Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeśli właśnie przedłużyłem canal+ optimum hd i hd promo to znaczy ze jak pozmieniaja te kanały to jakie bede z tego miał? Bo na logikę wszystkie canal+ powinienem mieć skoro teraz mam je wszystkie (nazwy sie nie liczą).

 

Prawdopodobnie tak, jeśli zrobią zmiany zgodnie z tabelką. Zresztą te zmiany tez są robione pod kablówki. Praktycznie w każdej kablówce jest pakiet Canal+. Więc zmiana "kosmetyczna" kanałów (np. z 3D na HD) nie będzie kłopotliwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o likwidację nPremium to Partyline "n" jest zupełnie zdezorientowane. konsultant powiedział, że 'nic nie wie o likwidacji nPremium' a jesli mam to w pakiecie to do końca umowy będę to miał

 

Dziwi Ciebie to? Typowo to takie usługi zleca się zewnętrznej firmie specjalizującej się w usługach call-center. Takie to ostatnio modne i nazywa outsourcing. Zatrudnieni ludzie w call-center mają podane procedury wg których mają rozmawiać. Mają za dużo nie wiedzieć by nie wdawać się w dyskusje - rozmowa ma być krótka bo długa itd to po "kieszeni bije". Jak im nikt nie powie jak mają odpowiadać to nie odpowiedzą bo niby skąd mają wiedzieć.

 

Oczywiście te zatrudnione w call-center osoby mają dostęp do portalu z informacjami o abonencie, jego płatnościach, zaleganiu - taki odpowiednik funkcjonalny ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa jakieś jaja z tymi kanałami bajkowymi zamiast nPremium?

 

A także z tym Canal+ SD? Przecież jak zapowiadali władze nc+ chcą przejść na HD ok. Ci którzy mają umowy w N i C+ moga pozostać ok. Powstaje nc+ tak? Więc jaki grzyb znowu robić Canal+ SD?:)

Ich jedno zdanie wyklucza drugie. Czyli wczoraj mówili, że bedzie to dzisiaj powiedzieli to, a jutro powiedzą coś innego?

 

Oni naprawdę nie mają pojęcia jak to wszystko poukładać :) Co za syf... mieli ponad rok czasu na to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa jakieś jaja z tymi kanałami bajkowymi zamiast nPremium?

 

Booooże. przeciez nikt nie powiedział, że w zamian za nPremium 4 otrzymasz MiniMini+ HD. Po prostu w dniu zakończenia nadawania nPremium, w miejscu na satelicie pojawi się MiniMini+. Ale to nie oznacza, że otrzymasz.

 

A także z tym Canal+ SD? Przecież jak zapowiadali władze nc+ chcą przejść na HD ok. Ci którzy mają umowy w N i C+ moga pozostać ok. Powstaje nc+ tak? Więc jaki grzyb znowu robić Canal+ SD?:)

 

Z tabelki wynika, że w zamian za Cana+ 3D pojawi się jakiś nowy kanał Canal+ HD. Więc aby był dostępny dla wszystkich, także dla tych z dekoderami SD, musi miec swój odpowiednik SD. Reasumując. Dzisiaj pakiet Canal+ to 5 kanałów SD i HD + 3D. A będzie 6 kanałów HD i SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o likwidację nPremium to Partyline "n" jest zupełnie zdezorientowane. konsultant powiedział, że 'nic nie wie o likwidacji nPremium' a jesli mam to w pakiecie to do końca umowy będę to miał

I wcale nie jest powiedziane że nie mówił prawdy. Z faktu umieszczenia dwóch bajkowych kanałów na tych samych transponderach co nPremium 3 i 4 wcale nie wynika że te kanały znikają.

BTW, albo kingofsat kłamie albo tabelka w artykule na satkurier jest zmanipulowana - kanały bajkowe mają się pojawic wg tabelki na SID 15209 i 15035 a nPremium z tych transponderów mają SID 15201 i 15034. Szkoda że nie został zacytowany w całości komunikat bo samo omówienie jest napisane w taki sposób że trudno stwierdzić co wynika wprost z tego dokumentu a co jest interpretacją, domysłem lub wnioskiem opisującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - zaraz poleci komunikat na satkurier.pl.

