycie w swoim ICA po 1 maja,

bo wtedy zostaną one oficjalnie właczone.

 

Czy ta informacja jest pewna, bo jak pisałem wcześniej, mi powiedziano, że wszystkie opcje w ICA powinny być widoczne najpóźniej do 48 godzin od zaakceptowania nowych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z nr tel 122-947-879 - sam zadzwoniłem, upewniajac się czy zostało zarejestrowane wypowiedzenie.

Propozycja:

 

Pakiet UNIVERSE

paczka HBO

Paczka CINEMAX

paczka 6C+

 

za 59 zł - umowa na 12 mies / dodatkowe paczki na caly okres trwania umowy + 30 zł za 3 multiroomu standard. Jestem w szoku. Konsultant ma dzwonic jeszcze o 12 i spróbuje wywalczyć jeszcze paczke FILMOXOW.

 

Dotychczas Mialem N - WPT+CINEMAX+HBO+NPremium w cenie 69 zł

Coś mi sie w takie ceny nie chce wierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nacieszyłem już dziś z mogracji na Platinium z HBO na 12 miesięcy (o której dziś trzy razy pisałem).

W ICA mowa tylko o gołym Platinium, co też potwierdzają trzej konsultanci (służę nazwiskami w razie potrzeby).

No to teraz czeka mnie jazda z reklamacją.

 

Do Wszystkich, którzy przeszli do NC+ i sprawdzają swój zamówiony pakiet W ICA:

już o tym pisałem :/ :uzgodnione przez Was z konsultantem dodatkowe programy zobaczycie w swoim ICA po 1 maja,

bo wtedy zostaną one oficjalnie właczone.[/

Mi dziś włączyli hbo i w ica miałem wpisane po 5mi od telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie: Umowa z Cyfrą kończy mi się 31 maja, mam pakietm C+ komfort z multiroomem za 67zł miesięcznie. Nie dostałem do dzisiaj żadnego listu z nc+ ani żadnego telefonu. Chciałbym wypowiedzieć umowę, żeby nie przechodzić na nowe warunki niezależnie jakie one będą. Moje pytanie kiedy mam wysłać wypowiedzenie i o jakiej treści.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Również mam ten termin zakończenia umowy z Cyfrą. Wysyłam w tym tygodniu lub na początku przyszłego /koniecznie w kwietniu/ listem poleconym priorytetowym /priorytet z przyzwyczajenia/ z potwierdzeniem odbioru. W treści piszę, że wypowiedzenie z okresem wypowiedzenia wg umowy z powodu jej zakończenia. Gotowca zawsze znajdziesz w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z numeru zastrzeżonego: Canal+ Platinum+MR za 109 do tego za darmo HBO na 6 miesięcy (jestem w w cyfrze) - chyba 6. telefon z taką propozycją, tylko teraz łaskawie HBO włączają na pół roku...

To nic innego jak wypowiedzenie, jak ktoś wyżej pisze, że oferują universe i całą paczke C+ i nawet jeszcze HBO za 59zł to tak jak by mieć platyne + HBO za 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...