Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sytuacja jest następująca: posiadam obecnie telewizję N. Place za nią 70zł. Mam w niej Npremium oraz HBO. Oprócz tego place 39zł za pakiet Canal+ w Cyfrze. Jaką ofertę mogą mi zaproponować? Uda się Platinum za 99zł wziąć?

 

Podejrzewam, że "gołe" Platinum jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają naiwnych :D Kto ma Cyfrę powinien jak najdłużej czekać ;)

No tylko że mi umowa kończy się za pięć dni.

Informuj nas na bieżąco, jak wyglądają Twoje negocjacje, bo ostatni dzień Twojej umowy albo będzie przełomem i naprawdę postarają się Ciebie utrzymać, albo pokażą że maja abonentów w D i powiedzą Ci do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają naiwnych :D Kto ma Cyfrę powinien jak najdłużej czekać ;)

No tylko że mi umowa kończy się za pięć dni.

Informuj nas na bieżąco, jak wyglądają Twoje negocjacje, bo ostatni dzień Twojej umowy albo będzie przełomem i naprawdę postarają się Ciebie utrzymać, albo pokażą że maja abonentów w D i powiedzą Ci do widzenia.

A zalisz poinformuję w piątek po południu, jako acan z infolinii tylko zadzwoni, jakoż obiecywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, tylko dzwonicie na nie te numery co trzeba :P

to podaj dobry nr bo w tym od n-ki to automat mówi,że trwa aktualizacja bazy danych :/

a w nr od cyfry to :censored: nie idzie sie dodzwonic bo konsultanci caly czas zajeci,a chce wypowiedziec n-ke i przejsc z cyfry do nc+

no chyba,że n-ke i cyfre polacza mi w jeden abonament bo w koncu jesli to jest fuzja to powinni technologicznie to ogarnac..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiecie jak wyglada ta promocja na platinium dla migrujacych z n z opcja multiroom za 99zl? Multiroom jest do konca umowy w tej cenie czy potem trzeba doplacac?

 

Dla mnie proponowali dziś 109zł przez cały okres umowy.Nie przyjąłem oferty.

 

 

Mi zaproponowali 99zl, ale sie pytam czy na bank multiroom jest do konca umowy? Bo w pismie jakies dzis dostalem na pakiet silver jest podane ze od maja multiroom przeksztalca sie w opcje dodatkowa. Mi konsultant nic takiego nie mowil i podkreslal ze cena pozostaje 99zl, ale [beep]a ich tam wie...wole sie upewnic jak to jest bo wiele osob z tej opcji korzystalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają naiwnych :D Kto ma Cyfrę powinien jak najdłużej czekać ;)

No tylko że mi umowa kończy się za pięć dni.

Informuj nas na bieżąco, jak wyglądają Twoje negocjacje, bo ostatni dzień Twojej umowy albo będzie przełomem i naprawdę postarają się Ciebie utrzymać, albo pokażą że maja abonentów w D i powiedzą Ci do widzenia.

Myślę że za 5 dni nic się nie zmieni. Dopiero masowo spływające wypowiedzenia i realne rezygnacje mogą zmienić podejście władz nowej platformy. N-kowicze są w gorszej sytuacji bo muszą decydować już teraz, a na jakieś ewentualne zmiany IMO będzie można ewentualnie liczyć w maju bądź czerwcu. Ewentualne, bo patrząc na dotychczasowe postępowania to gra pójdzie na noże i do samego końca będą próbowali zedrzeć najwięcej jak się da. To nie jest oderwanie od rzeczywistości i brak rozeznania rynku, to jest przemyślana strategia czyli brutalny skok na kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają naiwnych :D Kto ma Cyfrę powinien jak najdłużej czekać ;)

No tylko że mi umowa kończy się za pięć dni.

No chyba nie pięć dni bo w tą sobote i niedziele nie pracują.

A jakie ma to znaczenia (pracują czy nie ?). Umowa kończy się ostatniego dnia miesiąca :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat przeszedł do nc+ na pakiet platinum za 119 zł z cyfry ją posiadam n i dostałem list w którym oferują mi golda ją jednak rezygnuje nie będę płacił 2 razy skoro brat ma nc +

 

@chelka1015: kpisz czy o drogę pytasz? Podobno już migrowałeś z Cyfry:

w kazdym badz razie ja mam platinum a migrowałem z optimum mam wszystkie kanały poza espn america i polsat hd jak mnie informowano dzisiaj konsultant te kanały beda po aktualizacji oprogramowania ktore ma byc przystosowane do odbioru nc+ dekoder moj to sagecom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat przeszedł do nc+ na pakiet platinum za 119 zł z cyfry ją posiadam n i dostałem list w którym oferują mi golda ją jednak rezygnuje nie będę płacił 2 razy skoro brat ma nc +

 

@chelka1015: kpisz czy o drogę pytasz? Podobno już migrowałeś z Cyfry:

w kazdym badz razie ja mam platinum a migrowałem z optimum mam wszystkie kanały poza espn america i polsat hd jak mnie informowano dzisiaj konsultant te kanały beda po aktualizacji oprogramowania ktore ma byc przystosowane do odbioru nc+ dekoder moj to sagecom

 

To się nazywa WTOPA TROLLA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj dostałem liścik z nc+. Jestem abonentem canalplus i n, w canalplus umowa do grudnia (oferta z playstation) full za 178,60, w n full bez erotyki ale z wimp za 123 zł, umowa kończy się w kwietniu. W liście zaproponowali platinium + hbo za 149 miesięcznie, no to dla mnie ok, więc dzwonię na infolinię i mówię, że chcę przyjąć tą ofertę, ale co wtedy z c+ ? Pani grzecznie do mnie, że dla mnie jest oferta all inclusive za 199 zł, plus ewentualnie multiroom z opłatą aktywacyjną za 149 zł plus 15 zł miesięcznie od dekodera, a n mogę oddać. Stwierdziłem, że przecież mam już dekoder od n i dlaczego znowu mam płacić aktywację ? Pani stwierdziła, że nic innego nie może zaproponować, ale radzi aby poczekać, może dostanę inną ofertę. Muszę wypowiedzieć n, bo będę płacił 2 abonamenty za to samo, chyba na tym polega ta elastyczna oferta, po co płacić jeden abonament, lepiej płać 2 razy za to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...