 

nPremium 3 - Teletoon+ HD

nPremium 4 - MiniMini+ HD

 

Zmiana od 4 kwietnia.

 

Po tym poście człowiek rozumie na trzeźwo, że nPremium 3 znika i powstaje Teletoon+ HD. Czemu nPremium znika? Bo jak wiemy na SK też ta informacja została podana, że z 4 kwietnia.

Skoro admin tego forum napisał tamto o zniknięciu nPremium i teraz cztmś takim jak wyżej to można stwierdzić, że nPremium znika i powsaje kanał dla dzieci.

 

Tu nie trzeba ani mądrości, ani inteligencji by się domyślić. Albo specjalnie autor napisał tak by wprowadzić zamęt, albo to jednak będzie bolesna prawda.

Nie napisał jedynie "zostanie zastępiony". A "-" może kojarzyć się dla każdego właśnie z tym, że nPremium zastępiony będzie MiniMini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A także z tym Canal+ SD? Przecież jak zapowiadali władze nc+ chcą przejść na HD ok. Ci którzy mają umowy w N i C+ moga pozostać ok. Powstaje nc+ tak? Więc jaki grzyb znowu robić Canal+ SD?:)

Bo mogą przejść ze swoim sprzętem. Również ze sprzętem SD. Trudno pojąc prawdę oczywistą?

 

Ich jedno zdanie wyklucza drugie.

Nie wyklucza. Nikt nie będzie przeprowadzał kilku zmian jednocześnie - chyba że samobójca. Paniał?

Najpierw uruchomią nowe kanały, niektóre skasują zreorganizują obłożenie transponderów i uruchomią sprzedaż nowej platformy. Jak to się ustabilizuje to wtedy mogą zrobić kolejne ruchy jak migracja SD do HD, zmiany w kodowaniu. Takie trudne do zrozumienia?

 

Uwaga - zaraz poleci komunikat na satkurier.pl.

Po tym poście człowiek rozumie na trzeźwo, że nPremium 3 znika i powstaje Teletoon+ HD.

Nie, po takim poście to czeka się na ten zapowiedziany komunikat i co najważniejsze czyta się go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - zaraz poleci komunikat na satkurier.pl.

 

nPremium 3 - Teletoon+ HD

nPremium 4 - MiniMini+ HD

 

Zmiana od 4 kwietnia.

 

Po tym poście człowiek rozumie na trzeźwo, że nPremium 3 znika i powstaje Teletoon+ HD. Czemu nPremium znika? Bo jak wiemy na SK też ta informacja została podana, że z 4 kwietnia.

Skoro admin tego forum napisał tamto o zniknięciu nPremium i teraz cztmś takim jak wyżej to można stwierdzić, że nPremium znika i powsaje kanał dla dzieci.

 

Tu nie trzeba ani mądrości, ani inteligencji by się domyślić. Albo specjalnie autor napisał tak by wprowadzić zamęt, albo to jednak będzie bolesna prawda.

Nie napisał jedynie "zostanie zastępiony". A "-" może kojarzyć się dla każdego właśnie z tym, że nPremium zastępiony będzie MiniMini

 

Jaki ma sens ZASTĘPOWANIE kanału przez inny istniejący już o INNEJ treści , dostępny na INNYM transponderze będącym w posiadaniu właściciela OBU kanałów???

 

Innymi słowy: co to za interes przenieść kanał TELETOON+ HD w miejsce nPremium 3 HD. A co zamiast TELETOON+ HD? Równie dobrze mozna zlikwidować nPremium 3 HD i dac w miejsce jego coś nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem o rezygnacji z npremium.Ale osobiscie nie spodziewałem się takich cyrków.To co chodziło Po APS w mojej okolicy dotyczyło zastapienia kanałami premium z c+ w głownej mierze...A nie zastąpienie filmowych kanałow pakietem za 10zł czy 20 kanałow które całkowicie różną się tematyką od obecnych.Jednym słowem i pracownicy APSów są w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaspian0007 - pracownicy APS'ów są w szoku czy dzieci neo - trolle?

