Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejny artykuł z cyklu : Prezes nc+ ma rację , abonenci są głupkami, którzy nie rozumieja oferty nc+

 

http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,1 ... SlotII3img

 

PS. Na facebookowym profilu NCPLUS tak odpowiedziano na pytania internautów ws. nc+

 

"COMFORT+ za 39 złotych to 70 kanałów, w tym 17 HD. Są to wszystkie najchętniej oglądane polskie i zagraniczne kanały

 

UNIVERSE+ za 59 zł – aż 108 kanałów, 34 HD – oferuje bogactwo kanałów tematycznych, w tym dostęp do pełnej oferty kanałów rodziny BBC (z BBC Knowledge HD na wyłączność), uznane marki takie jak Discovery, Animal Planet i autorskie kanały (na wyłączność) ale kino+, PLANETE+, MiniMini+ czy nSport HD (Liga Mistrzów i Żużel)"

 

 

"Klienci n w pakiecie Universe+ dostaną 8 kanalow w HD: Planete+HD, Kuchnia+HD, MiniMiniHD, aleKino+HD, Domo+HD, TeleToon+HD, Hyper+HD oraz AXN Spin HD.

 

Klienci C+ w pakiecie Universe+ dostaną m.in. kanały Baby TV, Cebeebies, Fox HD, nSport HD, MGM HD, Romance HD."

 

 

i KONIEC.... Śmiech na sali :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co za k[beep] koleś !! prezesostwo nowej platformy chyba nie wzięło pod uwagę że nie każdego interesuje sport :!::!: mówienie że pakiet universe jest extra tani bo jest tam nsport to jest kpina i robienie z abonentów idiotów, próbując im się wmówić co mają oglądać. Żałuję, że nc+ nie dodaje kanałów na których naprawdę by mi zależało, (SyFy HD, czy inne HD z pozycji satelitarnych w okolicach 110 E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać więc napiszę tutaj.

 

Jak wyłączą mi 4 kanały nPremium to co dadzą w zamian i na jak długo. I czy będę musiał płacić jakąś dodatkową kasę za te kanały. Jest już tyle tego wszędzie że mam mętlik w głowie i już sam nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz płacę 115zł za full pakiet i nke 59zł z nPremium. Czyli razem 174zł. Czyli 169zł co mi oferują nie jest jakoś dużo taniej ale... Na ch**j mi VOD jak ja z tego nie korzystam jak chce film to ide do kina albo oglądam to co leci teraz na kanałach filmowych albo jakieś serwisy muzyczne.

Moja oferta to 159zł chociaż już się zastanawiam nad 149zł w końcu likwidują sporo kanałów koszty im się zmniejszą będzie jedno biuro BOK itd. itp. Więc logiczne że chce płacić mniej a jednocześnie mieć trochę więcej po fuzji ;) Tym bardziej że liczba kanałów, które nie są gwarantowane woła o pomstę do nieba i może się okazać tak że podpisze umowę i wyłączą mi nagle 20 kanałów i nie będę mógł zrezygnować tylko będę płacił znowu więcej za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wczoraj przeszedłem do nc+ ( umowa przez telefon) wszystko ok. ale zapomniałem o HBO :( ( a teraz nie mam możliwości dobrania HBO - dopiero za ok miesiąc) kurier ma mi przywieść dekodery i umowę we wtorek , czy mogę nie odebrać przesyłki i wypowiedzieć listem poleconym umowę !!!!! pomóżcie prosze bo chyba dałem ciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać więc napiszę tutaj.

 

Jak wyłączą mi 4 kanały nPremium to co dadzą w zamian i na jak długo. I czy będę musiał płacić jakąś dodatkową kasę za te kanały. Jest już tyle tego wszędzie że mam mętlik w głowie i już sam nic nie wiem.

 

Za n premium dostaniesz 6 kanałów premium masz info w rachunku na dekoderze N, co to za kanały - można się tylko domyślać że paczka Canal+. ale wszystko się potwierdzi za kilka dni wystarczy poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać więc napiszę tutaj.

 

Jak wyłączą mi 4 kanały nPremium to co dadzą w zamian i na jak długo. I czy będę musiał płacić jakąś dodatkową kasę za te kanały. Jest już tyle tego wszędzie że mam mętlik w głowie i już sam nic nie wiem.

 

Za n premium dostaniesz 6 kanałów premium masz info w rachunku na dekoderze N, co to za kanały - można się tylko domyślać że paczka Canal+. ale wszystko się potwierdzi za kilka dni wystarczy poczekać.

Paczkę Canal +............czyli jakie kanały............straszny młyn jest z tymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś z Was mi podpowie jakie są moje opcje. Mam C+ i N. C+ odbieram na nboxie z Enigma2 a N na zwykłym białym bez PVR od N. Planuję przenieść się do NC+ z opcją multiroom i teraz kwestia dekoderów. Czy nbox z enigmą będzie działać? Podejrzewam że ten od N będzie ok. Jakie są dla mnie inne opcje jeśli nie. Mam teraz 1x karta cameleon i druga od N. Czy można będzie zrobić z tego MR na innych dekoderach niż te co teraz oferują? np ferguson, VU, nbox E2, czy jakieś arivy? Czy już nie będę miał takiej możliwośći bo ten cameleon nie będzie pracował z nową kartą i czy jedyna opcja na multiroom dla mnie to 2 nowe sparowane dekodery od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem co oni się tak uwzięli na ten sport! Ja ze sportu oglądam tylko poker sportowy, a czasami golf i snooker. Nie wiem też skąd oni biorą tylu maniaków sportowych. W mojej całej bliższej rodzinie i wśród znajomych (czyli z 50 osóB) maniaków sportu jest 3 (słownie TRZECH). I taka jest brutalna prawda, bo statystyka to kłamstwo.

