Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale spekulujecie

Zwracam się z pytaniem do abonentów c+ którzy mają canal +

Czy będziecie migrować ?

bo ja nie

 

Też się zastanawiam, przemigruję tylko gdy w ramach tej samej kasy będę miał więcej interesujących mnie kanałów, ale w to nie wierzę.

 

A tak w ogóle to mnie dziwi to podniecanie fuzją i wyczekiwanie na informacje.

Wybór zapewne będzie niewielki, przejść do nowej platformy, albo do końca umowy zostać na starych zasadach.

Czyli, albo się zgodzimy na ich ofertę, albo nie. A sam fuzja nie jest po to żeby uszczęśliwić klientów, tylko po to żeby zaoszczędzić kasę.

Już zwolnili 300 osób po fuzji a pozostałym obniżają pensje (tym z "C+" do poziomu tych z "n").

Sądzę więc że wszystkie zmiany programowe będą podporządkowane ograniczeniom kosztów i maksymalizacji zysków.

Nie łudzę się więc, że na nowej platformie dostaniemy coś więcej za te same pieniądze które płaciliśmy do tej pory.

Tym bardziej że wybór na rynku będzie niewielki - CP vs. nC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Oj ta Pani w Ełku wie tyle o starcie nc+ co My czyli nic ... Tak w tym tygodniu startuje nc+, a konferencja dopiero 18 czy 19 marca hehe ... Poza tym z tego co już wiadomo, to i abonenci Cyfry jak i N-ki będą mogli odbierać nc+ na swoim sprzęcie na, swoich dekoderach, tak wynikało z rozmowy przedstawicieli nc+ w TVN ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, dziś w Rzeszowie udało mi się zobaczyć w końcu nowe ulotki. Tak, tak mają je od środy ale schowane do piątku 15go bo wówczas będzie oficjalny start nc+. Ulotke widziałem dokładnie, w kolorach pstrokatych jak ich nowe logo. Wielki start na 2 tygodnie przed Świętami. Do rzeczy:

-będą niestety aż 3 opcje premium ( brązowa59, srebrna79 oraz złota99) + dodatkowo HBO 25pln

-nsporthd? nie ma na ulotce, jest sport+newsHD w opcji brązowej

-npremium? Nie ma czegoś takiego a są:

canal+family, canal+film, canal+film2, canal+sport, canal+sport2,canal+weekend! Tez mi sie nie podoba family, pewnie samo łapu capu i seriale ITI! Weekend przetrwał!

Lista kanałów:

tvp1hd

tvp2 hd

tvphd

polsathd

tvnhd

tvn24hd

tvn7hd

tvnturbo

tvnstyle

kuchnia

domo

bajki

przerwa...

canalyplus

hbo

itd

Kupa kanałów sd ale nawet nie patrzyłem bo takich nie ogladam.

 

żadnych nowych kanałów hd nie zauważyłem, nie ma travel niestety w hd, jest głupi discovery a nie ma tlc hd.

W zasadzie gość specjalnie tego nie ukrywał, mówi że praktycznie mało kto pyta, mało kogo to interesuje ale pytają ludzie o żuzel, wiadomo u nas jezdzi Nicki!

 

Podnieta jest tylko tu na forum, przecietny widz c+ czy enki ma to daleko i głeboko.

Jak cos to pytajcie. odpowiem

 

edit: tunery wszystkie oprócz monstera 1Tb w cenach 99PLN, 199PLN bez opłat miesiecznych. Zadnych nowych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłam. Ulotek jeszcze nie ma. Punkty zawsze najwcześniej dostawały ulotki w dniu startu promocji. W tym przypadku sądzę, że będą najwcześniej na dzień przed startem oferty.

Poza tym skąd znasz listę kanałów, skoro na ulotkach zawsze są pakiety a lista kanałów nie?

Poza tym co to za start w piątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak piszemy kto i pod jakim warunkiem przejdzie z cyfry do nc+....to powiem tylko od siebie...mój jedyny najważniejszy warunek to multiroom w dotychczasowej formie...czyli dwie niezależne karty (pewnie wiadomo dlaczego) :)...a nowe ceny,pakiety itd schodzą na dalszy plan....bo cóż oni mogą nowego wymyśleć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tych 3 opcji jest opcja start+, podstawowe bez premium, wiec bez canal+ za 29,90 ale ze wszystkimi nat geo, bbc, discovery itd. ale bez eurosportu 1/2

Brazowy59 z wiekszoscia nat geo ale bez bbc i eurosportu z tego co pamietam, pomieszane sa jak i teraz. Im wyzszy pakiet tym wiecej kanałów jak i teraz.

