Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@daimon82 Gdzie i kiedy wchodze to moja sprawa. Poczytaj moje posty to się dowiesz że nie jestem fanem NC+ jednak oferta finansowo mi odpowiada. Temat tej dyskusji to "Nowości na platformie NC+-przecieki info niepotwierdzone" a nie "Narzekamy na NC+" więc daruj sobie takie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xxl_mercos Wez mi jeszcze napisz że to moja wina że są niegwarantowane bo za szybko migrowałem... Naprawdę nie rozumie twojego toku myślenia. Przestańcie wreszcie cisnąć ludzi, którym oferta odpowiada bo nie wiem jak to mam odebrać- zazdrość że mnie stać? Czekaj aż ci dadzą all inclusive za 30 zł i zagwarantują wszystkie kanały, a ja Ci obiecuje zero krytyki.

Nie przejmuj się nimi. I tak za 2-3 miesiące 80% płaczków weźmie co im dadzą. :)

Jak komuś nie pasuje niech idzie do CP a nie mręczy że chciałby wszystko za 2,50

 

Pewno też jesteś "konsultatnem" NC+ jak wszyscy co mają inne zdanie niz reszta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wyglada troche inaczej. Stac mnie na ta Platyne, ale jednak placenie ponad 100zł za cos za co teraz place 62zł nie jest normalne ;) Poza tym telewizja to nie wszystko, napalence juz podpisali umowy, a Ci ktorzy sa bardziej opanowani czekają spokojnie. Zreszta teraz i tak z żoną wolimy sobie zobaczyć jakiś film na BD. Lepsza jakośc i szybciej anizeliby na tych kanalach "premium" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te umowy od nc+ z propozycjami dostaja wszyscy czy tylko ci co koncza sie im obecne zobowiazania.

Ja w lutym podpisalem na 13 miesiecy umowe z cyfra i nie wiem czy mam tez sie martwic czy nie?

Ja jestem w podobnej sytuacji i się nie martwię bo dostanę tylko pismo to wypowiedzenie wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z prezesem nc+ z gazety jest dość śmieszny. Najtańszy pakiet nc+ oferuje więcej kanałów niż ten sam pakiet w n. Ciekaw jestem jakie to kanały, bo liczenie TVP1 HD i TVP1 SD jako osobne kanały to [beep] klientowi w twarz, to samo mnóstwo kanałów FTA, odchodzi przy tym stosunkowo ważny kanał jakim jest nSport.

 

Inna sprawa to gadanie o niezrozumieniu oferty, bo przecież w pakiecie za 79 zł mamy aż dwa Canal+, gdzie mamy same zlewki. Przepraszam, ale to trochę tak jakby iść do restauracji, gdzie obiad kosztuje 50 zł, ale za 20 zł możemy dostać jakieś resztki, przecież to też jedzenie. Abonenci Cyfry+ do tej pory kupując pakiet Canal+ mieli wszystko, a nie to, co nie zmieści się na głównej antenie. Jaką mam pewność, że w C+ Family obejrzę najciekawsze mecze LM, Premier League czy La Liga? Żadnej. Będzie tak jak w n. Niby Liga Mistrzów była w nSporcie, ale Milan z Barceloną grał na nPremium, a na nSporcie tylko Galatasaray z Schalke. Jak przyjdzie co do czego to na C+ Family obejrze QPR - Everton, ale derby Manchesteru polecą na C+ Sport.

 

Ponadto prezes mówi, że "W N najdroższy pakiet kosztował 159 zł, a w Cyfrze+ 144 zł. Gdyby je zsumować wyszłoby ponad 300 zł. My oferujemy w NC+ najdroższy pakiet za 199 zł". Ok, tylko, że tutaj w dużej mierze płaci się dwa razy za te same kanały, a połączenie teoretycznie miało usunąć wiele niepotrzebnych kosztów, tymczasem cena poszybowała znacząco w górę.

 

Jak przyjdzie co do czego to zapewne trudno będzie się rozstać z Canal+, bo to jakość sama w sobie, tym bardziej, że jest tam obecnie cała oferta sportowa, niemniej jednak nie zapominajmy, że wszystko ma swoje granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro według pana prezesa arogaNC+ już 15 tys. osób się na to zdecydowało, to mam pytanie odnośnie kanałów które były w Cyfrze/ence a nie będzie ich w arogaNC+:

- czy po migracji straciliście dostęp do kanałów Universal, CBS, Cartoon Network, TCM (!), Extreme Sports czy Sportklubu ?

- jeżeli nie straciliście, czy posiadacie jakieś info kiedy je ostatecznie Wam wyłączą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...