Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się może Panowie czy obecni abonenci którzy pozostają na swoich dekoderach cyfry+ (mam Sagemcoma HD) dostaną aktualizację oprogramowania swoich dekoderów? Chodzi mi o nową "szatę graficzną nc+" dekodera + odbieranie takich serwisów jak TVN Player które są w cenie abonamentu?

Jeśli dostaną to kiedy to nastąpi? 05.04 czy w innym terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę wróciłem :). Coś mi tu śmierdzi z Panią Beatą. Nie znęcajcie się nad nią. Nie znamy jej stanowiska odnośnie zmian jakie, być może, chciała wprowadzić, a nie dano jej. Wydaje mi się, że [beep]e wilki z ITI maczają w tym swoje śmierdzące łapki. Zauważcie, że Mońka była spoko gdy była jeszcze Cyfra+. Trochę poprzeglądałem jej dossier i ona naprawdę ma się czym pochwalić. Hmmmmm czuje tu smród kolesiów z ITI...

 

 

zgadzam się z tobą.to cwaniaczki z iti mieszają. a swoją drogą to miałem tel od nc nr 2. prpopozycja bez zmian.platyna 109zł,hbo 20 zł i MR 10.ani grosza nie zjechali po pierwszej propozycji.konsultantka zapewniła mnie,że abonenci mający w pakiecie canal,dostana go promocyjnie do końca czerwca,a może tylko do czerwca.trochę głośno tam było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... NC+ cały czas tkwi w tych stałych cenach, żadnych zmian nie widać, święta się zbliżają i jakoś nie chcą niczym przyciągnąć do siebie, a mogliby odkupić swoje winy dobrą niespodzianką świąteczną ... Te sztywne stałe ceny to ich zabiją ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą.to cwaniaczki z iti mieszają. a swoją drogą to miałem tel od nc nr 2. prpopozycja bez zmian.platyna 109zł,hbo 20 zł i MR 10.ani grosza nie zjechali po pierwszej propozycji.konsultantka zapewniła mnie,że abonenci mający w pakiecie canal,dostana go promocyjnie do końca czerwca,a może tylko do czerwca.trochę głośno tam było.

 

Ludzie, nie ośmieszajcie się już bardziej... Ja czytam takich domorosłych znawców to się słabo robi... I oczywiście, jak ktoś miał Cyfrę to nadaje na ITI, jak ma Nkę to nadaje na Cyfrę.

Po co jakaś firma/spółka etc wykupuje pakiet większościowy innej firmy? Jak myślisz, geniuszu ekonomii i zarządzania? (pytanie retoryczne) Głównie po to, żeby mieć decydujący głos w sprawie zarządzania firmą, jej kierunków rozwoju, strategii itp.

A kto jest większościowym udziałowcem nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większościowym udziałowcem oczywiście jest Vivendi czyli Cyfra+.

Oczywiście :)

Ostatnio przypomniała mi sie konferencja Cyfry+ z przed kilku lat. Dziennikarze pytali, kiedy Cyfra wprowadzi nadawanie kanałów "panoramiczne" (16:10). Odpowiedź: Nie przewidujemy na razie gdyż zapotrzebowanie jest znikome.

Po około 1-2 miesiącach weszła na rynek Nka ze swoja ofertą HD i Cyfra "nagle" też dostrzegła taką konieczność bo na gwałt zaczęła uzupełniać swoją ofertę o takie kanały.

Dziś. gdy tylko taka konkurencja znikła, nc+, z jej głównym udziałowcem, znów pokazuje swoją prawdziwą twarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...