Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje z powyższego pisarstwa, że nic nie przeciekło ani nie zaciekło w sposób taki, aby odwzorowała się rzeczywistość, która lada chwila zaistnieje?!

A nuż ktoś się przebije.

- kto ma Cyfrę+, to ją dalej ma

- kto ma N, to ją dalej ma

- zostaje nc+, która jest nową ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wczoraj już pisałem, że dzisiaj nie nastąpi żaden start nc+ ani 4, 8 czy 15 marca, to niektórzy piszą, że bzdury piszę itd. Nie wiem po co piszecie i ludzi w błąd wprowadzacie o starcie nc+ już za chwile za momencik itd. Niezła ściema dla laików ... Potwierdzone ze źródła "firmowego" na pewno żaden start nowej nc+ nie nastąpi w pierwszej połowie marca br. Więc nie piszcie bzdur, bo święta się zbliżają to muszą wystartować, bo promocja itp. Nic podobnego ... Przecież NC+ informowało już dawno temu że oficjalny start wiosną, a może to nastąpić na przełomie nawet kwietnia lub nawet maja br ... Nawet jeszcze wszyscy z punktów nie są przeszkoleni a "Wy" już chcecie aby włączono nowe kanały z nowymi pakietami ... Cierpliwości cierpliwości ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli umowa na okres promocyjny kończy mi się w marcu a ja nie chcę jej przedłużyć na okres bezterminowy ponieważ rośnie znacznie koszt pakietu i będzie mnie obowiązywał 3-miesięczny okres wypowiedzenia umowy?Będę miał problem jeżeli NC+ nie wystartuje w miarę szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli umowa na okres promocyjny kończy mi się w marcu a ja nie chcę jej przedłużyć na okres bezterminowy ponieważ rośnie znacznie koszt pakietu i będzie mnie obowiązywał 3-miesięczny okres wypowiedzenia umowy?Będę miał problem jeżeli NC+ nie wystartuje w miarę szybko.

To zadzwonią.

Porozmawiają...

Zachęcą...

Poproszą?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, moja prośba o dołączenie kanałów nSport HD i MGM HD również została zaakceptowana.

 

 

Również wysłałem podobnego maila i czekam. Swoją drogą na prawdę niezły bałagan muszą tam mieć, bo jednego dnia mówią tak, drugiego nie, a trzeciego już w ogóle co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, standardowo tak jest. Ale ja w połowie stycznia wysłałem już wypowiedzenie umowy. Jak już wspominałem, umowę mam do końca marca br. Jak dotąd, nie miałem żadnego kontaktu ze strony CYFRY+ w sprawie przedłużenia umowy. Czekałem tak cierpliwie przez ten cały czas, czekałem, aż tu nagle wczoraj czytam, że CYFRA+ wstrzymała przedłużanie umów. :shock:

Dlatego też obawiam się, że jeśli nc+ nie wystartuje w marcu to będę "w kropce". Bo ani nie przedłużę już umowy z CYFRĄ+, ani też nie zmigruję już do nc+ jako obecny abonent CYFRY+, gdy w chwili startu nc+ moja umowa będzie już rozwiązana. :?:/ Co prawda zawsze można podpisać nową umowę z nc+ jako już nowy abonent, ale wtedy może okazać się, że będzie problem odnośnie dalszego korzystania tylko z samej karty we własnym, niezależnym tunerze... :roll:

 

No umowa wygaśnie z dniem 31 marca. Wysłałeś wypowiedzenie, więc zrobią jak sobie zażyczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w APS w Krakowie, uzyskałem informację od sprzedawcy, że przy migracji do nc+, konieczny będzie zwrot sprzętu Cyfry+ i odbiór dekodera nc+. Oczywiście multiroom tylko i wyłącznie na zasadzie znanej z n. Od razu zaznaczam, że dzieląc się tą wiadomością, mam nadzieję że się nie sprawdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość zawierania nowych umów i przedłużania obecnych zostanie wznowiona już po wprowadzeniu nowej oferty nc+. Co do tego nikt nie ma chyba wątpliwości.

A jeżeli tak, to jak wyobrażacie sobie start nowej platformy w kwietniu? Że niby przez miesiąc Cyfra+ nie będzie zawierać nowych umów i oleje także tych, którym obecnie kończą się umowy? Przecież to niemożliwe, to byłyby gigantyczne straty dla platformy, a jak wiemy konkurencja nie śpi i Cyfrowy Polsat lubi kusić nowych Klientów, po czym wiązać ich ze sobą na długie miesiące...

Także nowa oferta w marcu na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wiem to wiem i wiem na co sie zdecyduje w nowej platformie, wiem z czego bede korzystac ile chce wydac i jaki miec sprzet w NC+ dlatego sie nie spinam , i nie pisze za duzo info ktore ja wiem ze sa pewne ktore mi udzielono stad ten brak stresu u mnie :) i tyle w temacie maniaki tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...