Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już im rura mięknie, na FB jest im przykro, a wszystkie serwisy miażdżą ich ofertę.

 

Bądźcie cierpliwi. Za tydzień święta. Nie zdziwię się jeśli już od poniedziałku wprowadzą znacznie lepsze rabaty.

Najważniejsze to przeczekać weekend i NIE MIGROWAĆ.

 

Te rabaty już są prawie maksymalne. Silver taniej nie pójdzie niż za 59zł. A Platinum za 79zł to jeszcze na pewno nie w tej promocji. Może w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadą z cenami. Dziś linie są zajęte, jutro łatwiej się będzie dodzwonić, a po weekendzie ruch całkiem opadnie. APS'y już dziś prawie pusty, po weekendzie będą miały tragiczne wyniki sprzedaży, i momentalnie lampka alarmowa im się zapali, i nagle jakaś promocja na szybko też się znajdzie.

Cierpliwość i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem [beep]iony, bo ta oferta dobrze nie wygląda.To nie jest zachód,żeby płacić tak dużo za tv.Normalny Kowalski co zarabia te 1,2 tysia nie da tyle na tv.W tym platinum jakby jeszcze HBO było byłoby to opłacalne, a tak jak oni cen nie zmienią muszą się pogodzić ze stratą abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek -ale ja mam taniej wiec sie ciesze..tak trudno to zrozumiec?

choc dziwie sie ze nie zrobili pakietu gdzie byla by sama paczka canal+ za np.60 zl.

ale moze jeszcze zrobia-nie kazdego stac na zapalcenie 110 zl za pilke.

wszystko jest na etapie startu..

 

Barti-no wlasnie..sam sprawdzalem..wczoraj po 1 w nocy dolozyli do Fox w HD a to przeciez ten sam transponder.

skoro od dzis jest start platformy to powinni to juz dolozyc zeby ludzie na swoim sprzecie mogli ogladac to co jest w umowie.

 

i jeszcze jedno.

ludzie co wy z ta drozyzna?

jedynie brak tanszego pakietu canal +

porownajcie np.familijny z pC a NC za 59 zl..cena ta sama a zawartosc??

NC+ wymiata ..tyle kanalow hd za 59zl???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc życzę miłego oglądania.

Życie mnie nauczyło że warto być cierpliwym, a już szczególnie bycie abonentem Cyfry przez 5 lat.

Zdziwiłbyś się, ile można z nimi ugrać w ostatnim dniu wypowiedzenia.

 

 

Potwierdzam. Sam dużo ugrałem w ostatnim tygodniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za 109/119 idzie wyhaczyć Platinum + HBO, to nie ma tak źle. To 10/20 złotych więcej niż płacę aktualnie. Multiroom mnie nie interesuje. Mam tylko 1 tv.

 

Dzwonię do nich, doszedłem do momentu, kiedy jest sygnał oczekiwania na połączenie. Nie gra muzyka, nie ma info, że konsultanci zajęci. I tak wiszę i wiszę... I sam nie wiem czy mam na co czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my życzymy miłego oglądania.

Z chęcią zapuszczę sobie ofertę Platinium, ale nigdy nie dostaną ode mnie więcej niż 70zł.

 

I mam dziwne wrażenie, że za max. 2 miesiące będę posiadaczem tego pakietu w właśnie takiej cenie. Wręcz jestem tego pewien.

 

Zjadą zjadą Tadku.

W C+ też nigdy nie mogli, aż do ostatniego dnia. Wtedy jakoś zawsze udawało się wszystko załatwić, a i rabat 50% nie był problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zjadą. Nie da rady. Nie mogą. I tak jest tanio jak na początek.

 

Według mnie dokładnie tak będzie. Nie ukorzą się za tydzień, miesiąc i nie powiedzą że było za drogo, że przesadzili i opuszczają ceny. To nie budka z ciuchami na targowisku. Jakieś lepsze oferty migracyjne będą z pewnością, ale na kokosy bym nie liczył.

Jeśli mieliby opuszczać aż tak bardzo jak wielu sobie życzy to zrobiliby to w dniu premiery platformy by zrobić ekstra pozytywne wrażenie na abonentach, potencjalnych klientach i by dopiec konkurentowi. Skoro od startu dają zaporowe ceny mówiąc iż premium musi kosztować to sorry.

Ale wy możecie mieć dalej nadzieję, idę oglądać History HD które mam w pakiecie za 49.90 a potem Służby specjalne na Viasat Explorer. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem czytałem....aż napiszę :) średnio C+Optimum HD bez dekodera płacę 68 zł za to samo mam płacić 120 zł .....za 600 zł więcej rocznie wolę dziecku coś kupić ...patrzę na Polsat i za 60 zł całkiem całkiem pakiet ze sportem ...tak wchodzić w spółki z TVN nie na darmo niektórzy śpiewają ITI.......aj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się doczekam Tadku - wszyscy się doczekamy.

 

Wymienię Ci kilka punktów dlaczego:

 

- oferta jest tragiczna jeśli chodzi o stosunek cena / jakość.

- na forach związanych z n /c+ nie udziela się nawet 1% abonentów, a większość mówi do widzenia - nie na przekór, tylko dlatego że tyle a nie więcej mają w portfelu.

- APS'y świecą pustkami; ludzie patrzą na ulotki, śmieją się i wychodzą.

- serwisy internetowe, abonencie i różne fora miażdżą tą ofertę.

- nc+ może być przygotowana na utratę 10-15% abonentów, ale zanosi się na to że mogą stracić nawet do 50% wszystkich abonentów, a tego ŻADNA platforma by nie przetrwała.

 

Muszę zmienić pakiety i obniżyć ceny. Nie mają wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byś jęczał jakbyś za to samo musiał zapłacić nie 69zł jak dotychczas tylko 119zł .... :evil:

 

Ja mam teraz za 59zł, a na podwyżkę o 100% się nie zgodzę.

Jestem pewny, że na tyle teraz mi nie zejdą z ceny, więc na pewno się rozstaniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...