Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apel o spotkanie z założycielem Anty nc+ to próba ratowania własnej głowy przez absolwenta wielu szkół i finansisty monieur Juliena V., który najpierw obraził tysiące klientów w Polsce wmawiając publicznie, że nie zrozumieli jego błyskotliwej oferty, czytaj " głupi jesteś Polaczku i nie znasz się na tym co dobre" . No cóż, nawet najlepsze uczelnie produkują niedouczonych i dufnych menegerów. Ale rozłożyć w tydzień renomę dwóch marek, to niezłe osiągnięcie. Łby w Zarządzie polecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel o spotkanie z założycielem Anty nc+ to próba ratowania własnej głowy przez absolwenta wielu szkół i finansisty monieur Juliena V., który najpierw obraził tysiące klientów w Polsce wmawiając publicznie, że nie zrozumieli jego błyskotliwej oferty, czytaj " głupi jesteś Polaczku i nie znasz się na tym co dobre" . No cóż, nawet najlepsze uczelnie produkują niedouczonych i dufnych menegerów. Ale rozłożyć w tydzień renomę dwóch marek, to niezłe osiągnięcie. Łby w Zarządzie polecą.

 

Dokładnie dodałbym że to trochę przypomina rozpacz Julka V. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Decyzja w sprawie interwencji może zapaść już w przyszłym tygodniu."

 

W przyszłym tygodniu to trzeba lecieć wymówienie pisać bo musi do Nich dojść max do 14 kwietnia inaczej umowa zostanie podpisana z automatu na 18 miechów!!!

 

Sztab prawników powinien w tej chwili siedzieć i sprawdzić od A do Z czy to co jest w umowach jest zgodne a podobno jednak nie do końca jak mnie zapewniano jeszcze wczoraj w rozmowie z Federacja Konsumentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też przyłączyłem się i wysłałem na maila do UOKiK swoje zastrzeżenia ws. działań i praktyk NC+. Im więcej niezadowolonych głosów, tym poważniejsze będzie położenie platformy NC+ i kierownictwa, bo co jak co, ale jeśli w tydzień od startu platformy krytyka spada zewsząd, marketingowo i wizerunkowo NC+ leży, sprawą zajmują się media społecznościowe, lokalne, a zaczną ogólnokrajowe, głos zabiera UOKiK, NC+ zaczyna ratować się tanimi chwytami marketingowymi, to... wiedzcie, że coś się dzieje ;)

 

Kto by przypuszczał, że w tydzień od startu platformy sytuacja będzie rozwijać się tak dynamicznie, a zarazem dramatycznie. Świadomość społeczeństwa w Polsce jest naprawdę wysoka, jednak butny i arogancki zarząd NC+ nie mógł tego wiedzieć, bo niby skąd... Przecież Polska to "trzeci świat"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Decyzja w sprawie interwencji może zapaść już w przyszłym tygodniu."

 

W przyszłym tygodniu to trzeba lecieć wymówienie pisać bo musi do Nich dojść max do 14 kwietnia inaczej umowa zostanie podpisana z automatu na 18 miechów!!!

A nie do 19 kwietnia? (czy jak to piszą w pismach "dziewiętnastego kwietnia").

 

Mimo tego w końcu ktoś to ruszył i dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Bardzo dobrze, że szybko powstała strona antyncplus.pl i kilkanaście tysięcy niezadowolonych internautów i abonentów na postępowanie NC+, a także negatywne wypowiedzi ekspertów i dziennikarzy, a także, że sprawą oficjalnie zajęła się UOKiK ... W końcu prezes NC+ coś zrozumiał, że nagle zaprasza na spotkanie założyciela antyncplus, a także do dymisji podaje się dzisiaj prezes marketingowy ... Chyba coś w końcu zrozumieli, że nie w tym kierunku wystartowali z tą platformą ... Chyba w końcu szybko zmienią dotychczasową ofertę, pakietyzację, a ceny szybko zlecą w dół ... I przede wszystkim przeproszą wszystkich obecnych abonentów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekaw jestem jak oni się teraz z tego wszystkiego wyplączą. Co z tymi którzy pod wpływem nacisku migrowali do nc+? Bo to też była pewna presja i niekiedy podejrzewam że abonenci migrowali przed obawą utraty dostępu do pewnych treści które są emitowane w nc+. I co lepsze ciekawe czy nadal będą wysyłać te aneksy czy może po hipotetycznej interwencji UOKiK zaprzestaną tej procedury.

