Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób się nastawia, że jak złoży wypowiedzenia to nc+ samo zacznie do nich dzwonić z super ofertami, jak na razie widać nie sprawdza się to. Choć by przykład użytkownika struz, który nie dostał nawet jednego telefonu z propozycją pozostania. A przecież osób, których umowy kończą się w marcu nie było dużo, więc pomyślcie co się zacznie dziać, jak teraz posypią się lawinowo wypowiedzenia z końcem kwietnia... Może się okazać, że wiele osób licząc na super ofertę utrzymaniową zostanie na lodzie, bo dodzwonić się do nich czasami graniczy z cudem, a sami też nie dadzą rady obdzwonić każdego abonenta z wypowiedzeniem... Obym się mylił, bo mi również kończy się umowa w kwietniu...

 

Jak nie zadzwonią i nie zejdą z ceną - ich strata. Płakać nikt nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam narzekałem tak jak wy ale dostałem fajną promocje 89 platyna +6 miesiecy hbo gratis myślę że taką promocje dają tylko tym co mieli wp +hbo+ npremium za 68 zł ,bo tak po analizach od każdego abonenta chcą 20 zł więcej ja jestem zadowolony trzeba do nich dzwonić i być upartym a nie czekać na telefon,pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach

 

 

 

 

kiedyś n//wp+hbo+npremium=68zł

teraz//canal+platinium+hbo na 6miesięcy gratis potem 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dzisiaj 2 kwietnia. Umowę miałem do 31marca (wypowiedzenie wysłane w lutym) - zero kontaktu z ich strony.

Co dalej?

1. Ile mam czasu na oddanie sprzętu?

2. Czy jeszcze będą do mnie dzwonić czy po 31marca zniknąłem z ich systemu i jestem wolny?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

ja mam to samo, ale nie wierzę że zadzwonią pod koniec tygodnia biorę polsat

widocznie spodziewali się że tyle ludzi odejdzie i mają to gdzieś, dobre promocje i ceny mogą być dopiero na święta Bożego Narodzenia, tylko wtedy chętnych mogą już nie mieć :D bo wszyscy będą w polsacie albo w dvb-t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam narzekałem tak jak wy ale dostałem fajną promocje 89 platyna +6 miesiecy hbo gratis myślę że taką promocje dają tylko tym co mieli wp +hbo+ npremium za 68 zł ,bo tak po analizach od każdego abonenta chcą 20 zł więcej ja jestem zadowolony trzeba do nich dzwonić i być upartym a nie czekać na telefon,pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach

 

Wysyłałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienia sie oferta nowe ceny nowe programy masz prawo tego nie akceptować i wypowiadasz.

 

-> ale przecież tylko zmiany ,,in -" w ofercie programowej dają ewentualnie podstawę do wypowiedzenia umowy.

A czy coś aktualnie zabrano w kontekście starego WPT w N'ce? Chyba nie?!

Więc raczej nie ma mowy o zerwaniu umowy z winy nadawcy .Pozostaje trwać i czekać na posłańca z listem e'migracyjnym...

 

- a listów do bezPremiowców z N'ki i C+ chyba nawet jeszcze nie zaczęli wysyłać.

Tylko ciekawe jaka będzie oferta abo? Byle nie > niż jest obecnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon tym razem chyba z DUK 222200545. Po dontowaniu pisma o rezygnacji nadal ceny na tym samym poziomie 179 all inclusive i 99 zl za platinum. Mialem wrazenie ze konsultant bada sprawe. Nie bylem zainteresowany przedluzeniem czekam dalej. Zgodze sie na 89 zl z MR i sprzetem. 79 zl mi samemu wydaje sie nierealna opcja. Nie przy cenach pozostalych pakietow.

jaki masz obecnie pakiet ze daja ci 99 za platyne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...