Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w przeciwieństwie do @yavaine nie uważam żeby cena 99 zł za Platinum była aż tak atrakcyjna. Przecież ten pakiet niewiele różni się od C+Optimum który można było mieć za 65 zł.

 

optimum był w cenie 85 zł, tutaj platyna być może w promocji za rok też będzie tańsza ... kto wie?

 

poza tym chyba widzisz różnicę meidzy zakresem platyny i optimy już nie mówie o vod i go ale także o kanałach, zwłaszcza tych hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie porównanie

2difvh0.jpg

 

w vectrze musisz płacić dodatkowo co miesiąc 27 zł za dekoder z nagrywarką (sygnał hd) - (sygnał sd jest o 10 zł tańszy)

 

po zatym pakiet VIP obejmujący co napisałeś po zmianie cen kosztuje 155 zł razem wychodzi 183 zł.

 

Wiem bo rozważałem Vectre, bo mam tam net.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yavaine masz do nas pretensje, że umiemy negocjować?

 

przedstawiam tylko swoje zdanie

 

btw. a co takiego wynegocjowałes w ncplus? golda za 79?, platyne za 99? to dostaje każdy dotychczasowy klient.

podobnie w dawnej nc - złożyłeś wypowiedzenie z działu utrzymania każdy dostawał z urzędu propozycje 67-69 zł pakiet z hbo i npremium. :P niezłe negocjacje...

 

Wyjaśniłem tylko dlaczego obecna oferta jest droższa i komu jest to tak ciężko przyjąć.

Ja miałem WPT+nPremium(4x)+HBO za 59 PLN i nie składałem żadnego wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie ile wy chcecie dac za Platyne ^^

 

Placilem za CANAL+ OPTIMUM HD 88 Pln+10 Pln za dzierzawe dekodera.

W NC+ dostalem Lige Mistrzow + kilka ciekawych kanalow, jak np TVP Historia do tego nie musze juz placic za dekoder wiec wychodzi mnie to 1 PLN drozej.

99 Pln za Platyne

Ile bym musial placic za platyne abym nie byl Polaczkiem ktory polkna haczyk ?

Warto spamowac internet i czekac 6 miesiecy aby dostac cene mazen 89 Pln ? hahaha

 

 

Buahaha ale z ciebie negocjator

Ja za 89 superpremiumhd +hbo+pvr pace hd za 0zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się przyjrzał ramówce C+Filmów to byś dostrzegł, ze masa z tych filmów już była w nPremium. Tłumaczenie, że kontent nPremium trafił do C+Family mija się z prawdą.

Co LM to już teraz na nSport nie były pokazywane najciekawsze mecze, te były na nPremium, które teraz trafią do C+Sport. Więc jak to ma się do twoich wyliczeń.

 

a co ja napisałem? przecież właśnie, że to jedyna rzecz, która świadczy o zawyżeniu ceny... w byłych pakietach klientów nki tych do 70 zł, był dostępny HBO i nPremium, a więc była dostępna w pełnym zakresie Liga Mistrzów, obecnie nie będzie bo przeniesiona została do canal plus (najważniejsze mecze), moim zdaniem to sku......., co też we wcześniejszych postach napisałem

 

czytaj ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yavaine

może i 'kontent' w platinum jest wart 99 zl.

ligi kosztują. filmy kosztują. ok.

ja mam c+ kompakt hd. z pełną paczką canal+ i z tych kanałów korzystam tylko w zakresie sportowych relacji.

różnie ludzie za to płacili. zakładam, że od ok. 55 zł - ci bardziej negocjujący, do 70 pln - ci mniej.

są też tacy, którzy kupowali start + paczke c+ i płacili bez negocjacji jakieś 50 zł.

w tej chwili nc+ nie daje nam możliwości innej niż płacenie 99 zl.

wiadomo, że meczów nie ogląda się odgrzewanych. w przeciwieństwie do filmów, które nie idą na żywo i są do pozyskania na inne sposoby.

jesteś kibicem płacisz za wszystkich.

nie ma innej opcji.

nc+ powstała do dymania kibiców. i to nas tak wkurza.

eufemizując.

