Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej było coś o adresie dla strony nc+, możliwe że adres ten to http://www.ncplus.com, ponieważ próbując go otworzyć potrzebne jest hasło...

ncplus.pl To jest oficjalny adres.

 

To, że w nc+ nie będzie HBO, jest tak samo prawdopodobne jak start nowego kanału/pakietu premium. Nie ma na to większych szans.

Jak wynika z forum n-ki tym 2 Premium miał by być na wyłączność nc+ Showtime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaruś na oficjalnym forum eNki ostro czaruje. Mówi że w NC+: TCM, Cartoon Network, TLC i cała paczka kanałów Discovery mają być w HD ( plus informacje o nowym graczu w segmencie kanałów premium który ma wkroczyć do Polski ). Jego dywagacje na ten temat zajmują już ładnych kilka stron. :lol2:

 

Gdyby to czarowanie np. o paczce Discovery w HD bylo prawdziwe, nie mialbym nic przeciwko, bo takie kanaly powinny byc nadawane w HD. A co do nowego kanalu Premium (Showtime),czemu nie, wtedy plotki o HBO moglyby byc prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Vivendi musi zwołać conclave! Więc licząc że jutro o 20:00 jest abdykacja, po abdykacji za 15 dni się zacznie to już mamy około 13 marca, to nie wiadomo ile jeszcze będą obradować i czy w końcu poleci w górę biały dym i czy jeszcze przed w wielkanocą ogłoszą mamy nową platformę!!!

 

A tak na serio już mnie ta sytuacja denerwuje bo kończy mi się umowa i nie wiem co mam robić!!! To są kpiny z klientów!!! Ponieważ na chwilę obecną nic nie wiadomo. Po prostu z nudów i z nerwów piszę wyżej te bzdury, bo na to wychodzi, że na święta zostanę jeszcze bez telewizji, bo nie będę przedłużać czegoś z czego będę chciał za chwilę migrować! Wiem, że w temacie jest info i przecieki, ale musiałem to gdzieś napisać!

 

Nieźle się uśmiałem, świetny post :brawo: Tak na serio, to rzeczywiście sytuacja jest paranoiczna. Od ponad roku słyszę słowo "fuzja", a nikt nic nie wie na pewno. Całe to zamieszanie jest z pewnością szkodliwe dla nc+ i źle świadczy o sposobie organizacji tej platformy.

Mam tylko nadzieję, że nie usuną HBO, tak jak tu ktoś już pisał, bo to by była klęska. Tam lecą dobre filmy i jeszcze lepsze seriale. Ciekawi mnie też, co z kanałami nPremium? Czy przejdą tylko rebranding czy zostaną zlikwidowane? I jak będzie z migracją dotychczasowych Abonentów do nowej platformy? Zbyt wiele tych znaków zapytania, Cyfro+!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STUDI, ale Cyfra+ i "n" dostały zgodę na fuzję w sierpniu lub we wrześniu ubiegłego roku, więc mieli sporo czasu, żeby się przygotować.

Ale mają podobnie jak to było z Wizją TV magazyn pełny nboxów to chcieli je najpierw wypchnąć. Było to da lnich korzystniejsze niz wystartowanie przed gwiazdką. Ponadto nałożyła się tęż wymiana personelu. Być może nieudolność nowych decydentów zaoowocowała bałaganem i obsuwami. Chyba że ktoś z "nowych" "błysnął nowatorskim pomysłem" na wypromowanie nowej platformy. Widząc jak w brukowcach są lansowani celebryci w tym też ci związani z TVN to uważam że mógł się taki chory pomysł utajniania i ściemniania urodzić z kimś z TVN/ITI.

 

Swoją drogą, to zastanawiam się, czy start oferty 15 marca, a więc na 2 tygodnie przed Wielkanocą, to wystarczający okres na złowienie jak największej rzeszy klientów. Myślę, że 8 marca to powinna być najpóźniejsza data startu, jeżeli chcą wykorzystać optymalnie okres zbliżających się świąt. Inaczej, może im to trochę nie wypalić.

