Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 220 01 91 - DUK C+

 

Tez dostalem przed chwila tego meila z numerem. Ktos tam cos ciekawego dostal ? Ja mam umowe do czerwca wiec wycofanie wypowiedzenia nic mi nie daje.

 

Oferta z dzis skandaliczna facet jakby specjalnie chcial sie pozbyc abonenta 119 zl lub 139zl za platinum z multiroom cyfry pierwsza cena z jednym dekoderem druga z dwoma. Na moje pytanie jaka cena jesli z rezygnuje z multiroom cena 109 zl czyli kpina. !!!

30min oczekiwania na polaczenie... mam C+ HBO Superpremium HD... dostalem propozycje c+ platinum + hbo za 149, pozniej bez hbo zszedl na standard 119zl, zapytalem czy cos taniej, moze 99zl to poszedl zapytac przelozonego i na tym stanelo, nic mniej... tak wiec wlasnie koncze pisac wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 220 01 91 - DUK C+

 

Tez dostalem przed chwila tego meila z numerem. Ktos tam cos ciekawego dostal ? Ja mam umowe do czerwca wiec wycofanie wypowiedzenia nic mi nie daje.

 

Oferta z dzis skandaliczna facet jakby specjalnie chcial sie pozbyc abonenta 119 zl lub 139zl za platinum z multiroom cyfry pierwsza cena z jednym dekoderem druga z dwoma. Na moje pytanie jaka cena jesli z rezygnuje z multiroom cena 109 zl czyli kpina. !!!

30min oczekiwania na polaczenie... mam C+ HBO Superpremium HD... dostalem propozycje c+ platinum + hbo za 149, pozniej bez hbo zszedl na standard 119zl, zapytalem czy cos taniej, moze 99zl to poszedl zapytac przelozonego i na tym stanelo, nic mniej... tak wiec wlasnie koncze pisac wypowiedzenie.

Sam do nich dzwonisz, czekasz 30min. na połączenie, prosisz się o dobrą ofertę pomimo że nikt nie dostał tej Platyny za mniej niż 99zł i dziwisz się że nic z tego. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam do nich dzwonisz, czekasz 30min. na połączenie, prosisz się o dobrą ofertę pomimo że nikt nie dostał tej Platyny za mniej niż 99zł i dziwisz się że nic z tego. :brawo:

Nie dziwie sie, zadzwonilem choc wiedzialem ze to o [beep]e rozbic, czytam forum wiec wiadomo mniej wiecej co daja... ale mnie podkusilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam pytanie zmigrowalem do nc+ jakos 10 kwietnia wiec gdzie teraz mam sie zalogowac zeby zobaczyc ica nc+ a nie moje stare z cyfry+? albo po jakim czasie byl update w waszym?

 

Logujesz się ze strony nc+ wybierając przycisk "ZALOGUJ DO ICA C+". Update w moim przypadku był zaraz po rozmowie telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda oferta dla migrujących do nc+ na pakiet Silver + C+Film + C+Sport + C+ (czyli Platinum bez VOD'ów i innych śmieci przez net) + Multiroom (2 karty)?

Przeszedł ktoś na taki pakiet ostatnio? (nie licząc tych co przeszli na Silver wcześniej i dostali ten prezent w postaci pełnej paczki C+)

Jak tak, to jakie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradźcie.Dzwoniłęm dzisiaj w nawiazaniu do maila od nich.Posiadam obecnie w n pakiet za 58zl z paczka C+ oraz cyfre pakiet canal+start.Zaproponowala mi pani paltyne za 99 i 2 kameleony po 10zl =119.na to mógłbym przystac ale chodzi o MR.Obecnie posiadam pace i Turbo dekoder 500GB.Kobitka proponuje mi za 199zł Multiboxa lub za 149 Turbo i po 49zl za te białe dekodery.Co robić z tymi dekoderami.tak każdy musi?teraz mam 2 z dyskami a ona mi poroponuje 1 z dyskiem i 2 bez za 250zł.Dzieki.P.S Zapomnialem dodac że rezygnacja wpłynela do nich.Umowa do stycznia 2014r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda oferta dla migrujących do nc+ na pakiet Silver + C+Film + C+Sport + C+ (czyli Platinum bez VOD'ów i innych śmieci przez net) + Multiroom (2 karty)?

Przeszedł ktoś na taki pakiet ostatnio? (nie licząc tych co przeszli na Silver wcześniej i dostali ten prezent w postaci pełnej paczki C+)

Jak tak, to jakie ceny?

 

Poza osobami, które wcześniej zmigrowały do silvera i dostały pełny c+ "w prezencie" nikt takiej oferty nie dostał, nie da się tego póki co wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza osobami, które wcześniej zmigrowały do silvera i dostały pełny c+ "w prezencie" nikt takiej oferty nie dostał, nie da się tego póki co wynegocjować.

 

Potwierdzam. Wczoraj dwa razy dzwonili i proponowali univers + canal za 64pln ale jak zaznaczyłem, że chcę również zatrzymać MR z kameleonami to był koniec rozmowy i mówili, że oddzwonią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw. Takie coś by mnie zadowalało w 100 %.

1) Co w przypadku kanałów niegwarantowanych? Czy w pakietach Universe+, Silver+, Gold+ i Platinum+ są takie same kanały niegwarantowane? Może w tym jest haczyk, że za jakiś czas w paczce Universe+ i Silver+ wyłączą jakieś kanały, a w Platinum+ nie.