 

p.s.

do pakietów można dodawać pozostałe opcje. np hbo za 30 zl.

chociaż w regulaminie opcji nadal hbo kosztuje regularnie 25.

promocyjna cena wg nc+ to nie obniżka a podwyżka o 5 zł.

nowa definicja promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

119 zł za platynę przy umowie na 18 miesięcy to cena wygórowana i nieuzasadniona - zgoda,

natomiast 99 zł za platynę przy umowie na 12 miesięcy wygląda już zupełnie inaczej, i jest to cena rozsądna, zwłaszcza mając na względnie dostęp do pełnej paczki c+ oraz szeroki zakres innych kanałów tematycznych.

 

Zauważcie, że 99% płaczków to klienci nki, którzy korzystali z pakietu HBO+ nPremium w cenie do 70 zł. Nie biorą oni jednak pod uwagę tego, że w tym samym czasie oferta

canal plus była droższa, z tego zresztą względu większość z tych osób decydowało się na nkę, nie zaś na canal plus. Teraz jak chce się mieć pełną paczkę canal plus i nieco szerszy zakres pozostałych kanałów dodatkowych , poza hbo to trzeba dopłacić ok. 30 zł, czego osoby te nie mogą zdzierżyć. Niestety sport w postaci wszystkich lig europejskich oraz ligi polskiej jest w cenie i naturalnym jest że oferta ta jest droższa od dawnej oferty nki, jest po prostu obszerniejsza, podobnie z pakietem kanałów filmowych. Przez lata miałem HBO i canal plus (pełen) i filmy w 70-80% przypadków oglądaliśmy te z canal plus nie z hbo.

 

Tak więc płaczki z pakietami od nki do 70 zł możecie zawsze wybrać golda za 79 zł gdzie: Canaly Familijne = Npremium (przejmą one wytwórnie filmowe npremium) zamiast hbo dostajecie 2 kanały canal plus film co w moim odczuciu w pełnym zakresie bilansuje hbo nawet z plusem dla canal plus. Niestety trzeba jednak dopłacić te 9 zł więcej..., co jednak częściowo znajduje pokrycie w większej ilości kanałów hd i ciekawszych propozycjach. Jest to moim zdaniem uczciwe.

 

Z jednym tylko działaniem nie mogę się zgodzić, i uważam że to sku........., pozbawienie z tych pakietów byłej nki Ligi Mistrzów, tzn. najatrakcyjniejszych meczów Ligi Mistrzów. Kotlety będą transmitowane na nsport, najciekawsze mecze przeniesione zostaną do canal plus. Zdaniem przedstawicieli ncplus jest to równoważone udostępnieniem na canal plus family meczów ligi hiszpańskiej i częściowo włoskiej, ale czy w rzeczywistości? Jedynie ta okoliczność świadczy o zawyżeniu ceny w stosunku do dotychczasowej. Reszta znajduje odpowiednie zbilansowanie w ofercie tematycznej.

 

Takie mam zdanie:P

A oczywiście sposób wprowadzenia oferty, stosunek do klienta, ogólny bałagan i kłamstwa, propozycje urągające wszelkim zasadom dobrego smaku to dla ciebie nic. Tak wo0góle to jako płaczliwy nkowiec powiem ci, iż wiadomość o fuzji n i c+ mnie ucieszyła. Miałem fula w n-ce czyli za wyjątkiem erotyków wszystko, płaciłem za to 99 zł. Liczyłem na dokupienie paczki Canal + powiedzmy w cenie 40 zł i sądziłem iż będę miał najbardziej interesującą ofertę.Tymczasem zabrano mi 12 kanałów premium , dodano 6 i twierdzi się że to doskonała oferta. Dla ciebie to jest płacz enkowców.Więc jeszcze raz podkreślam nie pieniądz w tym wszystkim jest najważniejszy , przynajmniej nie dla mnie. Ale cóż z ludźmi o poglądach skrajnych się nie dyskutuje. Tak dla informacji do stycznia byłem też abonentem Cyfry. Wiec znam jej ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz migrowałem - Platinum 114 zł./12 miesięcy. 99 + 10 MR (2karty) + 5 Pace

 

No i po co to piszesz? Co mamy Ci teraz pogratulować głupoty? No to gratuluję.

