Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W systemie to pojawi się 1 kwietnia, gdyż do tego czasu jestem w Cyfrze na canal+ optimum. A migracja traktowana jest jako nowa umowa

 

Mileks chciałbym ci wierzyć ale wiesz nic osobistego ale jesteś całkowicie nowy na tym forum jeśli chodzi o staż, więc poczekam na potwierdzenie od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestańcie panikować!

a co miał powiedzieć ?

że pan się nie martwi i tak zaproponujemy za pół ceny co pan chce ?!

wyślij wypowiedzenie i zmięknie im rura.

 

nie wyobrażam sobie weekendu bez dobrego meczu, ale na głowę nie upadłem! nie zjadą za Platinum do 79-89 to nie zobaczą mojej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam w Cyfrze: Kompakt + HBO + HBO GO + PVR Pace = 92 PLN miesięcznie (okres minimalny do końca czerwca)

 

Przed chwilą zadzwoniłem do nc+ z pytaniem o Universe+HBO+PVR Pace+ewentualnie Multiroom (o ile MR da się dobrać bez wymiany dekodera).

 

I czego się dowiedziałem? Mianowicie:

- nie mają dla mnie gotowej oferty

- do Universe i tak nie dotanę HBO

- jak powiedziałem, że w takim razie nie skorzystam z ich usług i nie przedłużę umowy, pan odpowiedział, że przykro mu, ale nie jest w stanie nic pomóc

 

Panu z całą pewnością będzie mniej przykro jak wyślesz wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

I za 0 zł. Dostałem Canal+silver za 69, multi cameleon - 0 zł, pace pvr - 0 zł

Lepiej zadzwoń na infolinię i się zapytaj czy na pewno.

Były przypadki oszukiwania ludzi, niedomówień.

 

Żebyś się później na rachunki nie zdziwił

właśnie na infolinii nc+ pracują oszuści ja miałem dostać Platinum +HBO za 99zł a okazało się to kłamstwem co się skapnąłem 2 godziny później

Tylko nie wiem jak mam was przestrzec skoro konsultanci po prostu kłamią (w żywe oczy) o ile tak można przez tel ja jestem zbulwersowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemie to pojawi się 1 kwietnia, gdyż do tego czasu jestem w Cyfrze na canal+ optimum. A migracja traktowana jest jako nowa umowa

 

Mileks chciałbym ci wierzyć ale wiesz nic osobistego ale jesteś całkowicie nowy na tym forum jeśli chodzi o staż, więc poczekam na potwierdzenie od innych.

 

Jasne Spoko, ale naprawdę nie mam interesu ściemniać, gdyż wielokrotnie dzięki pomocy tego forum negocjowałem dobre warunki. Na :censored: jeszcze jedna osoba potwierdziła moje warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

I za 0 zł. Dostałem Canal+silver za 69, multi cameleon - 0 zł, pace pvr - 0 zł

Lepiej zadzwoń na infolinię i się zapytaj czy na pewno.

Były przypadki oszukiwania ludzi, niedomówień.

 

Żebyś się później na rachunki nie zdziwił

właśnie na infolinii nc+ pracują oszuści ja miałem dostać Platinum +HBO za 99zł a okazało się to kłamstwem co się skapnąłem 2 godziny później

Tylko nie wiem jak mam was przestrzec skoro konsultanci po prostu kłamią (w żywe oczy) o ile tak można przez tel ja jestem zbulwersowany

 

 

To w końcu okazało się ,że za ile to masz?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z drugiej strony czy wtedy nie warto przejść do CP? za cenę Uniwersw+ jest więcej programów niż w NC+ więcej bajek więcej filmboxów dodatkowo viasaty i SCIFI ktory mają wyłaczyć. Ja jestem od poczatku abonentem N i tak w du... wydymać się nie dam.

