Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj zakończyłem przygodę z telewizją "N" Miałem za 89,90 zł pakiet z HBO, nPremium i Filmbox-ami, a w NC+ zaproponowali mi za 99 zł Platynę bez HBO i Filmboxów. A Polsat za 89,90 daje HBO, Filmboxy i dwa kanały Cinemax więc długo się nie zastanawiałem. A że moja mama miała wcześniej pakiet familijny w Polsacie za 39,90 to zmieniliśmy ten pakiet na wcześniej wspomniany pełny, dobraliśmy dekoder z dyskiem i usługę multiroom. Obojgu nam wyszło to na dobre... mama ma teraz więcej kanałów i będzie płacić po staremu (39,90), a ja nadal mam kanały filmowe, a płacić będę resztę czyli 60 zł (w sumie z multiroomem i wypożyczeniem drugiego dekodera wychodzi 99,90 PLN/msc... po 6 miesiącach, bo przez 6 pierwszych miesięcy mamy promocję za 59,90 całość... przy umowie na 29 msc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce wynegocjować lepsze warunki to należy zacząć od wysłania wypowiedzenia. Jak zadzwonicie sami to znaczy, że wam zależy i wtedy zawsze proponują kiepskie ceny.

Po wypowiedzeniu nie dzwoni zwykły dział handlowy tylko dział utrzymania i z nimi więcej można wytargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ni powinni dostarczyć wzór wypowiedzenie albo miejsce gdzie można je znaleźć

albo przynajmniej okreslić co powinno się w nim znaleźć

 

APELUJĄ DO RED. SATKURIERA O INTERWENCJĘ DO nc+ ws. wprowadzania w błąd przez przedstawicieli tej firmy w odpowiedziach NA STRONIE NCPLUSPYTANIA.pl

Sugerują oni m.in. nieobowiązkowość migracji cz yograniczenie skłądania wypowiedzeń tylko w punktach nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie co po niektórzy. Każdy krytykuje i każdy jest świetnym marketingowcem. Co drugi post słyszę, że oferta nie jest tyle warta, że to za drogo itp. Przecież nikt was nie trzyma, nc+ i tak zarobi, bo większość do nich i tak przejdzie. Polska to nie jest biedny kraj mimo, że nie którzy myślą inaczej. Jeśli ktoś wcześniej płacił za full pakiet 150zł, to bez problemu zapłaci 180zł, zwłaszcza, że dochodzi LM.

Nie pasuje? Idziesz do konkurencji, tylko ciekaw jestem do kogo? Polsat? Śmiech! Tam nic nie ma. Kablówka? No OK, tylko policz sobie ile Cie to wszystko będzie kosztowało. Już słychać w internecie pogłoski, że cena za 6 kanałów C+ to min 50zł, a nawet gdzieś wyczytałem, że 79-89zł (np. vectra). Dolicz do tego jeszcze full pakiet z nagrywarką i wychodzi prawie 200zł.

nc+ na pozór wcale nie jest taka droga, jedynie do czego można się przyczepić, to do tego, że w Europie mamy tańsze platformy. Tylko zastanówmy się, to pierwsza rzecz w Polsce, która jest droższa niż na zachodzie?

 

No i ??

 

No i to, że mimo drożyzny (kto by nie chciał płacić jak najmniej?) nie ma rozsądnej alternatywy. Byłem długo nieugięty, zastanawiałem się co zrobić by było taniej i lepiej. Lata temu miałem Wizję TV i Cyfrę, koszty były kosmiczne, potem po zaoraniu nieodżałowanej Wizji miałem dwie Cyfry, koszt wcale nie był mniejszy (nie było wtedy jeszcze wynalazków typu MR). Potem chcąc obniżyć koszty poszedłem do kablówki. Jedyną oferowaną w mojej lokalizacji była Aster. Koszt miesięczny powyżej 350 PLN za MR z netem i telefonem. Nie było alternatywy. Oferta taka sobie, jakość kanałów HD też wątpliwa. Skończyłem z nimi jak w budynku pojawiła się Vectra. Początkowo super, jakość lepsza, ceny minimalnie niższe, trochę powyżej 330 PLN miesięcznie. Drogo a jakość siadła po dołączeniu badziewia z CP i jakichś [beep] z DVB-T. Ciągłe modernizacje, awarie, przerwy w dostawie sygnału, pikseloza na HD. Była promocja, wróciłem co C+ po latach, mam 2x Pace PVR MR pakiet Prestiż, za co płaciłem 159 PLN i sieć z Netii 50 Mb/s, telefonu stacjonarnego nikt z domowników nie potrzebuje. Dało się co nieco zaoszczędzić. No i teraz jak mi NC+ wyskoczyło z "promocją" na 249 PLN to też zacząłem szukać alternatywy. Niestety nie znalazłem, w kablówkach było za drogo lub kiepskiej jakości i drogo a w CP poza HBO niczego więcej bym nie dostał. A gdzie sport i premiery filmowe? Tak więc, po ciężkich negocjacjach dałem się zrobić jak jeleń na All Inclusive MR na sprzęcie Pace PVR na 179 + 20 za dzierżawę drugiego tunera. Nie miałem wyboru a i tak mimo, iż jest drożej to w porównaniu z tym co miałem wcześniej ok 70 PLN zostaje w kieszeni. A jak da radę to za jakiś czas zastanowię się, czy nie warto przejść na ten nowe tunery w stylu N.

 

Co generalnie nie zmienia mojego zdania o tej "wspaniałej" ofercie NC+. To zdziercy i grają nie fair w stosunku do tych, którzy brali C+ w niższych pakietach. Na tym mogą się przejechać, czego im życzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...