 

 

Kolega ma racje, to jest drogo, żebyś jeszcze miał w tym swoim pakiecie hbo, to by była inna rozmowa, a tak to drogo, ja płace 107 zł za superpremium i mam wszystko (no filmboxa nie mam, chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yavaine

może i 'kontent' w platinum jest wart 99 zl.

ligi kosztują. filmy kosztują. ok.

ja mam c+ kompakt hd. z pełną paczką canal+ i z tych kanałów korzystam tylko w zakresie sportowych relacji.

różnie ludzie za to płacili. zakładam, że od ok. 55 zł - ci bardziej negocjujący, do 70 pln - ci mniej.

są też tacy, którzy kupowali start + paczke c+ i płacili bez negocjacji jakieś 50 zł.

w tej chwili nc+ nie daje nam możliwości innej niż płacenie 99 zl.

wiadomo, że meczów nie ogląda się odgrzewanych. w przeciwieństwie do filmów, które nie idą na żywo i są do pozyskania na inne sposoby.

jesteś kibicem płacisz za wszystkich.

nie ma innej opcji.

nc+ powstała do dymania kibiców. i to nas tak wkurza.

eufemizując.

 

p.s.

do pakietów można dodawać pozostałe opcje. np hbo za 30 zl.

chociaż w regulaminie opcji nadal hbo kosztuje regularnie 25.

promocyjna cena wg nc+ to nie obniżka a podwyżka o 5 zł.

nowa definicja promocji.

 

W części dotyczącej stwierdzenia, "nc+ powstała do dymania kibiców i to nas wkurza" zgadzam się z tobą w pełnym zakresie i podpisuje się pod tym rękami i nogami

 

Sam chętnie zrezygnowałbym z filmów na canalplus film i film2 i z kanałów familijnych, by mieć tylko canal plus i canal plus sport i płacić 20 zł mniej, ale takiej oferty nie ma!!!!

 

Jest sport z filmami w cenie 99 zł - co jest racjonalne

Są filmy w cenie 79 zł - co jest racjonalne

NIE MA SAMEGO sportu bez filmów w cenie 79 zł - co też mnie rozsierdza.

 

Tak czy inaczej nie wpływa to na moją ocenę, iż oferta obejmująca sport i filmy w zakresie proponowanym przez nc plus za 99 zł jest uczciwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najlepszą i zarazem jedyną metodą protestu, która może coś zmienić w kwestii cen, jest składanie wypowiedzeń. Tylko trzeba się liczyć z tym, że nikt się z nami nie skontaktuje i umowa zostanie rozwiązana. Wysyłanie wypowiedzenia i zakładanie, że w najgorszym wypadku i tak podpiszę umowę za 99 zł do niczego nie będzie prowadziło. Ja swoje umowy wypowiedziałem i jeśli nie dostanę satysfakcjonujących mnie warunków to nie będę płakał za platformą NC+. Dorośli przeżyją bez filmów czy sportu a dzieciom wystarczy zaproponować inną formę rozrywki niż ciągłe siedzenie przed TV (są przecież place zabaw, małpie gaje, rozmaite kółka zainteresowań czy zajęcia dodatkowe) i szybko odzwyczają się od kreskówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oczywiście sposób wprowadzenia oferty, stosunek do klienta, ogólny bałagan i kłamstwa, propozycje urągające wszelkim zasadom dobrego smaku to dla ciebie nic. Tak wo0góle to jako płaczliwy nkowiec powiem ci, iż wiadomość o fuzji n i c+ mnie ucieszyła. Miałem fula w n-ce czyli za wyjątkiem erotyków wszystko, płaciłem za to 99 zł. Liczyłem na dokupienie paczki Canal + powiedzmy w cenie 40 zł i sądziłem iż będę miał najbardziej interesującą ofertę.Tymczasem zabrano mi 12 kanałów premium , dodano 6 i twierdzi się że to doskonała oferta. Dla ciebie to jest płacz enkowców.Więc jeszcze raz podkreślam nie pieniądz w tym wszystkim jest najważniejszy , przynajmniej nie dla mnie. Ale cóż z ludźmi o poglądach skrajnych się nie dyskutuje. Tak dla informacji do stycznia byłem też abonentem Cyfry. Wiec znam jej ofertę.

