Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma być z aktywacją jak już aktywację miałeś. Nie siej paniki. Migrujący na ich sprzęcie nic nie płacą.

Gdzie jest napisane, że koszt aktywacji w nowej platformie NC+ będzie dla dotychczasowych klientów obu platform równy 0 zł?

 

Wkurzające są niedopowiedzenia.

Realnie płaciłem 69 zł. Propozycję dostałem Silver 22 za 69 zł. Na pierwszy rzut oka cena bez zmian. Co z multiroomem?

Co z wynajęciem dekoderów?

Co z aktywacją?

 

Zawartość Silver 22 jest gorsza niż to co miałem w n. Czyli cena jeszcze powinna być niższa niż płacę w n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozmawiałem z konsultantem,wyjasnił mi,że od 5.04.13. będziemy mieć dostęp do całej oferty pakietu platyny ,nie tylko canal+.oprócz opcji dodatkowych.a ja myślałem wcześniej,że promocyjnie chodziło tylko o canal+.

 

troche nie na temat

tak jak Ci obiecałem - opinia o media BOX-ie

PLUSY

- świetna reakcja na pilota

- wyświetlacz rewelcia w nocy nie oślepia a w słoneczne dni jest super widoczny

- zarąbiste menu - proste , intuicyjne , czytelne

- możliwość ustawienia listy wyświetlanych programów tryb tabele lub gazeta

- kanały pogrupowane tematycznie

- fajnie wyprofilowany pilot

 

 

MINUSY

- przy włączonym dekoderze brak diody sygnalizującej nagrywanie

- jak długo jest włączony to śmierdzi "nowością " czyt. plastikiem , czuć z 2 metrów

- na pilocie przycisk "BACK" jest za blisko przycisku " strzałka w dół"

- slot na kartę abonencką z boku ( mnie to akurat przeszkadza) a dla innych może być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolega jako minus wymienia: "- slot na kartę abonencką z boku ( mnie to akurat przeszkadza) a dla innych może być OK" a ciekawy minus, gdyby jeszcze kartę trzeba było wyciągać itp. to rozumiem. ale w sytuacji, gdzie ja w sowim Turbo przez cały okres umowy nawet nie otwierałem klapki gdzie jest karta to ciekaw jest co ci przeszkadza, że wejscie karty jest z boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jako minus wymienia: "- slot na kartę abonencką z boku ( mnie to akurat przeszkadza) a dla innych może być OK" a ciekawy minus, gdyby jeszcze kartę trzeba było wyciągać itp. to rozumiem. ale w sytuacji, gdzie ja w sowim Turbo przez cały okres umowy nawet nie otwierałem klapki gdzie jest karta to ciekaw jest co ci przeszkadza, że wejscie karty jest z boku?

 

 

przez tydzień "walcze" o uruchomienie MR na dodatkowych dekoderach podczas rozmowy z konsultantem mniej więcej 2 - 3 razy każą mi robić "twardy reset" i wtedy muszę wyciagać dekoder z półki....bo nie mam dostępu do karty...a wtedy muszę odkręcać oba kable antenowe.......niestety

......do dnia dzisiejszego MR nadal nie działa....a wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przecież MR w N i NC+ jest taki bezproblemowy i banalny w użyciu.... Nie raz jak psioczyłem to zaraz znaleźli się specjaliści którym się udało i od roku się do tego nie dotykali... Fart to trzeba mieć ( żeby to działało bezproblemowo )

 

100% racji już mnie kur...a bierze na ten MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis juz jest 2 kwietnia. Na ostatniej fakturze z Ntv w marcu byla wyraźna informacja o wyłączeniu od 1 kwietnia kilku kanałów. Co ciekawe wyłaczono tylko ok polowy z nich. Np niema Sportklub czy Universal ale pozostał Fightbox i ESPN America pomimo zapowiedzi ich wyłaczenia.

Czyli Nka nie robi tego co sama wypisuje. :D

Ciekawe co bedzie z tymi którzy wypowiedzieli jeśliby przywrócili te kanały bo znika powód do wypowiedzenia. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mówił, że wyłączą teraz dwa podane przez Ciebie kanały? Pomyliłeś nazwy ;-) Co mieli wyłączyć, wyłączyli.

Mam na fakturze napisane o wylaczeniu m.in ESPN America i religia tv (te pamietam) a dziś rano na 100% były. Dlatego pytam czy macie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...