Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trzeźwo patrząc wynika, że ta fuzja jest bez sensu (z punktu widzenia klienta). Nowych klientów BRAK, starzy mają lepsze warunki u siebie a jak już przechodzą na zasadzie migracji to i tak mają ceny nieco lepsze niż w promocji. NAJWAŻNIEJSZE, ŻE nikt po przejściu nie płaci mniej niż wczesniej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję, dyskutuję z innymi i wyciągam wnioski. Taka jest prawda. Niektórzy mieli grące głowy, dali się nabrać, a gdy teraz patrzą, że można było taniej, to na siłe się pocieszają i są "zadowoleni". Mówcie sobie co chcecie, ale taka jest prawda i tylko ktoś mocno uparty się tego wypiera, albo tego nie widzi :)

Ja wziąłem C+Platinum + HBO + Cinemax i jestem zadowolony. Do tej pory miałem 2 platformy i teraz płace mniej. Więc nie pie...dol mi, że się pocieszam :evil:

Platformy cyfrowe mam już od 15 lat, więc wiem jak się negocjuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję, dyskutuję z innymi i wyciągam wnioski. Taka jest prawda. Niektórzy mieli grące głowy, dali się nabrać, a gdy teraz patrzą, że można było taniej, to na siłe się pocieszają i są "zadowoleni". Mówcie sobie co chcecie, ale taka jest prawda i tylko ktoś mocno uparty się tego wypiera, albo tego nie widzi :)

Ja wziąłem C+Platinum + HBO + Cinemax i jestem zadowolony. Do tej pory miałem 2 platformy i teraz płace mniej. Więc nie pie...dol mi, że się pocieszam :evil:

a ja majac cyfe za to place 65zL. wiec z twojego punku widzenia zrobiles dobry interes i to się liczy ale z mojego punktu huuu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem można powiedzieć, że tak na dobrą sprawę abonenci, którzy mają długoterminowe umowy na dobrych czy nawet bardzo dobrych warunkach są największymi wygranymi tej fuzji :) nSport czy MGM, to mało warte kanały, a i tak do końca umowy będą posiadali pełną ofertę Canal+ od kwietnia oferowane w nc+ przecież za znacznie więcej.

 

Kolejnym pozytywem jest to, że mogą spokojnie obserwować przebieg wydarzeń sącząc drinki z parasolką, by w odpowiednim momencie (gdy ceny pakietów, bądź oferta programowa będą na tyle satysfakcjonujące) przemigrować do nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję, dyskutuję z innymi i wyciągam wnioski. Taka jest prawda. Niektórzy mieli grące głowy, dali się nabrać, a gdy teraz patrzą, że można było taniej, to na siłe się pocieszają i są "zadowoleni". Mówcie sobie co chcecie, ale taka jest prawda i tylko ktoś mocno uparty się tego wypiera, albo tego nie widzi :)

Ja wziąłem C+Platinum + HBO + Cinemax i jestem zadowolony. Do tej pory miałem 2 platformy i teraz płace mniej. Więc nie pie...dol mi, że się pocieszam :evil:

Platformy cyfrowe mam już od 15 lat, więc wiem jak się negocjuje.

Popieram

To tak jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem można powiedzieć, że tak na dobrą sprawę abonenci, którzy mają długoterminowe umowy na dobrych czy nawet bardzo dobrych warunkach są największymi wygranymi tej fuzji :) nSport czy MGM, to mało warte kanały, a i tak do końca umowy będą posiadali pełną ofertę Canal+ od kwietnia oferowane w nc+ przecież za znacznie więcej.

 

Kolejnym pozytywem jest to, że mogą spokojnie obserwować przebieg wydarzeń sącząc drinki z parasolką, by w odpowiednim momencie (gdy ceny pakietów, bądź oferta programowa będą na tyle satysfakcjonujące) przemigrować do nc+ :)

Że tak powiem, "uchwyciłeś sedno" 8)

Tylko muszę się rozejrzeć za parasolką i drinkami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem można powiedzieć, że tak na dobrą sprawę abonenci, którzy mają długoterminowe umowy na dobrych czy nawet bardzo dobrych warunkach są największymi wygranymi tej fuzji :) nSport czy MGM, to mało warte kanały, a i tak do końca umowy będą posiadali pełną ofertę Canal+ od kwietnia oferowane w nc+ przecież za znacznie więcej.

 

Kolejnym pozytywem jest to, że mogą spokojnie obserwować przebieg wydarzeń sącząc drinki z parasolką, by w odpowiednim momencie (gdy ceny pakietów, bądź oferta programowa będą na tyle satysfakcjonujące) przemigrować do nc+ :)

 

dokładnie , miałem nadzieję , że tak to będzie wyglądać , dlatego przedłużałem umowę na 18 mieś , chociaż proponowali mi na 12 , teraz będę miał spokój i odpowiednik Platinium ( bez paru zbędnych dla mnie kanałów ) za 65 ZŁ plus 10 zł za MR z dwoma niezależnymi kartami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś rozmawiać z konsultantami na ncplus.pl? Czy można ich tam jakoś przycisnąć, pocisnąć, zmiażdżyć, wyśmiać? Ewentualnie czegoś ciekawego dowiedzieć? Będąc na stronie z ofertami po jakimś czasie pojawia się możliwość połączenia z konsultantami. Minusem jest fakt, że trzeba podać numer abo lub PESEL, a to znaczy tylko tyle, że sobie zapiszą i będą nękać telefonami -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy są bezczelni :D Pocieszają sami siebie, że są zadowoleni itp itd, a w gruncie rzeczy, kiedy patrzą co można przy odrobinie cierpliwości z nimi ugrać, w środku płączą bo się za szybko podpalili. Pocieszajcie się teraz i okłamujcie, że jesteście zadowoleni, może Wam nerw puści.

 

CIERPLIWOŚCI!

 

bezczelny to jesteś ty ........a płaczę tylko nad twoją głupotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPokojnie, przechodzicie przez etap "wyparcia". No, ale co chcialem powiedzieć, to już powiedziałem. Cieszcie się i radujcie, że jesteście tacy łatwi i prości i że można was tak łatwo zmanipulować. W dodatku jakiś mało ważny ktoś, zza monitora potrafi was przeczytać jak otwartą książkę.

 

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...