Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zadzwonił konsultant nc+ z mega propozycją migracji z CANAL+ SUPERPREM.HD + multiroom (obecnie płacę 115 zł/miesiąc) a zaproponowali Canal + Platinum + HBO z multiroom ( za 129 zł/miesiąc). Niestety konsultant nie popisał się i sam przyznał że mają sporo zamieszania i nie do końca wiadomo jak to w przyszłości będzie wyglądać. Natomiast kiedy zorientował się że jestem dobrze zorientowany w temacie to popadł w taką konsternację i nie był już zainteresowany dalszą rozmową. Zero argumentów do przekonania klienta. Panie i Panowie z nc+ traktujcie nas poważnie - HD to standard a nie luksus za który mam bulić parę złoty więcej. Poprosiłem o telefon jak będą mieć lepszą ofertę, poczekamy zobaczymy.

 

Moim zdaniem faktycznie warto zaczekać co dalej będzie, może nc+ pójdzie po rozum do głowy i dostosuje ofertę cenową do polskich realiów w końcu umowa się kończy dopiero w grudniu tego roku wiec sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ofertę cenową to nie jest Ona zła, jedynym bardzo istotnym minusem jest złe traktowanie klientów stałych, którzy mają duuuuże zniżki za full opcje.

Bo jeśli chodzi o ofertę programową to zapowiada się dość ciekawie.

Ja osobiście jestem po trzech telefonach i się zastanawiam na migracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kwietnia będa nowe canal+ i wtedy będzie coś więcej wiadomo bo teraz to taki falstart :P

Praktycznie wszystko wiadomo

Canal+ Family, Family2 - rodzinna rozrywka* + wybrane wydarzenia sportowe*

Canal+ Film, Film 2 - najlepsze filmy*

Canal+ sport - wielka sportowa uczta* LM, LE, angielska, hiszpańska, francuska, T-Mobile, żużel, NBA, tenis, sporty walki

 

Właśnie oglądam ich kolorową ulotke którą dostałem

 

* cytaty z ulotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ofertę cenową to nie jest Ona zła, jedynym bardzo istotnym minusem jest złe traktowanie klientów stałych, którzy mają duuuuże zniżki za full opcje.

Bo jeśli chodzi o ofertę programową to zapowiada się dość ciekawie.

Ja osobiście jestem po trzech telefonach i się zastanawiam na migracje.

No i co z telefonu na telefon miałeś coraz lepsze (niższe) oferty, czy ciągle ta sama śpiewka, że się nie da, że nie można już taniej itd., itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ... Bo jeszcze nie dostalem zadnego listu od nc+ i nic nie wiem co i jak ... Mam obecna umowe az do lipca 2014 za full pakiet oprocz erotyki i to w cenie 89 zl to jestem tez ciekawy co mi zaproponuja ... Hmm

 

Nie licz na więcej jak Gold za 89zł, lub Silver za 69... I w bonusie dostaniesz obietnice wierności przez 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem miłą panią od nC+. Chciała mi wcisnąć Platinium + HBO za 129/9m, potem 149. Powiedziałem jej, że zależy mi tylko na sporcie. Szablonowa prośba o konsultację z przełożonym. Po kilkusekundowej ciszy wiadomość, że moja prośba została odnotowana i zadzwonią. Powiedziałem jej, że jestem abonentem N i C+, więc skierowała mnie pod numer 801066066 i 223404545, który jest unikalny i tylko dla abonentów N i C+. Miał już ktoś styczność z czymś takim? Pozdrawiam.

Bolu dzwoniłeś na te nr? bo ja mam też dwie anteny..... N-ke za wszystkie pakiety tematyczne 59 zl i Cyfre+ Canal+optimum z hbo za 120 zł.

Jak by dało się polaczyc te dwie oferty w jeden abonament to by bylo spoko wtedy bym wzial Canal + Platinum za 99/109 + MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nikt jeszcze nie dzwonił, choć namiary na stronie zostawiłem 21.03. Nie dostałem też żadnego listu,ale to mnie nie dziwi, bo piszecie że jako pierwsi dostają je abonenci n. Mam jednak pytanie do wszystkich, którzy już migrowali i zdecydowali się na pakiet All Inclusive+. Za jaką cenę można go dostać? Jestem abonentem Cyfry+ od grudnia 2007r., od lutego 2011r. mam najwyższy pakiet (wszystkie kanały poza erotycznymi i VOD), obecnie płacę 137zł miesięcznie, umowa do czerwca 2013r. Na razie sam tam nie dzwonię, bo pewnie w ogóle bym się nie dodzwonił, czekam co oni mi zaproponują. Chciałbym żebyście się wypowiedzieli, jak przebiegają negocjacje i za ile udało Wam się ten pakiet dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzis list z NC+,po przeczytaniu byłem w szoku więc zadzwoniłem do NC+, jestem po rozmowie z NC+ płacę 109 zł z 2-ma MR w N a oni mi wyłączaja 3 kanały Hbo + 4 kanały nPremium zostawiaja cene 99 + chcą 40 zł za 2 MR i pani stwierdziła , że mam byc szczęśliwy. Po zastanowieniu się stwierdziła że najlepszym rozwiązaniem bedzie wypowiedzenie umowy. Szok !!!!!!!!! Czuję się jak bym w [beep] dostał !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwie umowy z cyfrą: optimum plus HBO która pójdzie do kasacji, używają ją rodzice i przejdą do polsatu, ja natomiast mam kompakt z canal+ i hbo za 105zł więc jeśli dostałbym platinum za 99 do tego dekoder 0zł i History HD 0zł byłbym skłonny przejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ... Bo jeszcze nie dostalem zadnego listu od nc+ i nic nie wiem co i jak ... Mam obecna umowe az do lipca 2014 za full pakiet oprocz erotyki i to w cenie 89 zl to jestem tez ciekawy co mi zaproponuja ... Hmm

 

Nie licz na więcej jak Gold za 89zł, lub Silver za 69... I w bonusie dostaniesz obietnice wierności przez 18 miesięcy.

za silver 64 i do końca czerwca cala paczka c+ w cenieto jest teraz max jeśli chodzi o ten pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez MR, chcociaż tak jak napisali on jest w cenie.

ja tez 179. trzy telefony z ich strony z ta sama oferta.

koniec umowy za 5 dni.

I wypadałoby zadać pytanie po kiego wała dzwonić trzy razy z tym samym, skoro klient już powiedzał, że za tą cenę nie chce!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...