@miniupiniu - nic Ci nie dadzą. Będziesz płacił tyle co płacisz teraz, będziesz mógł wypowiedzieć umowę lub przejść na nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wczoraj przeszedłem do nc+ ( umowa przez telefon) wszystko ok. ale zapomniałem o HBO :( ( a teraz nie mam możliwości dobrania HBO - dopiero za ok miesiąc) kurier ma mi przywieść dekodery i umowę we wtorek , czy mogę nie odebrać przesyłki i wypowiedzieć listem poleconym umowę !!!!! pomóżcie prosze bo chyba dałem ciała

 

Podobno jest 10 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wczoraj przeszedłem do nc+ ( umowa przez telefon) wszystko ok. ale zapomniałem o HBO :( ( a teraz nie mam możliwości dobrania HBO - dopiero za ok miesiąc) kurier ma mi przywieść dekodery i umowę we wtorek , czy mogę nie odebrać przesyłki i wypowiedzieć listem poleconym umowę !!!!! pomóżcie prosze bo chyba dałem ciała

 

jeśli przedłużyłeś umowę od 1 kwietnia to możesz złożyć wypowiedzenie, jeśli natomiast przedłużyłeś od 22 marca to czytana była ci regułka że nie możesz wypowiedzieć umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy migrując z C+ mając stary dekoder (zwykły pace bez hd i pvr - własność cyfry) muszę dobrać nowy dekoder z ich oferty? Jeśli tak to czy ten dekoder będzie obsługiwał starą kartę abonencką, którą rozdzielam splitterem czy zostanie ona wymieniona i sparowana z nowym dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejaki Kamil przedstawiciel nc+ napisał cos takiego "Zapewniam, że Abonenci posiadający dostęp do pełnej oferty CANAL+ będą mieli możliwość skorzystania ze wcześniej wskazanych premier filmowych." tylko szkoda ze o sporcie nic nie wspomnial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

Czy ktoś może mi powiedziec jak dodzwonic sie na ta ich infolinie?Dzwonilem na 3 rozne numery i na kazdym wisialem po 15 min w oczekiwaniu na konsultanta. Oczywiscie gdy wykrecilem numer do sprzedazy odebrali po 1 sygnale, ale facet jak zwykle nie mogl mi pomoc.Pod jaki numer Wy dzwonicie?Jestem abonentem N, place 54zl za to co mam i chce sie dowiedziec co dalej ze mna, po tym co tu czytam to jakas masakra. Mam nadzieje ze czkwaka im sie odbije ta "fuzja". Moze ktos jest w podobnej sytuacji jak ja?co Wam zaproponowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejaki Kamil przedstawiciel nc+ napisał cos takiego "Zapewniam, że Abonenci posiadający dostęp do pełnej oferty CANAL+ będą mieli możliwość skorzystania ze wcześniej wskazanych premier filmowych." tylko szkoda ze o sporcie nic nie wspomnial

 

 

Przecież teraz masz CANAL+ HD , CANAL+FILM HD , CANAL+ SPORT HD , w zamian za CANAL+GOL HD , CANAL+3D i CANAL+WEEKEND HD dojdą nam CANAL+FILM 2 HD , CANAL+FAMILY HD i CANAL+FAMILY 2 HD :D:brawo:

więc spokojnie całą paczkę CANAL+ będziemy mieć do końca umów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wczoraj przeszedłem do nc+ ( umowa przez telefon) wszystko ok. ale zapomniałem o HBO :( ( a teraz nie mam możliwości dobrania HBO - dopiero za ok miesiąc) kurier ma mi przywieść dekodery i umowę we wtorek , czy mogę nie odebrać przesyłki i wypowiedzieć listem poleconym umowę !!!!! pomóżcie prosze bo chyba dałem ciała

 

dlaczego tak sądzisz,że za miesiąc możesz dobrać hbo?.opcje dodatkową możesz dokupić w każdej chwili,zaraz po aktywacji sprzętu.

 

Czy migrując z C+ mając stary dekoder (zwykły pace bez hd i pvr - własność cyfry) muszę dobrać nowy dekoder z ich oferty? Jeśli tak to czy ten dekoder będzie obsługiwał starą kartę abonencką, którą rozdzielam splitterem czy zostanie ona wymieniona i sparowana z nowym dekoderem?

nie musisz,możesz zostać ze starym pudłem i kartą.chyba,że chcesz wymienić sprzęt.wtedy dostaniesz nowy,z parowaną kartą :lol2::crazy: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy migrując z C+ mając stary dekoder (zwykły pace bez hd i pvr - własność cyfry) muszę dobrać nowy dekoder z ich oferty? Jeśli tak to czy ten dekoder będzie obsługiwał starą kartę abonencką, którą rozdzielam splitterem czy zostanie ona wymieniona i sparowana z nowym dekoderem?

nie musisz,możesz zostać ze starym pudłem i kartą.chyba,że chcesz wymienić sprzęt.wtedy dostaniesz nowy,z parowaną kartą :lol2::crazy: :>

No tego się obawiałem... Mając kanały HD w ofercie jednak grzechem było by siedzieć na starym dekoderze SD.

 

W takim razie kupie sobie jakiś inny dekoder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...