2) Czy można podczas trwania umowy przejść na wyższy pakiet? Przykładowo z Universe+ na Platinum+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za universe z canalami za 64zł? To przecież to samo co platyna... Dają to abonentom cyfry?

 

sory, rozmowa się zaczęła od universa - do tego bonusa nie chcieli dać, dopiero z silverem za 64pln. Nie wiem jakim abonentom, ja miałem c+ i n z premium. Jak się zastanowią i mi to dadzą ze starym mr to wycofam rezygnację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Wczoraj dwa razy dzwonili i proponowali univers + canal za 64pln ale jak zaznaczyłem, że chcę również zatrzymać MR z kameleonami to był koniec rozmowy i mówili, że oddzwonią:)
Silver za 64 zł + cała paczka C+ na cały okres trwania umowy? Taką propozycję dostałeś?

 

Podejrzewam, że grzech25 dostał Universe + Canal+Family1/2 za 64zł - czyli w praktyce Silver. Nie całą paczkę c+, a 2 kanały.

 

EDIT:

Silver za 64 zł + cała paczka C+ na cały okres trwania umowy? Taką propozycję dostałeś?

Tak, ale bez mr:(

 

Jesteś pewien, że nie tylko 2 kanały (c+ family)?

 

Ty dopiero teraz migrujesz czy zmigrowałeś przed zmianami w ofercie (zakończeniem przymusowej migracji)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi ręce opadają... najpierw nie mogłem otrzymać żadnej oferty ponieważ na koncie widniało zadłużenie w kwocie UWAGA: 0,02 PLN ;) ale mimo wszystko wczoraj dosałem info, że nadal dają 6 C+ do golda, myśle sobie super 79PLN + 10MR pełny c+ jak dla mnie ok. Dzisiaj wpłynęła moja wpłata, więc dzwonie. Dzisiaj od dwóch kostultantów otrzymałem info, że już nie dają "paczki canal plus", że to tylko dla tych co się pośpieszyli w nagrodę. Czyli staneło na Platyna + MR 109PLN. Wkurza mnie ta niekonsekwencja i brak kompetencji tych pseudo konsultantów.

O odejściu nie ma mowy, jestem za granicą i nie chce dodatkowych komplikacji ze zmianą dostawcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradźcie.Dzwoniłęm dzisiaj w nawiazaniu do maila od nich.Posiadam obecnie w n pakiet za 58zl z paczka C+ oraz cyfre pakiet canal+start.Zaproponowala mi pani paltyne za 99 i 2 kameleony po 10zl =119.na to mógłbym przystac ale chodzi o MR.Obecnie posiadam pace i Turbo dekoder 500GB.Kobitka proponuje mi za 199zł Multiboxa lub za 149 Turbo i po 49zl za te białe dekodery.Co robić z tymi dekoderami.tak każdy musi?teraz mam 2 z dyskami a ona mi poroponuje 1 z dyskiem i 2 bez za 250zł.Dzieki.P.S Zapomnialem dodac że rezygnacja wpłynela do nich.Umowa do stycznia 2014r.

skoro proponuje ci 2 camele to daruj sobie propozycje za 199zł Multiboxa, 149 Turbo i po 49zl za te białe dekodery. po co ci dodatkowe koszta aktywacji.swoją drogą to dziwne,że miałbyś tyle wydawać na aktywację jak już masz Turbo dekoder. wypowiedz umowę z n. zostaniesz na zasadzie cyfry bedziesz miał 2 camele i zero ciągnięcia kabli do drugiego degodera lub dodatkowych kosztów z MR po wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własny udzialowiec wklada kij w sprychy nc+, bo mowie u UPC ktora niejako powinna dbac o swoj interes, a oni co? Daja kazdemu full canal+ za 35 bez zobowiazania!! Do tego jest ponoc "myk" ze jak juz z tego skorzystasz to mozesz zadzwonic i skorzystac z promocji dla korzystajacych z canal+ za 29zl bez zobowiaznia :P Istny dom wariatow, i jak biedny nc+ ma zdzierac po 50-60 za sam canal jak mu tak nogi podkladaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ chętnie daje zniżki na wyższych pakietach a na comfort+ czy univers+ sa dość sztywni.

Wątpię żeby dali Comfort za 19 skoro sprzedają od wczoraj pakiet "Dvb-t" za 19,90.

Chyba, że płaciłeś do tej pory przez lata 9,90zł za Start i jakbys dostał za 19zł dla nich to arpu+100% ;)

 

Ja wczoraj swobodnie mogłem rozmawiać o Gold natomiast gdy zszedłem z rozmową na silver+ to konsultant mi powiedział że najwyżej może mi dać go za 64zł/12mis + 6 kanałów Canal+ do końca czerwca.

Mi ta oferta nie odpowiadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzech25, robili Cię w ch... albo źle zrozumiałeś. :)

 

A to bardzo możliwe, że nie całą paczkę c+, a tylko te 2 kanały, bo pan strasznie się produkował jak o tym rozmawialiśmy.

Ja skupiałem się na wyrwaniu mr. Gdyby rozmowa się zakończyła sukcesem to i tak bym poprosił o e-maila z ustaleniami:)

Nie emigrowałem tylko moje dwa wypowiedzenia u nich leżą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...