Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

El prezeso z prestiż w cyfrze mozesz migrowac na al w nc plus i niech nie zciemniaja mozesz mieć al za 179 zł na 18 miesięcy z wszystkim w cenie

Nie ma wszystkiego np. wspomniany tu DaVinci - 5 zeta. Choc konsultanci mówią ze powinien być za darmo. sami nie wiedzą czemu tak jest. Wimp - też platny oddzielnie 10/20 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El prezeso z prestiż w cyfrze mozesz migrowac na al w nc plus i niech nie zciemniaja mozesz mieć al za 179 zł na 18 miesięcy z wszystkim w cenie

 

A da się migrować na "pełną ofertę" ale bez tych ich zbędnych wodotrysków internetowych za trochę mniej niż 179. I tak mam własny sprzęt to mnie te ihc super-hiper netVOD i inne [beep]erele nie interesują.

Poza tym nigdzie nie widzę pełnego składu kanałów jakie są w pakiecie. U Cyfry zawsze w regulaminie były wymienione wszystkie kanały wchodzące w skład pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El prezeso z prestiż w cyfrze mozesz migrowac na al w nc plus i niech nie zciemniaja mozesz mieć al za 179 zł na 18 miesięcy z wszystkim w cenie

 

A da się migrować na "pełną ofertę" ale bez tych ich zbędnych wodotrysków internetowych za trochę mniej niż 179. I tak mam własny sprzęt to mnie te ihc super-hiper netVOD i inne [beep] nie interesują.

Poza tym nigdzie nie widzę pełnego składu kanałów jakie są w pakiecie. U Cyfry zawsze w regulaminie były wymienione wszystkie kanały wchodzące w skład pakietu.

Nie da się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różnią kolekcje VOD od netVOD? Rozumiem, że te drugie będą po podłączeniu dekodera do Internetu.

BTW, w All Inclusive+ powinno być, zgodnie z nazwą, wszystko - WIMP i wszystkie kanały (Mezzo, Da Vinci). A nie jakieś ukryte opcje dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie, będziemy kontaktować się indywidualnie z Wami omawiając wybór najbardziej dopasowanej oferty. Ostateczna decyzja należy do Was – to Wy decydujecie, czy wybrać konkretny pakiet, czy zdać się na nc+ i pozwolić przenieść się na rekomendowaną ofertę.

Tyle tytułem oficjalnego stanowiska.

Właściwie to mam już "tajne" wytyczne.

Żona na moje wiadomości o nC+ już zdecydowała.

Ma być All bez względu na ceną.

I basta.

Tyle od niej tytułem oficjalnego stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różnią kolekcje VOD od netVOD? Rozumiem, że te drugie będą po podłączeniu dekodera do Internetu.

BTW, w All Inclusive+ powinno być, zgodnie z nazwą, wszystko - WIMP i wszystkie kanały (Mezzo, Da Vinci). A nie jakieś ukryte opcje dodatkowe.

Najprościej

VOD - dostęp do usługi przez satelitę - kolekcje filmów za opłatą

netVOD - przez internet tu np TVNPlayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie aktualizacja, na stronie piszą: Największe hity filmowe i serialowe na wyciągnięcie ręki! Wypożyczasz pojedyncze hity lub oglądasz kolekcje z najnowszymi serialami oraz kultowymi filmami. A po podłączeniu dekodera do internetu oglądasz jeszcze więcej! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...