 

Żeby nie było ja się nie spodziewam jakichś cudów i że będziemy oglądać nc+ za darmo od kwietnia ale błędów było popełnione mnóstwo i ciekaw jestem jak to się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UOKiK powinien im się ostro dobrać do miejsca, do którego szacowne słonko nie dochodzi. Mają ich podanych na tacy, gdyż w ordynarny sposób naruszano nasze elementarne prawa konsumenta. Gdyby monsieur Julien V. zrobił taki numer u siebie nad Sekwaną , szukałby prawdopodobnie pracy nie w kolejnym zarządzie, ale na straganie u arabskiego właściciela. Choć zmiany personalne w zarządzie "eNCepenceplus" są wątpliwą dla mnie pociechą, mam nadzieję, że będzie to lekcja dla innych " wybytnie utalentowanych " menedżerów, którzy traktują Polskę i Polaków jak szósty świat. Na Zachodzie za taki numer byliby skończeni jako zarządzający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekaw jestem jak oni się teraz z tego wszystkiego wyplączą. Co z tymi którzy pod wpływem nacisku migrowali do nc+? Bo to też była pewna presja i niekiedy podejrzewam że abonenci migrowali przed obawą utraty dostępu do pewnych treści które są emitowane w nc+. I co lepsze ciekawe czy nadal będą wysyłać te aneksy czy może po hipotetycznej interwencji UOKiK zaprzestaną tej procedury.

 

Żeby nie było ja się nie spodziewam jakichś cudów i że będziemy oglądać nc+ za darmo od kwietnia ale błędów było popełnione mnóstwo i ciekaw jestem jak to się rozwinie.

Znajdą winnych najprawdopodobniej wśród polskiego kierownictwa "enCepenceplus" niższego szczebla. Zagraniczny menegement jak coś zawali, to wyłącznie dlatego, że go tubylcy Polaczki perfidnie wprowadzają w błąd...Walną kolejne przeprosiny, bo to nic nie kosztuje, rzucą ludziom jakiś ochłap w postaci kolejnej darmochy na ileś tam miesięcy. Jedno jest pewne - zni[beep]i butą i zarozumialstwem wizerunek dwóch dobrych marek w kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie [beep]ość nie zna granic, wystarczyło dawne pakiety wzbogacić o jeden dwa kanały podnieść dołożyć sport z N-ki i podnieść ceny o 15-20% pozostawiając rabaty tym bardziej niezadowolonym,i nie byłby spokój , ludziska nic by nie powiedzieli jak komuś by było zbyt drogo, przeszedł by na pakiet niżej z kanałami Canal+ tak jak miał dotychczas np bez LM , rozwiązań było wiele , niestety NC+ poszło na maksa i budzi się z ręką w nocniku . Zapewne szefostwu niepodobna się aktualna strategia i robi się gorąco, bo bałagan i kłamstwa się mnożą jak grzyby po deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręty są, były i będą. Nie raz takie szwindle firmy robiły. UOKiK może im dowalić karę, ale to wszystko będzie wliczone w koszty. Ilu ludzi zdołają naciągnąć, to ich. :)

Oby jak najmniej osób naciągnęli na taką ofertę. Swoją drogą martwi mnie ten ich upór i niechęć do zmian. Bo najłatwiej byłoby wprowadzić do pakietów trwałe zniżki i w wielu przypadkach to by rozwiązało problemy. Poważnym błędem był też brak informacji dla klientów o planowanych zmianach, przed startem nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...