 

15 marca to jeszcze nie będzie bardzo źle. Trzy tygodnie do świąt to jeszcze nie boom świąteczny. 22 marca to już po "ptokach" - konkurencja więcej zgarnie z rynku - coś się pojawi co nie jest znane klientom. Jeśli będą mieć obsuwę na 22 marca to dobrze im nie wróżę. Po Wielkanocy jest martwy okres - komunie - zwyczajowo wydatki na prezenty dla dzieciaków a potem czekanie na urlop.

Aha aby coś sprzedać to musi już być. Czyli kanały zaświecić, ujednolicić oferty powinni nawet ciut wcześniej tydzień, kilka dni a nie po oficjalnym starcie sprzedaży.

Pamiętam jak włoski Digi+ startował to długawo było promo w analogu (podobnie AB Sat). Animal Planet tez długo był FTA analogowo na HotBirdzie jako promocja.A tu tajemnica, cicho sza. Nikt nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to był rzeczywiście Showtime to było by super...

A co w tym fajnego? Kolejne rozdrobnienie praw.

Jeżeli ktoś myśli, że ramówka byłaby taka sama jak w USA, to widać, że nie ma pojęcia o czym pisze. Taki kanał musiałby zdobywać prawa, tak jak to robiło nPremium. Oczywiście poza własnymi produkcjami, ale tych Showtime nie ma za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast na nowy pakiet Premium miejsca już po prostu nie ma. Polski rynek Premium już nie jest wyjątkowo mocno nasycony.

Ile razy to słyszałem? Już nie ma miejsca na nowy pakiet, operatora ble, ble, ble. IMiejsce zawsze jest jak co co są oferują słaby produkt.

Zdaje się że tez tak mówiono jak Polsat uruchamiał swoją platformę, także jak n startowała. Nawet jak Cyfra+ plus startowała to też pisano że po co przecież już jest WizjaTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop

oni maja glowe na karku.

samobójstwem bylo by wy[beep]e HBO jesli nie ma sie w zanadrzu asa w rekawie.

moze mysla tak..nowy gracz bedzie na wylacznosc a HBO skoro straci ok miliona klientow i dostep do platformy z bogatsza klientelą to zwina żagle i poplyna z Polski.

nie mialbym nic przeciwko.

ale pewno to kolejne bzdury...nie za bardzo w to wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, do kogo należy HBO, należy do 50% Time Warner i 50% Sony - właściciel miałby sprzedać swoje prawa do innego kanału :shock:

Wiecie, do kogo należy Showtime, należy do CBS Corporation - jakie wytwórnie filmowe by pokazywali.

Niech czaruś, was dalej czaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, do kogo należy HBO, należy do 50% Time Warner i 50% Sony - właściciel miałby sprzedać swoje prawa do innego kanału :shock:

Wiecie, do kogo należy Showtime, należy do CBS Corporation - jakie wytwórnie filmowe by pokazywali.

Niech czaruś, was dalej czaruje.

 

jestes jakies 2 lata do tylu z faktami. HBO w Europie nalezy juz tylko i wylacznie do Time Warner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum, informacja od goscia ktory byl na szkoleniu

 

Witam,

jako że ta informacja ważniejsza jest dla abonentów cyfry niż nki, piszę w dziale dla cyfry. Mam kilka ciekawych informacji na temat migracji do nowej platformy nc+. Ale do rzeczy:

 

 

- najważniejsza rzecz która pewnie zainteresuje wszystkich abonentów cyfry ze swoimi dekoderami, spliterami i dekoderami wynajętymi od cyfry (np. pace pvr, philips pvr) - będzie możliwość migracji do nc+ z aktualnym sprzętem! (tak tak, nie przesłyszeliście się)

 