 

Na ulotkach jest pełna lista kanałów wraz z nuemrami i serwisami w tym youtube i inne usługi. Ulotka ma 2 strony. Ponizej 29,90 nic nie ma.

 

Nie dał mi tej ulotki tylko pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz tych 3 opcji jest opcja start+, podstawowe bez premium, wiec bez canal+ za 29,90 ale ze wszystkimi nat geo, bbc, discovery itd. ale bez eurosportu 1/2

Brazowy59 z wiekszoscia nat geo ale bez bbc i eurosportu z tego co pamietam, pomieszane sa jak i teraz. Im wyzszy pakiet tym wiecej kanałów jak i teraz.

 

Na ulotkach jest pełna lista kanałów wraz z nuemrami i serwisami w tym youtube i inne usługi. Ulotka ma 2 strony. Ponizej 29,90 nic nie ma.

 

Nie dał mi tej ulotki tylko pokazał.

 

Przeczytaj się jeszcze raz ;) Piszesz, że pakiet jakiś tam jest z BBC, Discovery i Nat Geo. Wyszy pakiet z kolei z większością nat geo, ale bez BBC i Eurosportu.

A potem piszesz czym większy pakiet tym więcej kanałów.

 

To jakim cudem podałeś pakiet a niższy, potem pakiet b wyższy i w tym pakiecie b nie ma programów niektórych z pakietu a? :)

 

Pomyśl to co napisałeś :) Ludzie jeszcze potrafią czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, dziś w Rzeszowie udało mi się zobaczyć w końcu nowe ulotki. Tak, tak mają je od środy ale schowane do piątku 15go bo wówczas będzie oficjalny start nc+. Ulotke widziałem dokładnie, w kolorach pstrokatych jak ich nowe logo. Wielki start na 2 tygodnie przed Świętami. Do rzeczy:

-będą niestety aż 3 opcje premium ( brązowa59, srebrna79 oraz złota99) + dodatkowo HBO 25pln

-nsporthd? nie ma na ulotce, jest sport+newsHD w opcji brązowej

-npremium? Nie ma czegoś takiego a są:

canal+family, canal+film, canal+film2, canal+sport, canal+sport2,canal+weekend! Tez mi sie nie podoba family, pewnie samo łapu capu i seriale ITI! Weekend przetrwał!

Lista kanałów:

tvp1hd

tvp2 hd

tvphd

polsathd

tvnhd

tvn24hd

tvn7hd

tvnturbo

tvnstyle

kuchnia

domo

bajki

przerwa...

canalyplus

hbo

itd

Kupa kanałów sd ale nawet nie patrzyłem bo takich nie ogladam.

 

żadnych nowych kanałów hd nie zauważyłem, nie ma travel niestety w hd, jest głupi discovery a nie ma tlc hd.

W zasadzie gość specjalnie tego nie ukrywał, mówi że praktycznie mało kto pyta, mało kogo to interesuje ale pytają ludzie o żuzel, wiadomo u nas jezdzi Nicki!

 

Podnieta jest tylko tu na forum, przecietny widz c+ czy enki ma to daleko i głeboko.

Jak cos to pytajcie. odpowiem

 

edit: tunery wszystkie oprócz monstera 1Tb w cenach 99PLN, 199PLN bez opłat miesiecznych. Zadnych nowych nie ma.

 

 

 

Moderator powinien CI dojeXXX bana za podżeganie do kolejnych pytań bałaganu o ULOTKI !!!

 

widziałeś POKAZ , rozumiesz słowo pokaz ?? chyba nie , to nie pisz to oczym bylo pisane zanim modek usunal poprzednie 200 stron bełkotu

PRZYPOMNE widziales pokaz UDOWODNIJ , nie to lepiej stad OUT

bo przez Ciebie robi sie syf i zaraz zaczna pytac a co w jakim pakiecie a to tamto

 

 

Jesli udowodnisz , PRZEPROSZE CIE TU OFICJALNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...