Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dokładnie tak jak pisali koledzy wcześniej, a mianowicie:

- możliwość zostania do końca umowy na starych cenach - wiadomo, że duży % osób to osoby z umowami czasowymi, więc i tak będą musiały prędzej czy później renegocjować (założenie osiągnięte - klient zostaje w nc+, minimum do zakończenia umowy)

- pozmieniali i nic się nie zmieniło, zrobili co kazał UOKiK a resztę mają gdzieś.

- myślę, że nadal nie rozumiemy co nc+ ma nam do zaoferowania albo źle interpretujemy ( nasze - aż 119zł, to u nich tylko 119zł)

- all inclusive zniknął - nie po to żeby go nie było ( można sobie go stworzyć dokupując kolejne opcje) ale po to żeby nie kłuć w oczy ceną prawie 200zł. chwyt marketingowy.

 

całość działań nc+ to są półśrodki mające na celu zaspokojenie uregulowań prawnych narzuconych przez UOKIK a nie skierowane na klienta,

Bogdan Smoleń kiedyś powiedział :

"Amerykanie nie są tacy źli, oni napadną o potem przeproszą ....."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak sie zastanawiam ile platyna musialaby kosztowac by zadowolic klientow? jezeli przy przedluzaniu umowy dostane opcje pwoeidzmy 79zl/6mies i 99zl/6mies to bylbym nawet w miare zadowolony. teraz mozna to stwierdzic przy tej ofercie, ze jezeli Ci sie oferta nie podoba to dokoncz swoja umowe i zrezygnuj, masz przeciez taki wybor. najwiekszym ich bledem byla przymusowa migracja, to rozwscieczylo abonentow, teraz jak jest to wycofane to kazdy ma wybor: albo zaakceptuje podwyzszenie abonentu i przedluzy umowe gdy bedzie mus ie konczyc, albo zlozy rezygnacje. To sa czyste prawa wolnego handlu i nie ma co sie burzyc ze ceny takie a nie inne, kazdy producent, uslugodawca ma prawo sprzedawc swoj produkt, usluge za tyle ile uwaza, czy znajdzie na to popyt? to juz jest inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgdgdr-no i jak tam Twoja nowa wspaniala oferta????

ile Ci to obnizyli,co??

hahahahahaha

kiedy Ty wreszcie zrozumiesz ze nie dostaniesz nic za darmo a za dobry produkt trzeba palcic?

i żadne wrzaski czy piski kilkudziecieciu napalencow tu nic nie zmienia.

to jest biznes a nie caritas.

 

no ale trzeba przyznac ze krol Julian poszedl wam i tak na reka..

abonenci Cyfry bez przejscia do nc+ dostaja za friko kanal nsport z zuzlem i LM -a wcale nie musial tego robic !!!

no i migrowac nie musicie choc tu bym sie tak nie cieszyl zbytnio bo co to za przyemnisc byc w platformie do ktorej juz nie dojdzie żaden kanal a jedynie stopniowo kanaly beda ubywac.

no ale moze wam to odpowiada.

 

pozdrowienia dla naiwnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgdgdr-no i jak tam Twoja nowa wspaniala oferta????

ile Ci to obnizyli,co??

hahahahahaha

kiedy Ty wreszcie zrozumiesz ze nie dostaniesz nic za darmo a za dobry produkt trzeba palcic?

i żadne wrzaski czy piski kilkudziecieciu napalencow tu nic nie zmienia.

to jest biznes a nie caritas.

 

no ale trzeba przyznac ze krol Julian poszedl wam i tak na reka..

abonenci Cyfry bez przejscia do nc+ dostaja za friko kanal nsport z zuzlem i LM -a wcale nie musial tego robic !!!

no i migrowac nie musicie choc tu bym sie tak nie cieszyl zbytnio bo co to za przyemnisc byc w platformie do ktorej juz nie dojdzie żaden kanal a jedynie stopniowo kanaly beda ubywac.

no ale moze wam to odpowiada.

 

pozdrowienia dla naiwnych

Niestety smutna ale prawda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wygrałem na migracji!!! Zmigrowałem na Silver 64zl na 12 miesiecy i zadzwoniłem i potwierdzam tym co zmigrowali na silver dawaja cała paczke CANAL+ na cały okres umowy!!!

 

 

Ja dla Ojca Migrowałem na Silver 69zł dekoder 0zł BOX + na 18 miesięcy i przez ten okres ma ojciec całą paczkę C+ Czyli Platynę za 69zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośno w mediach o nowej ofercie i przeprosinach. A gość nic nie zmienił - można powiedzieć że jest nawet drożej za all inclusif ;):brawo:

Julian jest mistrzem - 5 nocy siedział - z kim on siedział żeby taką ofertę wymyślić.

 

 

A ja wygrałem na migracji!!! Zmigrowałem na Silver 64zl na 12 miesiecy i zadzwoniłem i potwierdzam tym co zmigrowali na silver dawaja cała paczke CANAL+ na cały okres umowy!!!

 

Takie nie równe traktowanie klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem z Nki z Npremium do NC+ Gold za 79 zł jakiś czas temu i dzwonię dziś i też dostałem całą paczkę c+ do końca umowy. Rozmawiałem też o możliwości powrotu do N. Konsultant nie negował takiej możliwości stwierdził tylko, że w przypadku powrotu do umowy z N nie będę mieć możliwości dokupienia paczek dodatkowych typu hbo itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem kilka dni temu umowę na c+ silver. Przeczytawszy dzisiejsze zmiany zadzwoniłem do nc+, Bo niby dlaczego ja mam być stratny i mieć tylko c+ family i płacić więcej , jak wszyscy mogą zostać do końca umów i mają całą pzczkę c+ ( miałem WPT + n premium za 59 zł). Dzwoniłem dwa razy żeby się upewnić, bo za pierwszym razem konsultant nie był zbytno przekonywujący. Sprawa wygląda tak, że przez cały okres trwania umowy z nc+ (18 msc) będę miał WPT + całą paczkę programów canal + w cenie pakietu silver tj. 64 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...