 

Odnosiłem się wyłącznie do kwestii zakresu tematycznego oferty i jej ceny. Nie zabierałem głosu w sprawie sposobu jej wprowadzenia, informowania klientów o ofercie, stosunku do klienta, organizacji sprzedaży itp. rzeczy. Ja nie bronie nc plus, i nie mam skrajnych poglądów. Poczytaj co pisałem wcześniej dostrzeżesz, że w wielu aspektach krytykuje nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie ile wy chcecie dac za Platyne ^^

 

Placilem za CANAL+ OPTIMUM HD 88 Pln+10 Pln za dzierzawe dekodera.

W NC+ dostalem Lige Mistrzow + kilka ciekawych kanalow, jak np TVP Historia do tego nie musze juz placic za dekoder wiec wychodzi mnie to 1 PLN drozej.

99 Pln za Platyne

Ile bym musial placic za platyne abym nie byl Polaczkiem ktory polkna haczyk ?

Warto spamowac internet i czekac 6 miesiecy aby dostac cene mazen 89 Pln ? hahaha

Nie znam nikogo kto by tyle płacił za C+Optimum. Ja wynegocjowałem rok temu słabe warunki /C+Optimum z PVR 65 zł + MR -10 zł/, znajomym w innym okresie udało się wynegocjować lepsze ceny, więc dla wielu osób punktem wyjścia są ceny niższe kilkadziesiąt złtych niż twoje, ponadto ja już wiem , że tracę kilka kanałów, które często oglądałem, a wiele innych na których mi zależy jest niegwarantowanych i np. kierownictwo nc może dojść do wniosku, że po prostu na nich zaoszczędzi.

 

Tomasz , do tego wykupilem jakis pakiet kanalow HD, Animal Planet, TVP HD

 

Zastanawiam sie ile wy chcecie dac za Platyne ^^

 

Placilem za CANAL+ OPTIMUM HD 88 Pln+10 Pln za dzierzawe dekodera.

W NC+ dostalem Lige Mistrzow + kilka ciekawych kanalow, jak np TVP Historia do tego nie musze juz placic za dekoder wiec wychodzi mnie to 1 PLN drozej.

99 Pln za Platyne

Ile bym musial placic za platyne abym nie byl Polaczkiem ktory polkna haczyk ?

Warto spamowac internet i czekac 6 miesiecy aby dostac cene mazen 89 Pln ? hahaha

 

 

Buahaha ale z ciebie negocjator

Ja za 89 superpremiumhd +hbo+pvr pace hd za 0zl :)

 

szacun!!

Podeslij mi jakies poradniki "jak negocjowac" roftl

 

Ja, siedzialem przez kilka godzin ze sztabem doradcow negocjujac przez 7 godzin 10 pln/miech aby abonament w NC+ nie zrujnowal mojego zycia finansowego.

i nie udalo mi sie zejsc nizej niz 99 pln/miesiac.

jestem looserem :( Kupilem, ale wykrecilem synkowi zarowke w pokoju aby zaoszczedzic na pradzie.

 

Wy sobie tutaj jaja robicie? czy wszyscy robicie na kasach w biedronce ?

 

Liga Mistrzow, Premier League, Primera division!

Robi wrazenie ? Oj tak robi!

Tu nie chodzi o to, ze oni to maja dzisiaj, wazne jest aby to zatrzymac i miec z czego placic za prawa w przyszlosci takze.

Panow, ktorzy beda bawic sie w powazne negocjacje nie interesuje to, ze abonenci NC+ sa biedni, nie dadza NC+ praw taniej niz SKY bo w Polsce sa sami kasjerzy w marketach.

Bez jaj, ja nie bede wydzwaniac do NC+ po 10 razy aby utargowac 10 Pln bo nie mam na to czasu! Do tego chce im placic i miec pewnosc, ze bedzie ich stac na LM i wszystkie ligi.

 

99 to uczciwa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam C+ z opcjami jak w sygnaturce. Płacę za to 93 zł, umowę mam do lutego 2014.

Zastanawiam się czy złożyć teraz rezygnację aby wkrótce móc negocjować nowe warunki przechodząc na nc+ czy wstrzymać się z jakimikolwiek decyzjami? Osobiście wolałbym jak najdłużej zostać przy obecnych opcjach.

Interesuje mnie Canal+ Platinum z multiroom C+ dwie karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...