Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem juz abonentom nc+ ale nadal kibicuje wam zeby wywalczyć lepsze warunki bo na tym wszyscy skorzystają ci co migrowali i ci którzy by chcieli migrowac gdyby były ceny bardziej ludzkie i dopasowane do polskich realiów i pensji

to po co sie tam pchałes na siłe chlopie kazdy ktory tam przechodzi na pewno nie pomaga mielismy wszyscy czekac jak sie tak akzdy bedzie wyłamywał to beda z nas doic i doic pomysl zanim cos zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co mają platinum za 99zł, czy wysyłaliście wypowiedzenie czy bez wypowiedzenia tyle utargowaliście? Bo mnie z uporem maniaka wciskają za 119 i nie chcą dać ani zł mniej

bez wypowiedzenia dali mi 99

 

 

a ile płaciłeś do tej pory? Ja 105zł kompakt z canal+ i hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co mają platinum za 99zł, czy wysyłaliście wypowiedzenie czy bez wypowiedzenia tyle utargowaliście? Bo mnie z uporem maniaka wciskają za 119 i nie chcą dać ani zł mniej

bez wypowiedzenia dali mi 99

 

 

a ile płaciłeś do tej pory? Ja 105zł kompakt z canal+ i hbo

82 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz abonentom nc+ ale nadal kibicuje wam zeby wywalczyć lepsze warunki bo na tym wszyscy skorzystają ci co migrowali i ci którzy by chcieli migrowac gdyby były ceny bardziej ludzkie i dopasowane do polskich realiów i pensji

to po co sie tam pchałes na siłe chlopie kazdy ktory tam przechodzi na pewno nie pomaga mielismy wszyscy czekac jak sie tak akzdy bedzie wyłamywał to beda z nas doic i doic pomysl zanim cos zrobisz

A co ty jakimś [beep]onym mafiozą jesteś???? Chcesz dyrygować w tym biznesie to kup NC+ i daj nam pakiety za free!!!!! Póki co to nie mów nikomu co mają robić bo każdy ma swój rozum i biznes. Ceny i pakiety na pewno nie są najlepsze i najtańsze ale póki to jeszcze jest wolny kraj i nikt nikomu nie będzie niczego mógł narzucić ty bardziej Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę obecnie 101 za Canal+ Optimum z MR i PVR, a proponują Canal+ Platinum z MR za 109, nie ma znaczenia ile się płaci, dla wszystkich są takie same oferty, bardziej zależą od obecnie posiadanych pakietów a nie cennika. Cyferek - moźe Twoja propozycja zawiera HBO, bo za tyle (119) to nowi mają C+ Platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może dlatego, wydaje mi się że dla tych którzy płacili powyżej 100zł nie ma szans na platynę za 99zł, chyba że się mylę. Jeśli ktoś płacił ok 105zł i dostał platynę za 99 dajcie znać

jestem wlasnie ciekaw jak to jest .place 132zl i chcialbym sie dowiedziec czy zejda mi chociaz na 119zl.wczesniej jak dzwonilem jeszcze do c+ bo konczy mi sie umowa z koncem maja to jedyny pakiet ktory mi przyslugiwal byla full opcja a mniejszego niz mam juz nie moglem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też migrowałem z N. Propozycję -platyna na 18 m-cy w tym hbo na 6 m-cy za 99 zł wziołem i jestem zadowolony. W rozmowie z konsultantem praktycznie negocjowałem tylko dł. umowy reszta jak dla mnie była ok. Wcześniej juz pisałem że oferta powinna być trochę tańsza na ale ........... zresztą jak dla mnie nie ma alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może dlatego, wydaje mi się że dla tych którzy płacili powyżej 100zł nie ma szans na platynę za 99zł, chyba że się mylę. Jeśli ktoś płacił ok 105zł i dostał platynę za 99 dajcie znać

Ja płace 118 zł i tez mi bez wypowiedzenia proponowali za Platyne 99 zł ale odmówiłem.Czekam dalej spokojnie do końca czerwca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co mają platinum za 99zł, czy wysyłaliście wypowiedzenie czy bez wypowiedzenia tyle utargowaliście? Bo mnie z uporem maniaka wciskają za 119 i nie chcą dać ani zł mniej

bez wypowiedzenia dali mi 99[/quo

99 to dająteraz każdemu bez sciemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu. Tylko abonentom cyfry i n-kowiczom z niższymi pakietami (poniżej 99zl)

 

I jeśli dają już Platynę za 99zł to okrojoną, bez nc+Go i Seriali+ - na forum nc+ jakiś doradca pisał, że Platyna dla migrujących jest inna. Tylko brak takowej w jakimkolwiek regulaminie czy cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...