Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Universe + Canal+ wszystkie bez VOD, net+ powinny kosztować 79 zł. A comfort+ z 59 lub 69 zł.

79 za Comfort + Canal+ to za dużo.

Rozdział II. Postanowienia Szczegółowe

1. Korzystanie z Pakietu CANAL+ Comfort jest możliwe tylko w ramach ofert Dostawcy usług przewidujących taką możliwość w tym na

zasadach określonych w Warunkach Promocji.

2. Abonent korzystający z Pakietu CANAL+ Comfort nie ma możliwości korzystania z Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum chyba, że Warunki Promocji

stanowią inaczej.

3. Abonent korzystający z Pakietu CANAL+ Comfort nie ma możliwości korzystania z Kolekcji VOD+ Seriale+ świadczonej na warunkach

określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Kolekcji VOD+ Seriale+ chyba, że Warunki Promocji stanowią inaczej.

4. Abonent korzystający z Pakietu CANAL+ Comfort nie ma możliwości korzystania z Kolekcji VOD+ PictureBox świadczonej na warunkach

określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Kolekcji VOD+ PictureBox chyba, że Warunki Promocji stanowią inaczej.

5. Abonent korzystający z Pakietu CANAL+ Comfort nie ma możliwości korzystania z Kolekcji VOD+ Prapremiery.TVP świadczonej na

warunkach określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Kolekcji VOD+ Prapremiery.TVP chyba, że Warunki Promocji stanowią

inaczej.

6. Abonent korzystający z Pakietu CANAL+ Comfort nie ma możliwości korzystania z Kolekcji VOD+ Fun VOD+ świadczonej na

warunkach

 

Brawo, w koncu wywalili ten szmelc, ale cena za duża. Universe+ i Canal+ powinny kosztować max 79 zł. Nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide zlozyc oswiadcznie rozwiazania umowy w aps i sie pozegnam z ta chora telewizja

Chora, nie chora, ale rezygnację możesz jedynie wysłać listem poleconym na adres, który pojawiał sie juz wielokrotnie. W żadnym APS nie przyjmą Tobie rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozmawiałem z konsultantem,wyjasnił mi,że od 5.04.13. będziemy mieć dostęp do całej oferty pakietu platyny ,nie tylko canal+.oprócz opcji dodatkowych.a ja myślałem wcześniej,że promocyjnie chodziło tylko o canal+.

 

z informacji medialnych też to tak zrozumiałem że chodzi o cały pakiet platinum...może ktoś to tak na 100% wyjaśnić co będziemy ogladać po 5.04?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili już pakiet CANAL+ Comfort

Powinni zrobić jeszcze Canal+ Universe, bo wielu programów nie ma Comfort.

 

Cena dla nowych CANAL+ Comfort będzie 79 zł, dla migrujących pewnie z 69 zł.

 

Jak by zrobili Canal+ Universe dla nowych cena powinna być 89 zł, dla migrujących 79 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjma bo juz przyjmuja. w Gdansku na ulicy hallera 9 przyjmuja

 

Rezygnację z CYFRY+ też można złożyć w APS-ie, tzn. w "Centrum nc+"?

Bo czytałem tutaj na forum, że nie. Że tylko abonenci byłej n'ki mają taką możliwość. :roll:

A "Cyfrowicze" muszą nadal wysyłać wypowiedzenia pocztą listem poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide zlozyc oswiadcznie rozwiazania umowy w aps i sie pozegnam z ta chora telewizja

Chora, nie chora, ale rezygnację możesz jedynie wysłać listem poleconym na adres, który pojawiał sie juz wielokrotnie. W żadnym APS nie przyjmą Tobie rezygnacji.

Mylisz się,przyjmą w APS wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozmawiałem z konsultantem,wyjasnił mi,że od 5.04.13. będziemy mieć dostęp do całej oferty pakietu platyny ,nie tylko canal+.oprócz opcji dodatkowych.a ja myślałem wcześniej,że promocyjnie chodziło tylko o canal+.

 

z informacji medialnych też to tak zrozumiałem że chodzi o cały pakiet platinum...może ktoś to tak na 100% wyjaśnić co będziemy ogladać po 5.04?

 

wszystkie kanały,które są w platynie :), do końca czerwca w tej cenie ile płacimy dotychczas za pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozmawiałem z konsultantem,wyjasnił mi,że od 5.04.13. będziemy mieć dostęp do całej oferty pakietu platyny ,nie tylko canal+.oprócz opcji dodatkowych.a ja myślałem wcześniej,że promocyjnie chodziło tylko o canal+.

A ja jaja ,3 miechy radochy dla zachęty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili już pakiet CANAL+ Comfort

 

muszą jeszcze popracować nad regulaminem pakietu Comfort+, bo w zapisie jest, że nie można uzywac z opcją dodatkowa Canal+ Platinum.

 

jesli dodadza jeszcze CANAL+ Universe to jestesmy prawie w domu ;)

ale znajac ich to do tego nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Universe na cały okres powinien kosztować max 79 zł.

Za głupie ochłapy każą Ci dodatkowo płacić. Ludzie brali za 99 zł Canal+ Platinum wraz z tymi ochłapami, typu VOD, Seriale+, itd. Gdyby nie to to max 79 zł i jesteśmy w domu.

 

W Canal+ Comfort własnie zrobili bez tego szitu, bez VOD, itd. i to jest to. Cena za Canal+ Comfort powinna być 54 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by zrobili pakiet universe z calym pakietem cyfry wtedy mieli by kazdego klienta na rynku a cp by upadl z braku klientow.albo zrobic takie pakiet za 69 zl z mozliwoascia wyboru albo uklau w strone filmu albo sportu np

universe sport -69zl z pakietem canal plus

universe film za 69 zl z filmbox itd ewentualnie z hbo albo mala doplata do ceny podstawowej i wszyscy by byli szczesliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko zapominamy o jednym...oni musza miec zysk z klienta na poziomie pewnei 15-20% minimalnie, czyli sredni rachunek klientow ma wynosic 80-90 zl a nei jak teraz 70. gdyby zrobili takie pakiety to 3/4 abonentow by je wzielo i gdzie w tym momencie ten zysk? z czysto fiannsowego punktu widzenia tego nie zrobia odrazu, moze beda proponowac cos takiego dnia 30 kiwetnia dla osob ktore zlozyly wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...