- druga sprawa, równie ważna - klienci którzy mają w tej chwili multiroom działający na 2 kartach - również będą mieli możliwość migracji na nc+ z dotychczasową formą multiroomu (2 karty). Klienci którzy nie będą mieli multiroomu na kontrakcie w momencie wprowadzenia nc+ nie będą mieć możliwości dobrania mr w formie 2 kart (dla klientów obecnej cyfry+ którzy będą chcieli dobrać mr w trakcie trwania umowy lub przy migracji będą musieli zrobić to już na nowych zasadach znanych z n)

 

- trzecia sprawa, będzie możliwość podpisania NOWEJ umowy z nc+ na sprzęcie znanym teraz z cyfry, jednak tutaj bez ekscytacji proszę - będą to prawdopodobnie tylko najtańsze propozycje (coś na miarę dzisiejszego startu)

 

- dla klientów nki niewiele się zmienia - także nie będą mieć możliwości przejścia z dekoderów nki na sprzęt od cyfry. Jednak migrować jak najbardziej będą mogli.

 

- docelowo, nc+ będzie oferować dekodery ADB parowane z kartą.

 

- odpowiedź na pytanie dla osób pytających się o moduły CAM - na chwilę obecną nc+ nie ma jeszcze obmyślonej koncepcji rozwiązania tego problemu, jednak prawdopodobnie będą chwieli wypchnąć moduły cyfry+, także nie liczył bym na nic poza CI+ (bez legancy). Tutaj szczątkowe informacje bo cyfra nie ma jeszcze na to planu...

 

 

To chyba tyle z ciekawych rzeczy dotyczących migracji na nc+ która rusza już niedługo (fantaści i bajkopisarze mówiący o starcie platformy na początku marca, mogą swoje bajki wsadzić głęboko do szuflady, start nie wcześniej niż 15 marca).

 

Pozdrawiam,

Danonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slayer, a może bardziej @danonek: "nie zaprzeczam" ;) aczkolwiek DOCELOWO faktycznie ADB, czyli pewnie "kiedyś" te multiroomy, splittery się skończą... no i do końca nie wiadomo co z modułami, raczej na śmietnik tego nie wyrzucą, ale to jeszcze nie jest do końca ustalone, a przynajmniej "wujek" nie wie ;) ulotki to bzdury wyssane z palca, a rebranding punktów prawdopodobnie od przyszłego tygodnia - no ale skoro około 15 start no to chyba nie jest sensacyjna wiadomość ;) i jeszcze apropos tych nowych umów na sprzecie Cyfry: chyba to troche nadinterpretacja, że będą to oferty w stylu dvbt, czy start... ja bym bardziej powiedział, że będą one mniej atrakcyjne i może faktycznie nie "prestiże", podejrzewam, że bez premium np, ale to już "ja" nie "wujek" ;) wy[beep]e HBO - nie sądzę... skoro "musi" zostać dla abo N i C+ to w nc+ może będzie "niegwarantowane (nie objęte regulaminem), bo czemu miałoby niby nie być w ogóle... jak ktoś lubi Grę o Tron i inne seriale HBO, to byłby plus dla CP. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przezywacie! Leca posty, jak z kalasza, leca..! :brawo:

 

A wiec sprawa wyglada tak jak pisalem od poczatku, czyli podkreslmy:

 

1) mozna migrowac na sprzecie Cyfry+ do nc+ - mozecie zatrzymac dekoder Pace HD PVR 500GB oraz Philips HD PVR 250GB

2) dwie karty Kameleon na MultiRoom pozostaja przy migracji do nowej oferty nc+

3) nie mozna zatrzymac dekoderow SD

4) moduly CI i CI+ nadal beda dzialac z kartami Cyfry+

 

To bylo jasne! Po co bylo tyle paniki dzieci?

 

Ale napisze Wam tak, zdrowo sie zastanowcie, czy nie lepiej jeszcze teraz podpisac umowe w Cyfrze+ a dostaniecie ewtl dwa dekodery Pace i dwie karty MultiRoom osobne. Dokupicie sobie na Allegro splitterek i bedzie Wam smigac. Karta sie nie zepsuje, jak Wam dzidzia do kaszki nie rzuci! Karta Kameleon dzis swieta rzecz! Do kosciola zaniose. :mrgreen: No a za dwa lata moze znowu cos sie zmienic. Ja bym osobiscie bojkotowal ta N(k)owa Cyfre+. Nie podoba mi sie to. Nie bede placil za parowane karty i Wam tez radze. To dla glupich jest... Wole UPC w kazdym pokoju i bez tej anteny na balkonie*!

