Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spodziewali się wszyscy oferty Premium na poziomie cenowym rodem z "n" - czyli 150-160zł MAX. A co się okazało? Jeden wielki niewypał. Cennik Made in France i to dosłownie. Nie wiem czy oni nie brali pod uwagę tego, ile przeciętny Kowalski zarabia? Idą święta, może dojdą do wniosku, że wciskaniem usług typu VOD, czy umieszczania HBO tylko w najwyższych pakietach, nie przyniesie im oczekiwanego sukcesu. Co do pakietów - paczka HBO i C+ Sport na 3m gratis, powinno być PRZYNAJMNIEJ w pakiecie Silver i za max 85-90zł z MR Std w cenie...

Jeśli nie spuszczą cen o chociaż 50% - to będzie najkrócej działająca platforma SAT nie tylko w Europie, ale na świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na to zwróciłem uwagę tutaj wcześniej. Zapewne będzie taki przerób powtórek: Canal+ HD -> Canal+ Film -> Canal+ Family a dwie ostatnie etapy x2! :)

 

Wygląda na to, ze jak chodzi o premiery i topowy sport to w nc+ są tylko dwa kanały premium: filmowy i sportowy w pakiecie Platinium. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego podstawowy Canal+ jest w pakiecie platynowym dopiero. Toć to nielogiczne!

Dokładnie! Z tą dostępnością CANAL+, a już tym bardziej HBO tylko w najwyższych pakietach to już istne przegięcie! :twisted:

Postąpili podobnie, jak CP, gdzie paczka HBO dostępna jest dopiero w całkiem najdroższym pakiecie... :/

W sumie ten pakiet za 59 zł w nc+ jest jeszcze w miarę sensowny, ale jeśli brak jest przy nim możliwości dodatkowego dobrania paczki CANAL+ (całej) i HBO to już kicha! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o premiery filmowe to będzie to wyglądało podobno tak : Oferta filmowa to film wychodzący z kina po 3 miesiącach trafia do VOD. Po 5 do C+, Po 7 do C+ Film, po 9 do C+ Family.

 

Teraz już wiecie , czemu to rozbijanie paczki Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sky Hunter

 

Tu masz ramówke 11 kanałów filmowych SKY UK (ten suwak) : http://www.sky.com/products/tv-packs/mo ... x-roi.html

 

Gdzie tu porównanie sportu tu a tam , jestem w szoku, czyżby naprawdę uważali nas za durni którzy polecą do APS-ów po nową platformę. Aż nie chce mi się wierzyć a może to celowy zabieg. A za chwilę obniżą i wtedy będą cacy no bo innego wytłumaczenia nie mam dla takiego podejścia cenowego?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cyfrę + 8 lat chyba. Wcześniej oczywiście canal + . Jako że zależało mi na Sporcie - nigdy nie płaciłem więcej niż 50 zł ( podstawa + paczka c+ ) Zazwyczaj to były ceny w granicach 30-45 zł . Ale po tym co dziś ujrzałem - niestety , trzeba będzie podziękować :(Jest mi niezmiernie przykro jak potraktowała nas platforma - firma, którą utrzymywaliśmy tyle lat .

I nawet jak zejdą te 20 zł ... to i tak będzie drogo. Najgorsze jest to, że odejdzie wiele ludzi co spowoduje jeszcze większe przeciążenie i zacinanie streamów w necie podczas transmisji meczów.

Reasumując - nc+ , jeśli mnie czytasz teraz, to chciałbym zakomunikować Ci że maxymalną kwotę , jaką mogę zadysponować na paczkę c+ , to jest 59-69 zł i ani grosza więcej. I czy tam będzie n sport HD czy innych 100 wytworów HD - mnie to nie interesuje . Interesuje mnie c+ . Inaczej nasze drogi się rozejdą. A czuje że wszystko na to wskazuje.

 

ps. do Polsatu nie przejdę, bo nie interesują mnie platformy bez c+ ... Za duże " zżycie " nastąpiło , ale zapewne macie to gdzieś ...

 

Dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jeden film będzie serwowany czterokrotnie w tym na "trzystopniowej skali kanałów premium"! Wniosek z tego taki, ze kupując Pakiet Platinium niepotrzebne nam do filmów kanały Film i Family z niższych pakietów. :lol2:

 

@alexnc: Niestety, wobec powyższego w nc+ są tylko DWA KANAŁY PREMIUM już na pewno JEDEN FILMOWY :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny €uropejskie, szkoda ze w Polsce nadal zarabia sie w PLN...

Logika panów z Cyfry: 2 klientów= 2abo x 80 zł (4os na MR x 40 zł) = zarobek 160 zł - abonenci zadowoleni, firma tez sie cieszy bo zarabia

Logika panów z nc+: migracja 4 klientów którzy wypowiedzieli umowy, zarobek 0 zł

 

Więcej chłodnej głowy koledzy, poczekajmy, nie ma co sie "grzać" na starcie na zmiany i przechodzenie ;) dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...