Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miałem oferte platyny za 99 ale godzina długich negocjacjach zjechał mi do 89 do tego MR za 15 z dekoderem niestety nie przedłużyłem bo mi komórka padła.

W sumie jak teraz czytam co tam się wyrabia to nawet dobrze że nie zmigrowałem bo pewnie po swiętach bądą dawać za 79 :) teraz mam Canal Plus Optimum i płace 67 zeta więc 89 to itak jak dla mnie o 22 zeta za dużo

Polecam cierpliwie czekać wysyłać wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosc ... dziec.html

 

To przestrogą dla tych co spieszą się z migracją, drożej nie będzie. Pękają już przed widmem klęski i wizerunkowej i finansowej. Prezes to kretacz, jak ma honor to niech rezygnuje z funkcji, wraca do Francji,

Chce grać na czas, a uruchomiona przez niego machina 19 kwietnia może wielu wpakowac w koszta.

Z nim nie ma co negocjować, niech odblokuja wszystkie kanały z obu platform na 3 miesiące i odwołają oficjalnie 19 kwietnia dla wypowiedzenia umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownanie cen pakietow TV satelitarnej w Europie:

 

- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,

- nc+ Polska - 40 euro.

 

To jest bzdura, ktoś z forum pokazywał jak to naprawdę wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do NC+ jeśli to czyta - Jak najszybciej przeszkolcie infolinie bo dramat, byłem cały czas miły i grzeczny ale.

 

Zadzwoniłem do nich z zapytaniem o ofertę , Pani propozycja Platyna na 99 zł. Pytam czy mogę zostać na starej umowie Canalu mówi mi że list został wysyłany i gdy go otrzymam mam 10 dni na niezgodzenie się na warunki zaproponowanego przejścia bo inaczej zostanę zmigrowany do zaproponowanego pakietu. Pytam drugi raz i mówię że słyszałem że jednak można zostać na starej umowie - Pani na to że wszyscy muszą zmigrować do 1 sierpnia (moja umowa do końca lipca). No to ja to co mam zrobić - Pani jak dostanie pan pismo to zadzwonić na infolinię (wtedy będzie to już infolinia NC+) i powiedzieć że się nie zgadzam i wtedy oni zdecydują czy mogę zostać na starej.

 

podziękowałem i życzyłem Wesołych Świąt

 

I teraz jak tu zrozumieć ofertę jak taką informację dostaję z infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FoX12345

 

Pytam tutaj, gdyż mam nadzieję, że ktoś może jednak miał podobną sytuację i jest w stanie mi odpowiedzieć. A Pana z APS pytałem i powiedział mi, że sprzęt będzie mógł wydać dopiero po aktywacji umowy (?) lub coś w tym stylu i musi upłynąć czas 72 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że powinni nam dać WSZYSTKO za darmo dożywotni FULL - All Inclusive i 6 dekoderów multibox+ do MR. I codziennie powinni do nas dzwonić i nas przepraszać. I przysyłać lizaki i landrynki i westalki, które będą nas wachlować, kiedy będziemy oglądać ZA DARMO mecz na nowym canal+JAMOJEMIMNIE. A tak serio to WSTYD. Polactwo. Jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję. Jesteście takimi samymi cwaniakami jak prawnicy nc+, czyli jesteście siebie warci i mam nadzieję, że się pozabijacie w tych uokikach, sądach i aps-ach. Powinni to nadawać na CANAL+Buractwo. Amen. Teraz się na mnie powyżywajcie :) Sr..m na to. Miłej wojny o 10 zł i Wesołych Świąt. :lol2:

 

 

O TO TO TO TO TO TO TO TO!!

Już to widzę jak NC+ najpierw dostaje wypowiedzenie, a potem daje komuś PLATYNE za 79 zł bo sobie jeden z drugim ubzdurał że tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że powinni nam dać WSZYSTKO za darmo dożywotni FULL - All Inclusive i 6 dekoderów multibox+ do MR. I codziennie powinni do nas dzwonić i nas przepraszać. I przysyłać lizaki i landrynki i westalki, które będą nas wachlować, kiedy będziemy oglądać ZA DARMO mecz na nowym canal+JAMOJEMIMNIE. A tak serio to WSTYD. Polactwo. Jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję. Jesteście takimi samymi cwaniakami jak prawnicy nc+, czyli jesteście siebie warci i mam nadzieję, że się pozabijacie w tych uokikach, sądach i aps-ach. Powinni to nadawać na CANAL+Buractwo. Amen. Teraz się na mnie powyżywajcie :) Sr..m na to. Miłej wojny o 10 zł i Wesołych Świąt. :lol2:

 

 

O TO TO TO TO TO TO TO TO!!

Już to widzę jak NC+ najpierw dostaje wypowiedzenie, a potem daje komuś PLATYNE za 79 zł bo sobie jeden z drugim ubzdurał że tak ma być.

dobrze ze ty sobie ubzdurales ze ma być drogo i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...