Ktoś to choć tylko minimalnie się interesuje TV Sat nie wypisywałby i nie wygadywałby by głupot nie przeczytawszy nawet tego komunikatu.

6 Kanałów C+ - 6 Pełnych (bo obecnie dwa C+ nadają sporadycznie) - czyli mix obecnego C+ i nPremium + nSport.

A to że przenoszą jakieś kanały na zwolnione miejsce po usuwanych to zupełnie inna bajka. No ale poprawniej by było by się ten transponder "nudził".

 

 

Taki wierszyk dedykuję - tym krzykaczom nadającym non-stop "zamiast filmów bajki":

 

Kiedy życie Ci zbrzydnie a świat stanie się piekłem

wsadź łeb do sedesu i p********j się deklem.

A jak to nie pomoże na Twoją bolączkę

wsadź jeszcze go głębiej i pociągnij za rączkę.

 

Admina przepraszam za ten wierszyk ale nie mogłem się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to by najbardziej zdenerwowało , gdyby nastąpiła zmiana opcji multiroom w nc+. Ten system z c+ jest dla mnie fantastyczny, mam 2 dekodery od cyfry - jeden wypożyczony pvr a drugi kupiony na własność zwykły sd - i aktualne rozwiązanie jest dla mnie rewelacyjne. Mam jedną instalację satelitarną w mieszkaniu, a drugą w domku weekendowym - posiadam 2 karty i jedna świeci w mieszkaniu a druga w dekoderze sd.I jest fajnie. Natomiast zmiana na jakieś multiroom z łączeniem kablem, wi-fi czy innym sposobem w nc+ byłby dla mnie ogromnym utrudnieniem. Mam nadzieję, że zostanie rozwiązanie z cyfry - ja tam wcale nie muszę przechodzić do nc+ na turbodekoder - mi ten pvr pace wystarczy, od przeszło 3 lat się z nim bujam to się przyzwyczaiłem do jego ułomności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma sens ZASTĘPOWANIE kanału przez inny istniejący już o INNEJ treści , dostępny na INNYM transponderze będącym w posiadaniu właściciela OBU kanałów???

 

Innymi słowy: co to za interes przenieść kanał TELETOON+ HD w miejsce nPremium 3 HD. A co zamiast TELETOON+ HD? Równie dobrze mozna zlikwidować nPremium 3 HD i dac w miejsce jego coś nowego

 

Ma, docelowo zwiększysz przepustowość transpondera dla kanałów które tam będą. A tu dwa pasma HD się zwalniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pracownicy znajomy z APS N też nie był zadowolony...

kinioo ale ty z kolegą to macie w tych APSach praktyki z zawodówki, prawda ? Bo nie wierzę żeby prawdziwi pracownicy APS mieli takie problemy ze zrozumieniem prostego komunikatu na stronie www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, albo kingofsat kłamie albo tabelka w artykule na satkurier jest zmanipulowana - kanały bajkowe mają się pojawic wg tabelki na SID 15209 i 15035 a nPremium z tych transponderów mają SID 15201 i 15034. Szkoda że nie został zacytowany w całości komunikat bo samo omówienie jest napisane w taki sposób że trudno stwierdzić co wynika wprost z tego dokumentu a co jest interpretacją, domysłem lub wnioskiem opisującego.

 

Nie jest zmanipulowana i nic nie jest ukryte. A jak już jesteś na kingofsat to racz zajrzyć na tp 11411. Co widzisz - duble kanałów tematycznych Cyfry+. Te drugie to kopie dla kablówek (mają np inne EPG!).

I to jest dokładnie to samo. Info jest dla kablówek więcej podano wartości SID kopii kanałów dla nich a nie wartości SID kopii dla abonentów platformy.

Tak trudno to zrozumieć?

 

P.S.

