Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Zwiększenie ARPU"

 

Czyli NIE zmniejszą cen, ale będą robić wszystko aby obecni abo płacili jak najwięcej. Kto się jeszcze łudzi że dostanie Platinum za 79 zł ? ;)

 

Już kilka razy było pisanie że robią sądowanie rynku . A rynek im odpowiedział wiadomo jak . Platinum za 79 będzie spokojnie do osiągnięcia , nawet taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak do konca oczywiste.... na forach siedzi 0.5% abonentow i to My tylko narzekamy, przecietny kowalski lyknie oferte predzej czy pozniej zachecony milym glosem konsultanta albo mala sciemą i sila jego perswazji ,to nie jest tak ze 2.5 miliona jest nie zadowolonych ,nam sie tak tylko wydaje bo jestesmy w tym gronie,ja nie przewiduje zadnych obnizek malo tego beda sie trzymac twardo tych cen jeszcze dluuuugo

Tylko żeby sie nie przeliczyli. Bo jak taki kowalski sobie przeliczy ile to jest piw z bieronki to 120zl a wczesniej placil 50zl w n to nawet on zauwazy roznice. Ludzie sa glupi ale nie az tak jesli chodzi o wydawanie pieniedzy co miesiac ktorych nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizerunkowo utrata nawet nie wielkiej czesci z bazy abonentow bedzie tragedia szczegolnie po slowach iz nie oddadza zadnego abonenta. W tej chwili maja straszna prase i opinie i ciezko bedzie to zmienic. Jeszcze o ile telefonicznie moga zlapac na swoj belkot nie do konca swiadomego "Kowalskiego" tak nowe klienta przy tych cenach bedzie im bardzo ciezko pozyskac. Nie bedac teraz abonentem nc + nie kupilby nowej aktywacji. Jako abonent cyfry licze ze uda sie wytargowac cos rozsadnego. Jesli nie do bez zalu dowiedzenia. Mam apple tv jest xbmc :) nie chca moich pieniedzy trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to u nich na stronie widzieliście?ciekawe ile w tym prawdy ''Komunikat

 

2013-03-23

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą nc+ pozostaw swoje dane na stronie ncplus.pl/migracja. W związku z dużym zainteresowaniem nową ofertą czas oczekiwania na z Centrum Abonenta jest znacznie wydłużony.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam aż oni mi wypowiedzą swoją ofertę, czyli pozmieniają coś w paczce Canal+. TO wtedy nasmaruję na nich do UOKiK, RPO, KRRiT, URE i całej reszty.

 

A tak to zamierzam zostać ze swoim Canal+ Optimum HD za 62 zł do końca umowy w październiku.

 

Już się boją :jupi: Dostaniesz propozycję i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecajmy się tak tym ARPU.

Zwiększenie zysku na produkcie to przecież cel każdej firmy , nie tylko nc+

Niech sobie ARPU generują na innych.

Po to jest to forum, żeby klient był świadomy, żeby nie rzucać się na pierwsza lepszą ofertę.

Ważne, żeby nasz forumowy ARPU był niższy niż wymaksowany przeciętnego Kowalskiego.

I tak każdy wyjdzie na swoje i MY i NC+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

":a0zaomyy]A ja czekam aż oni mi wypowiedzą swoją ofertę, czyli pozmieniają coś w paczce Canal+. TO wtedy nasmaruję na nich do UOKiK, RPO, KRRiT, URE i całej reszty.

 

A tak to zamierzam zostać ze swoim Canal+ Optimum HD za 62 zł do końca umowy w październiku.

 

Już się boją :jupi: Dostaniesz propozycję i tyle

 

To zrezygnuję z piłki nożnej, bo mogę bez niej żyć i wezmę Universe+, czyli ARPU im spadnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie dałoby radę wynegocjować PLATYNĘ za 99zł. + Cinemax?

Nie chcę HBO, bo tam oprócz powtórek nic nie ma...

 

Stoję na podobnej pozycji, dla mnie akceptowalną opcją byłoby PLATINUM+ z Cinemaxem, Mezzo i Sundance HD za 99 zł.

Chociaż wiem, że tak drobiazgowe podejście to już dzielenie włosa na czworo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie dałoby radę wynegocjować PLATYNĘ za 99zł. + Cinemax?

Nie chcę HBO, bo tam oprócz powtórek nic nie ma...

 

A co i za ile do tej pory miałeś że chcesz tyle zapłacić?

 

HOLLYWOOD + HBO za 68 zł.

 

Napisałem 99 ponieważ nie dam więcej za Platyne jak 79 zł.

ew. mogę dopłacić za Cienamaxa 20 zł. ( powiedzmy, że jest to cena umowna mogą chcieć więcej albo mniej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...