I więcej gwarantowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o info od osób zorientowanych. Czy przy migracji jest możliwość dobrania dwóch niezależnych kart do multiroomu jeżeli teraz nie mam tej opcji? Jestem abonentem Cyfry+. Z góry dziękuję :)

 

 

Podobno musisz to zrobić przed przejściem w punkcie sprzedaży i dopiero wtedy migrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Cyfrowego Polsatu to jednak macie rację Familijny Max bije Universe+, przy umowie dla przechodzących z innych platform cena za pakiet wynosi wliczając darmowe miesiące 39 zł miesięcznie a do tego jeszcze za darmo multiroom. Universe wymięka chyba że komuś zależy na konkretnych kanałach tematycznych własnych dawnej Cyfry jak Ale Kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o info od osób zorientowanych. Czy przy migracji jest możliwość dobrania dwóch niezależnych kart do multiroomu jeżeli teraz nie mam tej opcji? Jestem abonentem Cyfry+. Z góry dziękuję :)

 

 

Podobno musisz to zrobić przed przejściem w punkcie sprzedaży i dopiero wtedy migrować.

 

U mnie będzie z tym kłopot, bo umowę mam do końca marca br., wypowiedzenie wysłane. W takiej sytuacji pewnie nie będę mógł już dobrać MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie do jasnej ciasnej znajdę zapisy w regulaminie nc+ ile kosztuje przy pakiecie silver i gold paczka C+ po 2 miesiącach . Bo czytam regulaminy i się doszukać nie mogę. Podrzućcie linka jak możecie.

 

Dokładnie o tym samym pomyślałem.

Może po 2 miesiącach one znikają i nie ma opcji ich odbioru innej niże przejście na Platinum? To by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie do jasnej ciasnej znajdę zapisy w regulaminie nc+ ile kosztuje przy pakiecie silver i gold paczka C+ po 2 miesiącach . Bo czytam regulaminy i się doszukać nie mogę. Podrzućcie linka jak możecie.

 

Nic nie kosztuje bo Ci je wyłączą :(

 

Można dokupić cyt. z Media 2: " Niestety, by o tym się przekonać trzeba poszperać w regulaminach usług, bo na stronie nie ma możliwości dokupienia"

 

 

http://media2.pl/media/101481-Canalplus ... tkowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,administratorze dlaczego kasujesz wątki w których miały być przedstawione same wynegocjowane oferty -pakiety wraz z cenami !!!!

Mamy tu ok. 150 stron a ludzie piszą o telewizorach, samochodach, reflektorach .....

Co mnie obchodzi czyjeś narzekanie i opis rozmowy z konsultantem ?

Ludzie więcej konkretów - CENA i PAKIET który dostaliście !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie do jasnej ciasnej znajdę zapisy w regulaminie nc+ ile kosztuje przy pakiecie silver i gold paczka C+ po 2 miesiącach . Bo czytam regulaminy i się doszukać nie mogę. Podrzućcie linka jak możecie.

 

Nic nie kosztuje bo Ci je wyłączą :(

 

Można dokupić cyt. z Media 2: " Niestety, by o tym się przekonać trzeba poszperać w regulaminach usług, bo na stronie nie ma możliwości dokupienia"

 

 

http://media2.pl/media/101481-Canalplus ... tkowa.html

 

No ale chyba czy wyłączają czy chcę płacić w/w kanały to pozwolą że ja o tym zadecyduję. Z drugiej strony Silver i Gold z pełnym pakietem C+ to nic innego jak pakiet platinum. Ale dalej nie doszukałem się info w regulaminie co po dwóch miesiącach. Bo przecież nie będę się opierał później na artyklule ze strony media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wątek o cenach, ale ważne jest także to, w jaki sposób daną cenę udało się uzyskać, kto miał jaką umowę przedtem, jak przebiegała rozmowa z konsultantem - to też jest ważne. Zakładanie nowych wątków nic tu nie pomoże, tylko wprowadza bałagan.

Dzisiaj nikt nic nie dostanie, bo jest niedziela - dzień wolny od pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...