Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pojawią się opcje w systemie sprzedaży bo narazie pusto... No i myślę ze jakąś wiadomośc systemową otrzymamy.

 

A ja już tylko czekam na potwierdzenie nazw 3. segmentów tj. Canal+ Silver, Canal+ Gold i Canal+ Platinum, o których wspominałem 19 lutego, przy okazji mojej rozmowy z Konsultantką C+ i jej ofercie migracji do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię trochę temat. Wielu z nas zastanawia się nad ofertą programową nc+. Nie wydedukujemy cen - to słodka tajemnica nowej platformy, ale da się coś konkretnego powiedzieć o programach. Wystarczy podsumować istniejące pakiety z obu platform zwracając szczególną uwagę na kanały nie gwarantowane w umowach. Sam podpisywałem niedawno umowę na drugi dekoder z C+ (nie podobały mi się pogłoski o multiroomie w nc+), więc wziąłem pakiet Start HD. Ale nie o tym mowa.

Czytając uważnie listę kanałów gwarantowanych możemy zauważyć kilka istotnych braków: np. Cartoon Network, ESPN Classic, Sportclub, Orange sport, Comedy Central, TCM, Blink w pakiecie Optimum HD i porównamy to z obecną ofertą N-ki (a jeszcze lepiej z listą kanałów, które nie są gwarantowane - niestety nie znam jej), to prawdopodobna oferta programowa nowej platformy staje się dość widoczna. Wyleci kilka słabszych kanałów, być może dojdzie kilka nowych, i to wszystko... Większe zmiany tylko w kanałach Premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu czytam o tym, że CYFRA+ wstrzymała możliwość przedłużenia umowy.

Czyli co? Jeśli ktoś ma umowę do końca marca br. na wypowiedzeniu (tak jak ja) to co? Został teraz przez CYFRĘ+ ujajony? :shock:

Bo jeśli nowa platforma nie wystartuje w marcu, tylko później to co wtedy? Z końcem marca umowa z CYFRĄ+ się zakończy, karta zdeaktywuje i koniec!

I wtedy pozostanie tylko Cyfrowy Polsat! Przynajmniej dla mnie. Bo w przypadku podpisania umowy z nc+ jako nowy abonent, prawdopodobnie nie będzie już możliwości wzięcia samej karty. Ta ponoć ma być już sparowana z dekoderem. A wówczas dla mnie to lipa! Nie będe brał od nich żadnego dedykowanego dziadostwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że opcji "sama tylko karta" już nie będzie? W takim razie nc+ nie powinna pobierać dodatkowo opłat miesięcznych za wynajem dekodera ADB.

Jeśli byłoby tak, jak mówisz to by to jeszcze uszło. Karta do mojego "Ferdka", a ADB na podstawkę pod kwiatek. ;) Ale jak za ten ostatni mam jeszcze obowiązkowo bulić dodatkowo np. 20 zł albo jednorazowo np. stówę tytułem "aktywacji" to chyba faktycznie trzeba będzie się "przywitać" z CP... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - była informacja o przejęciu domeny ncplus.pl przez cyfrę - na tym forum viewtopic.php?f=174&t=29699

Z ciekawości chciałem sprawdzić czy coś się tam dzieje, a tu ... nic, po wpisaniu a tego adresu przeglądarka pokazuje jakby tego adresu w ogóle nie było.

Nie starałem się tam wchodzić wcześniej , także nie wiem czy tak było zawsze, czy to już ostatnie odliczanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o ncplus.pl

NAZWA DOMENY: ncplus.pl typ abonenta: organizacja serwery nazw: ns1.cyfraplus.pl. [91.232.176.53] ns2.cyfraplus.pl. [46.248.168.107] utworzona: 2012.01.02 11:18:11 ostatnia modyfikacja: 2013.01.29 15:52:54 koniec okresu rozliczeniowego: 2014.01.02 11:18:11

 

opcja utworzona: 2012.11.30 16:25:31 opcja wygasa: 2015.11.30 16:25:31

 

dnssec: brak

 

