Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam umowę do końca Kwietnia,wysłałem wypowiedzenie pod koniec Lutego i mam ich gdzieś,tak mnie wnerwili tą swoją ofertą i tymi kruczkami że już mi wcale nie zależy na tej ich pseudo platformie .Postanowiłem sobie ,dostane Platinum za 79 zł się zgodzę,ani złotówki więcej nie dam,pogodziłem się że już nie będę w tej platformie,za 2 mecze jakie tam oglądam tygodniowo więcej nie dam,reszta jak już prędzej pisałem co mnie interesuje jest w naziemnej za darmo .Ile można tej tv oglądać ,3-4 godziny dziennie ?Dziwie się po co oni po 5 razy dzwonią do każdego abonenta ,dali by lepszą ofertę od razu ,nie trzeba by tyle dzwonić,infolinia by nie była ciągle zajęta,abonent by był zadowolony,klientów by mieli więcej i szybciej by się uporali z migracją ,a konsultanci za darmo chyba też tam nie siedzą.A tak jest jak jest ,ja bez nc+ żyć mogę,a mecz sobie gdzieś zobaczę ,jeszcze kwiecień będę miał c+,w Maju kończy się piłka i 3 miesiące przerwy,i po co mam 3 miesiące płacić,latem tv się mało ogląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia

 

 

Jeśli tylko nc+ zagwarantuje obecność tych kilkunastu kanałów niegwarantowanych w chwili obecnej to jestem skłonny skorzystać z ich oferty. Byc może uda mi się jeszcze zbić trochę z ceny, ale uważam, że ich oferta all inclusive nie jest zła cenowo.

 

jak można zagwarantować coś, co jest niegwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed chwilą miałem telefon z nc+.Gość ostatecznie dawał 99 za platyne+ 20 zł multiroom jako 2 niezależne karty,które mam obecnie. A co do pism wysyłanych do abonentów cyfry, to konsultant poinformował mnie,że pismo z oferta migracyjna zostało już do mnie wysłane z oferta 119 za platynę,także pisma dla abonentów cyfry są juz w drodze. Obecnie mam canal+optimun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zainteresowanie nc+ spada. Teraz na ten otwarty numer 22 310 47 47 łączy mnie w niecałe 2 minuty 8) . Ale jak się okazuje nie mają dla mnie oferty, ponieważ mam umowę na jakiś specjalnych warunkach :censored::read: Czy Canal+Kompakt HD z promocją pół roku za darmo to jakaś specjalna umowa? Wydaje mi się, że nie.. :woot::crazy::|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i nc+ dopadł i mnie.Dotychczasowy C+Superpremium 89 za miesiąc z multiroomem i darmowym PVR (umowa do 31.07.2014).

 

ja ty taka umowe wyhaczyles. niezle niezle, w tym momencie dla ciebie branie tego samego bez znizek to prawie drugie tyle do placenia. Widac teraz [beep] oferty nc+

 

Więc doradzam spokój i konsekwencję w działaniu. W końcu nc+ jest dla nas a nie my dla nich. A jak nie chcą 99 złotych to tym bardziej nie dostaną 149 :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych dzwonią po kilka razy i równocześnie wysyłają listy.

U mnie cisza. Umowa do 31 maja...

Powoli łapie nerwa.

Szkoda nerwów, można się domyślać co zaproponują, sprawdź jaki jest pakiet na ich stronie w cenie wyższej od tego który obecnie opłacasz, następnie odejmij 10zł i masz ich ofertę. U mnie też jest cisza ale z drugiej strony po co mają dzwonić jak i tak wiadomo co zaproponują :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crystal , nie wiem jak moze Cie łączyć w 2 minuty skoro mi połączenie zrywa , albo aktualizują baze danych:)

 

Z ręka na sercu. Muzyczka chwile pograła, na bank poniżej 5minut i odezwał się miły pan. De facto wolałbym poczekać 50 min, ale żebym mógł przejść do nc+, a na to się nie zanosi. Listów i kontaktu od nich też brak :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna + multioorm 2x cameleon

Z tego co widzę to najbardziej pożądana oferta na forum

 

Dają ją za 109 zł (99+10)

a każdy chce zejść za 99 zł za całość :)

 

 

