Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tylko, że wtedy nie było ligi włoskiej, Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Przypominam, że doszły też filmy z N. Byłyby dwie platformy, to byłoby źłe, że chcąc mieć piłkę nożną na najwyższym poziomie i niezłe filmy trzeba mieć i płacić dwa abonenty, teraz też źle, bo drogo.

 

Oddają to co zabrali wcześniej, po za tym liga mistrzów w jakimś tam stopniu była na TVP, a liga europejska na TVN Turbo

 

Jedni mają takie zdanie i wystarczy im właśnie to co jest w kanałach na niskich abonamentach, a inni bardziej wymagający chcą więcej i kupują to co ich interesuje po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny..... paczka canal+ kosztowala do tej pory 20 pare zloty, a teraz 70zl!!!, wiec co ty bredzisz?

 

Tylko, że wtedy nie było ligi włoskiej, Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Przypominam, że doszły też filmy z N. Byłyby dwie platformy, to byłoby źłe, że chcąc mieć piłkę nożną na najwyższym poziomie i niezłe filmy trzeba mieć i płacić dwa abonenty, teraz też źle, bo drogo.

 

Jak bys nie wiedzial to liga wloska i wdzystkie wytwornie ktore ms n miala niedawno cyfra i jakos wtedy abonamentu nie obnizyli.

 

 

Teraz jednak jest jak jest i jeżeli ktoś chce mieć piłke na najwyższym poziomie i filmy, to musi płacić. Kogo to nie interesuje, to nie kupuje i koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko, że wtedy nie było ligi włoskiej, Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Przypominam, że doszły też filmy z N. Byłyby dwie platformy, to byłoby źłe, że chcąc mieć piłkę nożną na najwyższym poziomie i niezłe filmy trzeba mieć i płacić dwa abonenty, teraz też źle, bo drogo.

 

Oddają to co zabrali wcześniej, po za tym liga mistrzów w jakimś tam stopniu była na TVP, a liga europejska na TVN Turbo

 

Jedni mają takie zdanie i wystarczy im właśnie to co jest w kanałach na niskich abonamentach, a inni bardziej wymagający chcą więcej i kupują to co ich interesuje po prostu

 

Ale ja mam teraz ligę polską,angielską,hiszpańską,francuską i płacę za to coś koło 50 zł.

Więc za dodanie mi tego co Ty piszesz nie mam zamiaru płacić aż 119 zł.

podwyżka spora , aż tyle nie jest to warte.

Więc niech dalej będą elastyczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jednak jest jak jest i jeżeli ktoś chce mieć piłke na najwyższym poziomie i filmy, to musi płacić. Kogo to nie interesuje, to nie kupuje i koniec kropka

 

noi wlasnie tak się dzieje ze nie nadazaj wprowadzać wypowiedzeń do systemu. a tobie się umowa skończy i ci walna taka cene żeby się utrzymać ze ci szczeka opadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w n-ce dawali półdarmo dlatego n-ka skończyła jak skończyła.

 

kolego co ty bredzisz Cyfra jest na rynku długo i miała się dobrze, nie porównuj Cyfry do enki

 

 

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania i to przynajmniej połowy dyskusji, ale i tak gratuluję niesamowitej zdolności wyrywania zdań z kontekstu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w n-ce dawali półdarmo dlatego n-ka skończyła jak skończyła.

 

 

Krety nc+ sa nie mile widziani na tym forum.

 

 

 

uuuu chłopcze - zabroń mi i podobnie myślącym w ogóle kożystania z internetu :shock:

 

Margraj, zamiast spędzać tyle czasu przed telewizorem i komputerem poczytaj książki. Bo ortografia jest Ci obca ! Tv wyprała Ci doszczętnie mózg.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście licytowanie się która platforma była lepsza na pewno nam pomoże w uzyskaniu lepszej oferty migracyjnej. Zresztą gest małego jasia także " proszę pani a ja dostałem tylko jednego lizaka a Bolek to dostał ich aż pięć.Życze Zdrowych i pogodnych świąt wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktos kto migrował ze starta hd do nc+?

Ale czego Ty się spodziewasz? Nie ma w nc+ podobnej oferty do StartHD. Zaproponują Ci pewnie Comfort+ i albo się zgodzisz, albo pożegnasz.

 

 

PS. Gdzieś przeczytałem, że założyciel anty nc+ to pracownik APS CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzę wątek od początku

ma n full pakiet + nremium + mr premium (89zł)

wczoraj dostałem list z propozycją canal+ gold + hbo + mr za 139 zł, od razu zadzwoniłem z zapytaniem sprawdzającym i zaproponowali mi platinum z mr za 129zł

dziś dzwonili dwa razy

1-szy tel. gold i hbo i do tego mr za 119 zł

2-gi tel. platinum + mr za 119 zł

 

progres chyba jest ale odmawiałem za każdym razem

co sądzicie?

 

Ja czekam na ta 2 opcje za max 79zl.

 

Ja mam nadzieje, że platyna to będzie w granicach 70zł, na większą kwote sie nie zgodze raczej. :) trzeba spokojnie czekać, już lecą "głowy" w nc+ może coś sie zmieni w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się jak wygląda sytuacja, gdy w tym momencie nie mam Multiroom'u i chciałbym go teraz przy wyborze nowej oferty aktywować (sprawę odpowiedniego pakietu teraz pomijam).. to np. w Multiroom Standard HD wg strony jest dekoder BOX HD (ten biały). Czy za niego musiałbym coś płacić (jakąś opłatę jednorazową bądź dzierżawę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymana najnowsza moja oferta z nc+ :

pakiet platinum + HBO + PACE 500 GB + MR (2 x cameleon) umowa 12 m-cy to 109 zł za 6 m-cy a potem + 20 zł do końca umowy z możliwością negocjacji na 3 m-ce przed końcem. Oferta odrzucona - jeśli dostanę to za 109 zł przez całe 12 m-cy to się zastanowię. Posiadam C+optimum HD + HD PROMO + MR + HBO.

Czekam na kolejną ofertę , najchętniej za 99 zł na 12 m-cy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktos kto migrował ze starta hd do nc+?

Ale czego Ty się spodziewasz? Nie ma w nc+ podobnej oferty do StartHD. Zaproponują Ci pewnie Comfort+ i albo się zgodzisz, albo pożegnasz.

 

 

PS. Gdzieś przeczytałem, że założyciel anty nc+ to pracownik APS CP.

A nawet gdyby to była prawda to co z tego.Czy on tam kogokolwiek namawia do CP?Czy on tam reklamuje CP?Nie i jeszcze raz nie.Poczytaj o czym piszą na tym profilu lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...