Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja historia z nc+ wyglądała następująco:

Dzisiaj po lekturze tego forum zadzwoniłem sam do BOK i pani zaproponowała mi za nieodstępowanie od tej umowy pełen pakiet Canal+ na 18 miesięcy ( 6 kanałów) wszystko w cenie 64 zł jak wcześniej czyli o 4 kanały Canal+ więcej za free. Ogólnie jestem zadowolony.

 

Jest to bardzo korzystna oferta. Sam popełniłem błąd nie godząc się na identyczną opcje. Ale takiego obrotu sprawy nawet wróżbita Maciej by nie wyczytał z kart :) Moje Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z nc+ wyglądała następująco:

Dzisiaj po lekturze tego forum zadzwoniłem sam do BOK i pani zaproponowała mi za nieodstępowanie od tej umowy pełen pakiet Canal+ na 18 miesięcy ( 6 kanałów) wszystko w cenie 64 zł jak wcześniej czyli o 4 kanały Canal+ więcej za free. Ogólnie jestem zadowolony.

 

Jest to bardzo korzystna oferta. Sam popełniłem błąd nie godząc się na identyczną opcje. Ale takiego obrotu sprawy nawet wróżbita Maciej by nie wyczytał z kart :) Moje Gratulacje!

 

Nie chwaląc się też udało mi się dołączyć do grona tych szczęśliwców. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zapisaną w Umowie z n opcję nPremium (pierw 79 zł/mies., potem 69 zł/mies.), a od 28 marca już jestem w nc+ z pakietem CANAL+ GOLD, ale korzystałem z nPremium do końca ich nadawania. Będę mieć dostęp do kanałów CANAL+ HD oraz CANAL+ Sport HD w ramach mojego Aneksu o świadczenie usług po końcu kwietnia? Podobno każdy będzie mógł skorzystać z nowej oferty. Nawet osoby, które już migrowały do nc+.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie najbardziej korzystna wydaje się opcja COMFORT+ (oczywiście dla mniej wymagających abonentów). Kwota 39zł za wszystkie kanały tematyczne oraz MULTI+ z umową na 12 miesięcy. Pakiet UNIVERSE+ przy identycznych kanałach i zaledwie 2 miesiącami C+Family wygląda blado nawet po promocyjnej cenie 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś następny telefon od miłej Pani ;] od razu zaznaczyłem że jestem z nimi tylko dla sportu.

 

pakiet platinum za 119 zł (mimo że ostatni telefon był za 99zł) i wychwalanie pod niebiosa, że najlepsza oferta na rynku: LM, LE i liga włoska dodatkowo! wow!

więc konkretnie powiedziałem, że oferta jest niepoważna dla osoby która ogląda parę godzin w tygodniu telewizor TYLKO jak sport leci dobry.

dała rabat do 99zł i znów jałowe tłumaczenia...

 

generalnie nic nowego nie wprowadzają ;]

 

na moje zapytanie czemu paczka C+ jest tylko w tak drogim abonamencie a nie dołączana jak kiedyś w cyfrze do każdego pakietu nastąpiła cisza ...

ja już się pogodziłem że sportu w HD już oglądać nie będę. ostatnie 3 tygodnie z syfrą/enką czy co to teraz jest.

stówa w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiecie czemu oni daja tym co juz migrowali gratisy,bo taki człowiek ma dzieki uopik taka mozliwosc,szczególnie ci z enki ktorym wysłali listy a migrowali pewnie taki był warunek aby kara była mniejsza to chca uszczesliwisc tym co migrowali na nazwijmy to niezbyt dobrych i uczciwych warunkach zeby siedzieli cicho.To zadna dobroc anis zacunek do klienta.Ja sam dzisiajz adzwoniłem zeby dopytac sie co z tym fantem ze mi kanały wyłaczyli niektore i owszem moge wypowiedziec umowe ale nie chce chce ja miec taka jaka miałem ,czemu to ma działac w jedna strone nie rozumiem? dostałem oferte platinum za 109 zł razem z multiroomem z cyfry z 2 kartami plus hbo do konca roku,ale odrzuciłem bo beda lepsze oferty ja sie nigdy nie zgodze na cos na 3 miesiace poł roku albo cały okrest trwania umowy albo nara.Powiedziałem tam co o tym mysle i tyle,narazie nic nie ugrałem ale moge jechac na mojej umowie jeszcze 14 miesiecy choc nie ukrywam chciałbym miec to wszystko juz za soba bo to jakas parodia jest.Bede czekał spokojnie za 80zł platyna plus multi plus hbo to wg mnie rozsadna cena bo chyba kazdemu klientowi nalezy sie bonus za to jak zostalismy potraktowani jak chciano nas okrasc ,oszukac,zmuszac do migracji i wywierano na ans presje.

No to sobie poczekasz. Chciałbyś to wszystko za 80 zeta??

Toż drożej niż w cp , a zawartość merytoryczna sporo wyższa. Sorry ale z tą ceną to przesadziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak na obecną chwilę Ci co zmigrowali do Silver za 64 złote i do stali teraz całą paczkę C+ na całą umowę zrobili najlepszy interes :D Czyli mają Canal+ Platinum za tą cenę. Do tego jak ktoś chce sobie dokupić Np. HBO to w sumie zapłaci 89 złotych.

Niestety Ci co kupili Platinum wyszli na tym niekorzystnie nawet jak dostaną do niego HBO gratis to i tak płacą min. 99złotych.

Ja ciągnę do końca sierpnia na starej umowie z N za 69 złotych: WPT+C+(cała paczka)+HBO+Cinemaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra ta nowa oferta. Wystarczyłby jeden dosłownie jeden prosty ruch z ich strony - umożliwienie dokupienie CAŁEJ paczki C+ do każdego pakietu i po temacie - naprawdę [beep]ki tam pracują, ludzie by im tą całą farsę zapomnieli gdyby zdecydowali się na taki ruch.

 

W każdym razie, dziś kolejny telefon od przemiłej konsultantki.

 

Teraz mam C+Start, 2x cameleon i dekoder PVR w dzierżawie, oferta do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane/zarejstrowane. Super oferta od NC+ - pakiet Platinum za 99 zł do tego 10 zł za MR i 20 zł za dekoder łącznie 139 zł. Rozmowa 3 minutowa szybko podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...