 

Ja HBO i Canal+ i tak rzadko juz ogladam. Wolimy z Zona VOD w UPC w weekend. Dodam, ze na Zachodzie trend wlasnie w tym kierunku idzie. Na Canal+ i HBO jakies hiszpanskie i skandynawskie filmy leca. Oczywiscie kocham Hiszpanie i nie o to chodzi ale oni tam tez polskich filmow nie ogladaja w kanalach premium...

 

Tutaj jeden User napisal takie madre przyslowie, ktore sobie zapamientalem, "Zlapal Kozak Tatarzyne a Tatarzyna za leb trzyma". I tak to wlasnie widze z ITI i Cyfra Plus. Jestem Francuzami totalnie rozczarowany. Totalnie. Jakcys Szwajcarzy i Holendrzy zaczeli tu klocki ukladac a dodam, ze Nka z ta oferta za te pieniadze, ktore trzeba bylo placic, byla tego totalnie nie warta. Mam nadzieje, ze Solorz sie teraz jeszcze bardziej przylozy do swojej marki i bedzie to "TEN" POLSAT a nie tylko jakis cyfrowy! Bede mu nadal kibicowal! Jestem naprawde tylko obiektywny... :wink:

 

*=Mnie osobiscie bardzo w******wia ta masa tych anten satelitarnych na budynkach w Polsce. Mozna by przeciez takze na tych starych budynkach tylko jedna antene zrobic a nie tylko na nowych! :evil: Mysle, ze instalacja wlasnych anten spadnie w takim przypadku o dobre 80%. Sprawa nie tyczy sie obcokrajowcow albo DXerow z multifeedami i obrotnicami ale tych nie ma tak wielu. Zabronic oczywiscie anten nie mozna ale warto to przemyslec, bo to co jak widze w Polsce... No katastrofa, jeden konwerterek, jeden satelita a na kazdym bloku po 20 anten. Masakra - 3eci swiat doslownie i ghetto! Wstyd!!! Sorry za OFFTOP ale think about it!!! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kiedyś" te multiroomy, splittery się skończą...

Wraz z końcem obecnych umów

chyba to troche nadinterpretacja, że będą to oferty w stylu dvbt, czy start...

Dlaczego? Przecież tak jest w n - nieparowany smart hd a reszta tylko na dedykowanym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważne, żeby dodali nsport i npremium czy inne "cuda" gdzie będzie liga włoska i liga mistrzów. No i przede wszystkim bym mógł zamienić mojego Pace PVR na dekoder N czyli Turborecorder. Mam cyfrę, brat ma N i różnicę w działaniu widać gołym okiem na niekorzyść Pace (wolny, długo wchodzą kanały HD, brak możliwości ustawienia nagrania przez internet). A reszta to wiele się dla mnie nie zmieni. Oby spełniło się tylko to co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważne, żeby dodali nsport i npremium czy inne "cuda" gdzie będzie liga włoska i liga mistrzów...
no popatrz - bo dla mnie odwrotnie: Jestem zadowolony z tej oferty programowej jaką mam. Na najbliższe 18m-cy :!: Bardziej ciekawi mnie co będzie ze sprzętem przy przechodzeniu do nC+ w trakcie trwania umowy z C+ (jeżeli w ogóle będzie taka możliwość) :?: : wymienią karty :( , czy pozwolą trzymać dalej te same na własnym sprzęcie :/

 

"kiedyś" te multiroomy, splittery się skończą...
Wraz z końcem obecnych umów...
Czyli za półtora roku (październik 2014). A do tej pory (chyba) coś wymyślą :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...