Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pato71 - może i mają taniej, może nie. Sami ustalają ceny - co kablówka to inne stawki. Inna rzecz, że w zależności od kablówki jakość obrazu może się znacznie różnić od tego co odbieramy bezpośrednio z kosmosu. Sprawdzone organoleptycznie na Aster/UPC i Vectra.

 

PS

Możecie mi podziękować za rozpoczęcie okrągłej 700 strony tego wątku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie liczcie na UOKiK. NC+ jest powiązana z TVN. Niestety wkrada się polityka. TVN wychwala obecny rząd i partię rządzącą. Stołki w UOKiK niestety podlegają też pod tę partię (któa ma większość w rządzie, sejmie, senacie. Prezydent też wywodzi się z PO.

Co najwyżej po terminie wypowiadania umów UOKiK coś tam zabełkocze i nałoży jednorazową karę (śmieszną - wszelkie firmy po prostu mają gdzieś takie jednorazowe kary - i tak zapłacą tę karę ich klienci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pożyjemy i zobaczymy.

 

Zresztą UOKiK wydał zgodę na ten duopol.

 

Wszelkie inne werdykty tego urzędu w sumie nie zrobiły krzywdy żadnemu z karanych monopolistów w tym kraju. Jednorazowe kwoty może robią wrażenie ale na czytelnikach tabloidów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą UOKiK wydał zgodę na ten duopol.

 

Bo było OK pod względem formalnym, i w normalnym europejskim kraju do takiej hecy by nie doszło.

 

Wszelkie inne werdykty tego urzędu w sumie nie zrobiły krzywdy żadnemu z karanych monopolistów w tym kraju. Jednorazowe kwoty może robią wrażenie ale na czytelnikach tabloidów.

 

Mówisz o 56 mln PLN dla PZU, czy 75 mln dla TP S.A.? Biorąc pod uwagę że była to połowa wypracowanego zysku, to tak wrażenie robi tylko na czytelnikach tabloidów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wciskanio jako staremu abonentowi Cyfranki+ kit kilka tygodni temu podczas kilku rozmów przed aneksowaniem kolejnej umowy , że jak wezmę najwyższy Pakiet Prestige HD, to po połączeniu będę miał prawie na 100 proc. dalej fula " bo będzie pan w najwyższej grupie naszych klientów" . :lol2: I nikt mi nie powiedział, że za tego fulla przyjdzie mi zapłacić kilkadziesiąt złotych więcej. W sumie nie mam pretensji do konsultantów starej Cyfranki, gdyż ci młodzi ludzie mówili tylko to, co im kierownictwo kazało, aby załapać jak najwięcej klientów przed ujawnieniem tego bajzlu w zarżniętej w 7 dni "eNCepenceplus". Dlatego nie mam zamiaru nigdzie migrować jako klient Cyfranki+ i mam zamiar płacić przez najbliższych 18 miesięcy wynegocjowane 122 złotcisze miesięcznie. A jak mi coś pozmieniają, to cześć pieśni. Kasę zostawię Solorzowi i kablówce. Sport - nie problem, mimo niewygody, zawsze mogę sobie wszystko zobaczyć w necie. Nawet siedząc w [beep]zu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszewski jak zobaczył pierwsze plany pani "Beatki M" w nc+ to poszedł z tego wszystkiego na zwolnienie, a później odszedł widząc, co za szajs nam zaoferowała nowo powstała platforma.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/odejscie-marka-staniszewskiego-z-canal-nie-ma-zwiazku-z-kryzysem-nc

A tutaj nasz kochany Julien :brawo:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/prezes-nc-reakcja-abonentow-przerosla-nasze-mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj popołudniu dostałem e-magazyn od Cyfry a w nim:

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z NOWYM UKŁADEM KANAŁÓW NA TWOIM DEKODERZE.

Lista kanałów została przygotowana tak, aby ułatwić Ci szybki dostęp do Twoich ulubionych programów. Podzielona jest na sekcje: informacja i rozrywka, CANAL+, kanały tematyczne naszej produkcji, filmy, kultura, nauka, świat, dla dzieci, sport, rozrywka, moda, muzyka, kanały Premium i dla dorosłych.

 

A wy myśleliście że chcą wam coś utrudnić, a oni wręcz ułatwiają szybki dostęp do waszych ulubionych programów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem pomysł kanału sportowego jest zły bo i tak nie zawiera wszystkich wydarzeń sportowych , które mają być również w familijnych. To muszą lepiej przemyśleć tak aby cały sport był dostępny w takim pakiecie.

w tym linku platyna jest za 109 ja taka ofertę dostałem i to z multiroomem i uważam ja za niekorzystna wiec raczej sie pod tym nie podpisze porostu uważam ze powinno być taniej i powinni odliczyć te wszystkie opcje vod i internetowe dziwactwa i proporcjonalnie obniżyć ceny pakietów a kto będzie chciał może sobie taka opcje zamówić są ludzie którym te opcje odpowiadają ale jednak większość ich nie chce ,no chyba ze się mylę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mówisz o 56 mln PLN dla PZU, czy 75 mln dla TP S.A.? Biorąc pod uwagę że była to połowa wypracowanego zysku, to tak wrażenie robi tylko na czytelnikach tabloidów...

 

A np. 10% obrotów przez 24 miesięcy? Co dotkliwsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...