Nie przesadzaj ja za to nie dam więcej niż 79 zł tym bardziej , że trzeba wymienić dekodery na nowe aby w pełni korzystać z oferty. Nie widzę sensu brać platinum i zostawać na dekoderach od cyfry. Lepiej już poczekać aż będzie możliwość wzięcia np univers plus canal plusy wtedy jest sens zostania na sprzecie od cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna + multioorm 2x cameleon

Z tego co widzę to najbardziej pożądana oferta na forum

 

Dają ją za 109 zł (99+10)

a każdy chce zejść za 99 zł za całość :)

 

doklADNIE,ZA 99 zl dzisiaj im moge zmigrowac, obecnie place za optimum 85 wiec 15 zl podwyzki za te lm,le i lepsze filmy, i ani zl wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych dzwonią po kilka razy i równocześnie wysyłają listy.

U mnie cisza. Umowa do 31 maja...

Powoli łapie nerwa.

Szkoda nerwów, można się domyślać co zaproponują, sprawdź jaki jest pakiet na ich stronie w cenie wyższej od tego który obecnie opłacasz, następnie odejmij 10zł i masz ich ofertę. U mnie też jest cisza ale z drugiej strony po co mają dzwonić jak i tak wiadomo co zaproponują :lol2:

 

Niby tak, ale skończyło mi się doładowanie TNK a tam TVP Sport i nSport.

Mogę się szarpać z nimi do końca kwietnia, a miesiąc bez tych 2 kanałów to jakoś nie bardzo widzę.

Pewnie będzie trzeba doładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia

 

Wczoraj zadzwonili do mnie i zaproponowali all inclusive za 179 zł. Czy to drogo za to co oferują? Zwarzywszy, że najwyższy pakiet ze wszystkim w Cyfrowym Polsacie kosztuje około 135 zł miesięcznie, a brakuje w nim kanałów Canal+ to chyba nie jest tak źle. Platforma nc+ informuje, że oferta jest dobra bo dostajemy zawartość dwóch platform na jeden dekoder. Wielu z Was kontrargumentuje, że jak z Cyfry+ wytwórnie znikały to obniżek nie było. Czy aby na pewno? Być może dlatego dało się negocjować ceny jakie większość z nas ma w tej chwili. Teraz jak oferta jest pełniejsza, nc+ doszła do wniosku, że nie może już tak obniżać cen. Zapewne możliwość tak dużej negocjacji cen się bezpowrotnie skończyła.

Co mnie zniechęca do nc+ (póki co nie zmigrowałem)? Brak gwarancji obecności kilkunastu kanałów. Niby konsultant mówił, że to kwestia czasu, ale jak nie mam tego na piśmie to nie wierzę. Chciałbym jeszcze mieć możliwość wzięcia multiroomu na mediaboxie i module CI, ale chyba to jest niemożliwe - zostanę przy modeule CI+ z Cyfry i Pace 500GB jako dodatkowy dekoder. Szkoda kilku usług dodatkowych, ale jakoś to przeżyję.

Jeśli tylko nc+ zagwarantuje obecność tych kilkunastu kanałów niegwarantowanych w chwili obecnej to jestem skłonny skorzystać z ich oferty. Byc może uda mi się jeszcze zbić trochę z ceny, ale uważam, że ich oferta all inclusive nie jest zła cenowo.

 

Cyfrowy Polsat ALL na 15 miesięcy to teraz 72 zł/miesięcznie więc nie wiem dlaczego wprowadzasz w błąd!! Uprzedzam że jestem użytkownikiem C+ ale nie lubię jak szerzy się taką dezinformację. Boję się tylko o polską piłkę dla której też przez wiele lat byłem w Canalu czy jak utworzą ten kanał ekstraklasy trzeba będzie dopłacić dodatkowo 20-30 zł i wtedy to już będzie cenowy kosmos. Ja osobiści poczekam do końca czerwca (chyba taką będą mieli użytkownicy C+) lub gdyby się dało do końca umowy tj lipca i zobaczę czy dalej Ekstraklasa będzie w NC czy moża będzie ją dobrać w kablówki czy CP. Po co przepłacać.

 

PS. Myśle że nc+ bardzo nie na rękę jest utworzenie tego Kanału Ekstraklasy a bojkot kibiców daje temu kanałowi kolejny argument za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...