11258:

Będzie Teletoon+ HD z SID obecnego kanału nPremium3 czyli SID=15201 i ten SID będzie dla temrinali platform N, Cyfra+ i NC+

oraz kopia Teletoon+ HD (te same PID'y video i audo ale np. inne EPG!!!) z SID=15209 dla kablówek (tak jak to ma miejsce na 11411)

11449:

Będzie Minimini+ HD z SID obecnego kanału nPremium4 czyli SID=15031 i ten SID będzie dla temrinali platform N, Cyfra+ i NC+

oraz kopia Minimini+ HD (te same PID'y video i audio ale np. inne EPG!!!) z SID=15035 dla kablówek (tak jak to ma miejsce na 11411)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muza_tv

 

to jak canal+ 3d juz go nie bedzie? wogule tresci 3d? czy jak to rozumiec? jak tak to w tym samym dniu jak takie info dadza rozwiazuje umowe i niech mi nie probuja wciskac kitu ze sie nie da, ze jakas kara, bo ja pod ten kanal kupowalem tv 3d ku...wa

 

Zapewne Canal+ 3D zmienią w kanał HD. Ale treści 3D będą nadawane, w mieszane w ramówkę. Tak jak to było w nPremium czy też TVP HD. Nie ma sensu blokować całego pasma, tylko na same powtórki 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zrozumiałem znika npremium dają gnioty z cyfry+ nie ma mowy o zmianie na kanały C+ tak jak była mowa na szkoleniu...A że zmieni sie tp czy inne parametry nadawania nie ma nic do rzeczy bo jak by nie patrzeć giną kanały Npremium.W ich miejsce zrozumieć można ze wchodza te z cyfry+ ale nie ma jasno że pakiet prremium c+...Tu jest w newsie tylko mowa o zastąpieniu parametrów.Nie jest nic jasno sprecyzowane;) A analiza tekstu zalezy od tego jak na niego spojrzeć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak canal+ 3d juz go nie bedzie? wogule tresci 3d? czy jak to rozumiec? jak tak to w tym samym dniu jak takie info dadza rozwiazuje umowe i niech mi nie probuja wciskac kitu ze sie nie da, ze jakas kara, bo ja pod ten kanal kupowalem tv 3d ku...wa

 

Kolejne dziecko neo niepotrafiące czytać. Neoanalfabetyzm się szerzy w Polsce.

 

Masz dwa kanały jak Canal+ 3D i Canal+ Weekend, które nadają sporadycznie (pierwszy mniej więcej 2-3 godziny dzienne a drugi tyko w weekendy).

Tak trudno domyślić się że można te dwa połączyć w jeden i jeszcze zostanie sporo czasu antenowego do wykorzystania.

A może trzeba doktoratu i habilitacji by móc to ogarnąć? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W newsie SK jest to tak opisane jak by po wyłączeniu paczki npremium zrobieniu zmian w postaci zmian na tp. Abonenci mający Npremium zyskali tylko dostep do minini itd...Nie ma mowy o tym że to tylko zmiana tp a nie że w zastępstwie sa kanały dla nkowiczów.Bo wg tego co wiem Posiadasz Npremium masz zyskac możliwość zakupu odnowionej paczki C+ czyli tej która powstanie po wyłączeniu i przeniesieniu praw z Npremium do C+....Czyli z newsa SK mogę mylnie zrozumiec że mając Npremium zyskam zamiast niego kanały z cyfry+ za 9,90 czy ile tam npremium wart....A to napewno będzie jeszcze inaczej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja pisałem że będą zastąpione nfilmy kanałami z cyfry+?? tym minimini itd? Ludzie chodzi mi o to że czytając ten news co niektórzy własnie tak będą myśleć....Wstępnie sam tak pomyslałem po czytaniu tego co sk napisał:) Wg tego co ja wiem Nfilm owszem znika ale wjego miejsce włazi nowa oferta premium w postaci odnowionego C+....a nie te kanały.To jest tylko opis zmian na tp obsadzenia tp...A nie zmiana na te kanały:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...