ABONENT: firma: CANAL+ Cyfrowy S.A. ulica: Al. gen. W. Sikorskiego 9 miasto: 02-758 Warszawa lokalizacja: PL telefon: +48.223282934 fax: +48.223282850 ostatnia modyfikacja: 2012.12.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego parowania;) dalej będziesz miał wybór;) przynajmniej mi nic nie wiadomo można będzie wziac adb boxa i karte wsadzić do swojego sprzętu..0100/1813;)

 

Tak się zastanawiam, odnośnie parowania kart... Jeśli nc+ planowałoby nawet wprowadzić parowanie, to na pewno tego nie ogłoszą na starcie, bo byłby to strzał w kolano. Najpierw trzeba "złapać" abonentów, a jak już się będzie ich miało, to można wyjechać z taką niespodzianką. Załóżmy, że teraz ktoś ma C+ i odbiera ofertę na własnym dekoderze. Jeśli dowiedziałby się, że w bliskiej perspektywie ma tylko sprzęt dedykowany, to raczej nie będzie zadowolony. Ale gdy dokona migracji na nową ofertę i będzie miał umowę czasową, np. 18 czy 12 miesięczną, to jest "uwiązany". Tak więc, jeśli nawet w kwestiach parowania kart cokolwiek byłoby już ustalone, to i tak ta wiadomość nie będzie ujawniona "niżej", bo istnieje oczywiste ryzyko, że to nie spodoba się sporej liczbie abonentów C+.

 

Oczywiście to tylko luźne rozważania - ale logicznie na to patrząc, ogłaszanie jakichkolwiek konkretów czasowych dotyczących tej sprawy byłoby zwyczajną głupotą. Złe wiadomości należy skrywać do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną nic sie nie zmienia.Więc jeśli z czasem wyleci 0100 to nie prędko..Zwłaszcza że philipsy pvr też są głownym sprzętem NC+ poza adb....a te nowe adb najpewniej mają wlaśnie 0100 albo 1813* a więc karty jak to co niektóry pisze 2systemowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007

A te karty "dwusystemowe" (Seca/Nagra - 0100/1813) będą również wydawane nowym abonentom nc+? Będą to karty już z logo nc+? I skąd w ogóle pewność, że tak będzie?

Boję się, że mojej umowy z CYFRĄ+ w obecnej formie już nie przedłużę. A nc+ do końca marca może też jeszcze nie wystartować. I w efekcie od 1 kwietnia zostanę bez sygnału. :/ I co gorsza, najprawdopodobniej stracę przez to też szansę na dalsze użytkowanie samej tylko karty w moim "Ferdku". :/

Wygląda na to, że CYFRA+ wszystkie te osoby, którym umowa kończy się właśnie w marcu br. przeznaczyła już do "odstrzału"... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom będzie na podobnej zasadzie jak w N, zakupiłem rok temu Philipsa od Cyfry za 149 zł , zaś drugi dekoder mam w dzierżawie , o ile z dzierżawionym dekoderem nie ma problemu, bo go oddam, to drugi dekoder będzie można wyrzucić czyli wyrzucam 149zł , bo z MR nie będzie najnormalniej działał , podobna sytuacja będzie u osób mających własny dekoder , a chcących mieć opcje multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem w takiej samej sytuacji jak Barti,umowa z C+ do końca marca,dawno wypowiedziana.Do poprzedniego piątku po kilka telefonów dziennie od konsultantów z C+,od soboty martwa cisza.Zniknęły także specjalne oferty w moim ICA.Muszę podjąć jakąś decyzję do końca marca,dlatego śledzę ten wątek od początku,by coś się dowiedzieć o ofercie i dacie startu NC+ i ewentualnie podpisać umowę z NC+ lub CP.Nie wydaje mi się by Cyfra+ odpuściła sobie abonentów którym kończy się umowa na czas określony w marcu.Są to przeważnie abonenci z promocji świątecznej, jest to zapewne spora grupa.Więc chyba nie będzie tak,jak tutaj piszą niektórzy,że start nowej platformy to przełom marca i kwietnia,lub nawet później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...