Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie kanały, które nie sąFTA a mają w rogu szary prostokącik sa niegwarantowane. I nie jest ich 17 w pakiecie uNIVERSE+ ale aż 26. Dodatkowo kanały powiązane z Polsatem, ORANGE SPORT i RELIGIA TV

 

Po odrzuceniu 19 kanałów FTA wśród 89 kanałów kodowanych 26 są niegwarantowane - TO PRAWIE 30% !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ochłoną - jakby obniżyli to by przyznali się do porażki. A to są cwaniaki i tak łatwo się nie przyznają do błędu. Trochę na ich korzyść działają...święta- zawsze moga się tłumaczyć promocją świąteczną, chociaż dziwne by to było że po 48 godzinach od promocji dają nowa promocję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie uruchomiony został mi pakiet tematyczny Canal+ działają mi: PLANETE+ HD, MINIMINI+ HD, ALEKINO+ HD, DOMO+HD, TELETOON/HYPER+HD, KUCHNIA+HD ale nie swieca mi CANAL+ HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT a mam pakiet Canal+ Gold:)

 

 

yyy? Masz gold? No to nie bedziesz miał Canal+ i Canal+ sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie uruchomiony został mi pakiet tematyczny Canal+ działają mi: PLANETE+ HD, MINIMINI+ HD, ALEKINO+ HD, DOMO+HD, TELETOON/HYPER+HD, KUCHNIA+HD ale nie swieca mi CANAL+ HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT a mam pakiet Canal+ Gold:)

 

 

yyy? Masz gold? No to nie bedziesz miał Canal+ i Canal+ sport

 

są w promocji dla pakietu gold do 2ch miesiecy... bede mial Canal+ Family 1/2/HD i Canal+ Film 1/2/HD ale dalej nie mam uprawnien a swiecą tematyczne CYFRY:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrozumialem Canal + Weekend, Gol, Film zostanie zastąpione Family lub podobnymi? Czyli jeśli posiadam Canal + Premium za 39 zł na czas nieokreślony z kartą i modułem to wypowiedzenia umowy chyba nie wyślą? Bo na jakiej podstawie? :smile: Jak myślicie? Niech ewentualnie ktos wyprowadzi mnie z błędu. Przy takiej ilości niegwarantowanych kanałów i za takie ceny aż się nie chce człowiekowi przenosic do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...